POWER COMBO

Kombinácia produktov pre prípravu energetickej kávy za zvýhodnenú cenu – káva Organic Espresso (250g), ghee maslo (410ml) a MCT olej (400ml).

Doprava ZADARMO.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

35,90  s DPH

Powerlogy

ORIGINAL GHEE 410ml

Original GHEE maslo bez laktózy, bielkovín a vody. Vyrobené z mlieka od aplských kráv pasúcich sa na tráve. (33,9€/l)

PowerMCT_2016_eshop

POWER MCT OIL 400ml

Špeciálne extrahovaný MCT olej z jadierok palmy olejovej, ktorý obsahuje len najefektívnejšie MCT triglyceridy so stredne dlhým reťazcom pre okamžitú energiu bez akýchkoľvek prídavkov. (37,25€/l)

OrganicEspresso_250

ORGANIC ESPRESSO 250g

Power zrnková BIO káva Organic Espresso pražená na Slovensku vďaka vyváženej kombinácii arabiky a robusty zabezpečí plnú a intenzívnu chuť bez kyslosti a prepraženej horkosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť. (39,60 €/kg)

Šikovná kombinácia pre prípravu Power Coffee Special s maslom GHEE 410ml, MCT olejom 400ml a BIO Organic Espressom 250g

Organic Espresso je káva s intenzívnou chuťou bez kyslosti a prepraženej horkosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť. V prvom rade je to čistota bio zŕn prémiovej kvality, ktorá je garantovaná BIO certifikátom kvality. Následne vďaka správnej metóde spracovania a unikátnemu praženiu dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostávame z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné a stimulačné bohatstvo. A preto z tejto kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie na každý deň, ktoré vám vydrží až 4 hodiny.

MCT olej je špeciálne extrahovaný tak, aby obsahoval len najefektívnejšie MCT triglyceridy so stredne dlhým reťazcom. Tieto MCT sa metabolizujú ľahšie a rýchlejšie ako bežné mastné kyseliny. Vďaka MCT oleju, tak získate priamu energiu nie len pre vaše bunky, ale aj pre mozog. Nezaťažíte trávenie, maximálne podporíte termogenický efekt a postupne tak zvýšite schopnosť organizmu páliť tuk ako zdroj energie. MCT olej môže byť jednou z najefektívnejších ingrediencií pri optimalizácii životosprávy a aktivácii tukového metabolizmu.

Podarilo sa nám zabezpečiť stabilné a čerstvé GHEE maslo nemeckej certifikácie DEMETER od kráv kŕmených výlučne trávou (v lete) a senom (v zime). Vďaka ručnému a špeciálnemu procesu filtrácie dokážeme ako jeden z mála výrobcov úplne eliminovať bielkoviny a vodu. Tento proces výroby zabezpečí stabilitu a čistotu, na ktorú sa môžu spoľahnúť aj ľudia so silnou intoleranciou na laktózu. Maslo dokonca vydrží čerstvé a voňavé až 8 mesiacov. A bez chladničky!

Zloženie a pôvod:

Organic Espresso: 100% BIO arabika z Peru a Etiópie, 100% BIO robusta z Indie.

MCT olej: špeciálne extrahovaný olej z jadierok palmy olejovej zo Srí Lanky, ktorý obsahuje len najefektívnejšie MCT triglyceridy so stredne dlhým reťazcom pre okamžitú energiu bez akýchkoľvek prídavkov.

Ghee maslo: mliečny tuk 99,9%  z masla alpských kráv chovaných na tráve.

Komu by malo POWER combo seknúť:

 • ľuďom, ktorí poznajú hodnotu dobrých tukov a snažia sa ich čo najefektívnejšie zakomponovať do výživy
 • športovcom a celkovo aktívnym ľudom, ktorí hľadajú čisté zdroje energie
 • všetkým, ktorí radi experimentujú s novými ingredienciami pri varení, pečení
 • alergikom, ktorí nemôžu do svojho stravovania bežné maslo
 • všetkým, ktorý si radi pripravujú POWER COFFEE SPECIAL na rôzne spôsoby

Šikovné tipy na využitie našich produktov nájdete v časti recepty alebo na blogu www.dusanplichta.com.

Ďalšie informácie

ORGANIC ESPRESSO 250g

Príprava

Aeropress, Automat, French press

3 recenzie pre POWER COMBO

 1. Dominik
  5 z 5

  :

  Top

 2. Erich
  5 z 5

  (overený zákazník):

  Najlepsia ranajkova kombinacia 🙂 Pri tomto ghee masle sa nemusim bat, ze si dam do kavy nejake menej kvalitne z obchodu.

 3. Petra Šnábelová
  5 z 5

  :

  Uzasna kombinacia..chut i kvalita!!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Napíšte prvú otázku