🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Spolupracujeme s profesionálmi

Sme Powerlogy – zdravé potraviny zo Slovenska, ktoré menia bežné dni na dni plné chuti, sily a energie.

Naším cieľom je prinášať vám najnovšie poznatky z oblasti zdravej životosprávy podporené vedou. Preto sa v rámci vývoja produktov, testovania a užívania našich potravín spájame s profesionálmi, za ktorými stoja roky skúseností a vedomostí.

Jedným z nich je aj PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD., ktorý nám pomohol vyvinúť Powerlogy Superior Protein – hovädzí proteín s MCT tukmi a polysacharidom SuperStarch®.

PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD., je expert na optimálnu a udržateľnú životosprávu. Zaoberá sa sebapoznaním za pomoci stravy, pohybu aj podnikania a pomáha ľudom pracovať na lepšej verzii samých seba.

Ako sám tvrdí, tvorí mnohé projekty, ktoré pomáhajú kvantifikovať ľudské zdravie, pretože len to, čo vieme odmerať, vieme aj zlepšovať.

Medzi jeho inovatívne projekty patria SKILL LAB, NESEDA, MOVO, METFLEX, SOMATON a ďalšie. Za posledných 10 rokov publikoval viac ako 500 blogových článkov, stovky videí, viaceré publikácie či online vzdelávacie programy. Taktiež organizuje prednášky, workshopy a tvorí podcasty.

Vypočujte si Powerlogy Podcast s Vladom Zlatošom na tému Nastavenia zdravého metabolizmu.

Viac o ďalších aktivitách Vlada Zlatoša a jeho práci nájdete na nasledovných odkazoch:

Vlado o nás povedal:

Powerlogy je pre mňa stelesnením prvotriednej kvality, excelentného prístupu a neúnavnej inovácie. Dušana Plichtu poznám od roku 2012 a je pre mňa fascinujúce pozorovať jeho vlastný osobnostný posun. To isté platí aj o značke Powerlogy, ktorá zhmotňuje vnútorný obraz jeho hodnôt, ktoré sú reprezentované navonok cez produkty a jeho team.

Odporúčam značku Powerlogy pre všetkých, ktorí nepotrebujú klamať samých seba a naopak chcú čeliť pravde, robiť správne rozhodnutia a vďaka tomu sa objektívne posúvať vpred za lepšou verziou samých seba.

ĽAHKÉ TRÁVENIE, STABILNÁ ENERGIA

Hovädzí proteín s kolagénom + extra energiou z MCT tukov a polysacharidu SuperStarch®. Chuť šperkuje pravé kakao.

Zistiť viac

Objavte Powerlogy produkty cez kategórie

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.