Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Ako si vybrať ZDRAVÉ a rýchle SNACKY pre DETI

Ako si vybrať ZDRAVÉ a rýchle SNACKY pre DETI

Powerlogy Academy je rubrika, v ktorej sa pýtame otázky od Vás, našich Power ľudí. Odpovede vám ponúkame zaujímavou formou kde náš hosť ,odborník na danú tému, odpovedá formou krátkych a výstižných videí.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na najnovšiu tému – Snackovanie u detí, ktorá zaujímala všetkých vás – rodičov zdravých detí. Na otázky nám odpovedala skúsená odborníčka vo svete výživy pre najmenších, Alexandra Patay, zakladateľka portálu Čojediazdravédeti.

Pýtali sme sa :

  • Alex, zaujíma nás tvoj názor na snacky ( desiate, olovranty) pre deti počas dňa. Sú vhodné a dôležité? Ak áno, prečo ?

 

  • Tvoje obľúbené a ideálne tipy na rýchle a zdravé snacky, ktoré je vhodné baliť deťom do školy, či na výlety ?

Powerlogy vytláčatká sú geniálne. Nevadí im slnko, nevadí keď je krém dlhšie vonku, tá trvanlivosť je skvelá a efekt úžasný. Deti si môžu vybrať, či chcú z kešu, mandlí, alebo iných orieškov. Nugát absolútne víťazí.

  • Sú snacky, ktorým by si odporúčala sa vyhýbať? Napríklad bežne dostupné v supermarketoch, školských, či iných zariadeniach.

 

Vyskúšajte aj vy, pribaliť deťom na desiatu naše chutné a výživné krémy, v praktických 60 g baleniach. Či už ako  desiata pre doplnenie energie na zvyšok dňa, alebo sladká a zdravá odmena, ktorá chutí aj tým najmenším. 

Ďakujeme Alex za tvoj čas a tento hodnotný rozhovor, ktorý zaujíma nie len rodičov, ale všetkých nás, ktorým záleží na kvalite, pôvode a chuti skutočných potravín.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To vyzera byt dobry produkt, len deti u nas nemozu do skoly nic co obsahuje orechy, kvoli inym detom ktore na ne maju alergiu. Ani moju oblubenu 85% cokoladu nemozu, lebo "cokolada". Uplne na hlavu. Ale klasicke musli tycinky vycurkovane im nevadia. Aaaaaaa

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.