Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

The Powerlogy Podcast: Mgr. Dušan Plichta, Ako zmeniť limitovaný pohľad na jedlo a získať z neho viac?

The Powerlogy Podcast: Mgr. Dušan Plichta, Ako zmeniť limitovaný pohľad na jedlo a získať z neho viac?

TÉMA: Často kladené otázky a overené princípy pre celkové zlepšovanie životosprávy

Koho dnes počúvam?

Mgr. Dušan Plichta, zakladateľ značky Powerlogy, je ako sám o sebe tvrdí srdcom dobrodruh, mysľou biohacker a dušou manžel, otec dvoch detí a tvorca.

Dušan je autorom a koncepčným tvorcom blogov a jedného z najpočúvanejších podcastov o zdravom jedle a o tom, prečo kvalitné jedlo mení myslenie.

Sám verí, že naša spoločnosť potrebuje zmenu prístupu k jedlu a svojmu zdraviu. Preto pre neho už viac ako 10 rokov jedlo neznamená len „kalórie na tanieri“ s cieľom zasýtiť, ale dôležité informácie pre silné zdravie a životnú energiu.

V súčasnej dobe sa venuje budovaniu svojej značky Powerlogy doma i v zahraničí, i konceptu funkčných potravín čistej chuti, o čom si môžete viac zistiť kliknutím sem.  Jeho komplexné a edukačné články, či rozvojové semináre spolu s kurzami pre rôzne komunity ľudí, nádete po kliknutí na tento odkaz.

Dušanov osobný tip pre všetkých, ktorú chcú ochutnať skutočnú energiu v tej najčistejšej forme, je práve recept na Power coffe / Kávu s maslom a MCT olejom, či už ako funkčné raňajky, alebo silný energický nápoj, ktorý mu zmenil pohľad na výživu mozgu. Vyskúšajte si našu Power coffee pripraviť rýchlo a jendoducho, podľa receptu na tomto linku.

Ak aj vás zaujal rozhovor a chcete svoju cestu za optimálnym životným štýlom a zdravím spestriť chuťou skutočných potravín, navštívte Powerlogy.com kde nájdete množstvo produktov, aj pomocou ktorých bude vaša zdravšia cesta plná chutí a pôžitku z každodenného života.

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame. Ďalšie zaujímavé podcasty s inšpiratívnymi hosťami, nájdete na našom blogu.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.