Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Káva a kakao

BIO kávy s najvyššími štandardmi kvality na podporu mentálneho a fyzického výkonu. Našu Power Coffee vyberáme a spracúvame tak, aby ste boli 100 % spokojní nielen s jej chuťou, ale aj funkčnosťou.

Káva je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí. Moderná veda nám však ponúka stále viac dôkazov, že nie je káva ako káva – a preto si treba vedieť vybrať tú správnu, kvalitnú. Dobrá káva vám okrem energie totiž prinesie aj mnohé pozitívne zdravotné účinky.

Dlhodobým výskumom, vývojom a testovaním sme vytvorili kávu podľa našich prísnych štandardov kvality. Detailne sledujeme celú cestu kávového zrna od plantáže cez pražiareň až po balenie a distribúciu, vďaka čomu môžeme vytvoriť tú najlepšiu kávu, akú si v našich končinách môžete kúpiť.

Vyberte si podľa vlastných preferencií. Našu Powelogy kávu môžete piť čistú, bez cukru alebo v kombinácii s poctivým maslom, MCT olejom, škoricou či kolagénom.

V našej ponuke nájdete len tú najlepšiu organickú zrnkovú kávu Powerlogy Organic Coffee, vyrábanú zo zŕn 100 % arabiky z Etiópie, Kolumbie a Peru. Káva je pražená na stupeň medium, a jej chuť sprevádzajú tóny orieškov a kakaa, s nízkou aciditou.

Chuťovo unikátna a kvalitná – to je naša Powerlogy Organic Coffee Single Farm. 100 % arabika z El Salvadoru je pražená na stupeň medium a v jej chuti dominuje čokoláda a figy. Máme ju aj vo výhodnom trojbalení.

Ak máte radi naozaj silnú kávu, zrnková káva Organic Coffee Strong bude tou pravou. Zmes 50 % arabiky z El Salvadoru a 50 % robusty z Indie vytvára dokonalú harmonickú chuť. S takmer nulovou kyslosťou, s dominantnými tónmi horkej čokolády a orieškov a vďaka pomalému praženiu sa stane vašou obľúbenou kávou na prípravu dobrej šálky espressa. Neváhajte a vezmite si rovno výhodné trojbalenie.

Zoradiť podľa:

Ani horká, ani kyslá – jednoducho káva, na ktorú sa môžem kvalitatívne naozaj spoľahnúť.

Adrián, Prešov

Ani horká, ani kyslá – jednoducho káva, na ktorú sa môžem kvalitatívne naozaj spoľahnúť.

Adrián, Prešov

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 25)