🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

The Powerlogy Podcast: Monika Stehlíková o vedomom vnímaní reči tela

The Powerlogy Podcast: Monika Stehlíková o vedomom vnímaní reči tela

TÉMA: Vedomé vnímanie reči tela a vplyv na našu motiváciu, sebavedomie a charizmu.

Koho dnes počúvam?

Monika je vyštudovanou psychologičkou a rukami jej doteraz prešlo viac ako 1 780 klientov za viac ako 13 000 hodín praxe. Vytvorila vlastný prístup BodyTalks, ktorý jej samej a klientom prináša v prvom rade živosť, prirodzenú sebaistotu, pohodu a možnosť dosahovať ciele bez zbytočného úsilia a tlaku.

K svojej dominantnej téme napísala aj veľmi praktickú úspešnú knihu Tajomstvo reči tela. Kniha je rozdelená do siedmich kapitol, pomyselných sedem dní v týždni, počas ktorých poodhalíte vaše autentické ja, ktoré žiari z vašej reči tela. Po prečítaní knihy získate nástroje na plné uvedomenie vlastnej reči tela a zručnosť pretaviť zámer do komunikácie s okolím. Každou kapitolou posilníte svoju charizmu viac a viac a na 7. deň budete cítiť jasný pokrok vo vnútornej sile a sebadôvere.

Podľa Moniky nám na ceste k vnútornej spokojnosti, úspechu, vplyvu či dobrým vzťahom nič nestojí. Jedine naše vnútorné presvedčenia, že sa to nedá alebo že si to nezaslúžime. Monika totiž verí, že každý z nás sa narodil s darom a poslaním. Niekedy však životné udalosti a skúsenosti spôsobia, že tento dar je uväznený v neistej, stiahnutej či „pokrčenej“ reči tela a nemôže sa prejaviť. Aj jej reč tela bola kedysi taká. Bolo obdobie, keď napriek jej úspechom na VŠ a v práci a relatívne fajn vzťahom trpela úzkosťou, extrémnou ambícioznosťou, workoholizmom a svoje telo počúvala iba vtedy, keď mala silné bolesti hlavy, kolien alebo od vyčerpania až ochorela.

Viac inšpirácie a detailov pre zlepšovanie našej HUMAN POWER v odkazoch:

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.