Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

The Powerlogy Podcast: Michal Andrejco o vplyve emócií na zdravie

  • čítanie na 3 min.

The Powerlogy Podcast: Michal Andrejco o vplyve emócií na zdravie

TÉMA: Psychosomatika a vplyv emócií na naše zdravie, výkon a realitu naplneného života.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Michal je zakladateľ a generálny riaditeľ 1. polikliniky s celostným prístupom ku zdraviu človeka – MEDANTE a organizátor seminárov CESTA od Brandon Bays na Slovensku. Energický a charizmatický podnikateľ, otec troch detí, šťastný manžel a vďačný človek.

MEDANTE zakladal s jednou víziou – priniesť ľuďom na Slovensku kvalitnú holistickú medicínu. Takú, ktorá sa fokusuje na koreň zdravotných ťažkostí, na celého človeka, nielen na potláčanie symptómov. Chcel vytvoriť miesto, kde moderná a tzv. alternatívna medicína nebudú nezmyselne stáť proti sebe, no naopak prirodzene sa dopĺňať. Miesto, kde sa pacient bude cítiť v prvom rade ako človek. A taktiež miesto, ktoré napriek tomu, že spája modernú a tradičnú liečbu, vytvára maximálnu dôveru v tím medicínsky vzdelaných odborníkov.

Ako absolvent Ekonomickej univerzity (Bratislava), bol v minulosti spolumajiteľ úspešnej podnikateľskej siete na poli zdravotníckej techniky a špecializovaných medicínskych produktov aktívnej v 26 krajinách strednej a východnej Európy. Ukončenie vysoko produktívnej a čisto materiálne orientovanej fázy života na seba nenechalo dlho čakať – v roku 2008 komplikovane ochorel.

Bola to práve jeho vlastná cesta uzdravenia, počas ktorej pochopil, že moderná a tradičná medicína sa vzájomne dopĺňajú. Z pragmatického človeka orientovaného na materiálne ciele sa postupne rodil človek otvorený, empatický a pokorný.

V podcaste sa dozviete detaily Michalovho príbehu a toho, čo mu pomohlo zmeniť sa pre zdravie a zmysel života.

Odkazy z podcastu:

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.