🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

The Powerlogy Podcast: Richard Varga, životospráva pri vrcholovom triatlone

The Powerlogy Podcast: Richard Varga, životospráva pri vrcholovom triatlone

TÉMA: Samotný športový výkon na súťaži je len špička ľadovca. Pod hladinou sa však skrýva životospráva, regenrácia, mentálne nastavenie a mnoho ďalších vecí. Ako to funguje vo svetovom triatlone nám porozprával špičkový slovenský trojbojár Richard Varga.

Koho dnes počúvam?

Pri slovách Slovensko a triatlon napadne mnohým ľuďom instantne meno Richard Varga. Reprezentoval našu krajinu už na 2 olympiádach, pričom v Rio de Janeiro, v roku 2016, bol po plavbe prvý a napokon skončil na výbornom 11. mieste.

Má za sebou tréning triatlonu s najväčšími menami v tomto športe – bratmi Brownleeovcami. Na prelome rokov 2020/2021 už robí všetko preto aby sa dostal na olympiádu do Tokia. Kedysi do seba “ládoval”, čo mu chutilo. Neriešil veľmi regeneráciu. Postupom času však zistil, ako funkčná životospráva dokáže prospievať. Minimalizuje živočíšmi stravu, nie je vegánom, ale dôkladne si vyberá. Dnes už nie len pre seba ale ako otec rodiny aj pre svoju dcérku. Ako funguje Richard Varga si vypočujte v podcaste, kde sa ho už tradične pýtal Dušan Plichta na rôzne témy.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Dakujem za rozhovor, inspirativny, vyborne informacie!

Jasné, že Filip Šebo nemá rád beh aj keď hrával futbal, veď bol útočník, tzn. výbušný typ, ktorého prednosťou sú krátke šprinty a nie vytrvalostný beh.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.