Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

The Powerlogy Podcast: Nina Menkynová o západnom prístupe k yoge

  • čítanie na 3 min.

The Powerlogy Podcast: Nina Menkynová o západnom prístupe k yoge

TÉMA: Aktuálne problémy psychológie ľudí a prepojenie na yogu, tréning koncentrácie a zmenu vedomia človeka pre vysporiedanie sa s tlakom v 21 storočí.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

“Pravidelné praktikovanie yogy má preukázateľnú súvislosť s naším psychickým stavom a náladou. Cez telo v yoge človek pracuje s mysľou, yogové asány fixujú naše vnútorné postoje.”

Nina Menkynová je psychologicky orientovaný terapeut na osobnostný rozvoj, vzťahové záležitosti, facilitáciu konfliktov a profesionálny sprievod pri procesoch osobnej transformácie.

V oblasti manažérskeho poradenstva pôsobí od roku 2002, kde pracovala v kľúčových spoločnostiach na slovenskom trhu – Amrop Hever a Menkyna&Partners Management Consulting.

V oboch bolo hlavnou špecializáciou psychologické hĺbkové posudzovanie a to v rámci hodnotiacich HR projektov, manažérskych auditov a analýz potenciálu. Následne participovala na implementácii zistení a pôsobila ako kouč v rôznych sektoroch na Slovensku a v regióne CEE.

V súčasnosti pracuje pod vlastnou značkou “Nina Menkynová” a zameriava sa najmä na individuálny koučing, terapeutickú prácu, ale aj na tímový koučing a nadstavbové tréningy mäkkých zručností. V roku 2015 som získala licenciu pre vzdelávací program Empowered Leaders zameraný na rozvoj efektívneho, udržateľného a autentického leadershipu.

Má ukončené vysokoškolské psychologické vzdelanie a som absolventkou I. fázy dlhodobého medzinárodného psychoterapeutického výcviku v Proces – orientovanej psychológii (POP) certifikovaného Slovenskou psychoterapeutickou spoločnosťou, POP inštitútom v Portlande a Zürichu. V súčasnosti je študentkou dlhodobého výcviku systemických konštelácií podľa Berta Hellingera.

ODKAZY Z PODCASTU:

Koučing, terapia a poradenské služby

Facebook profil Flow Yogy v Bratislave

Úvahy a Inšpirácie prečo praktizovať yogu

Rozhovor o Terapii a Yoge

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.