🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

The Powerlogy Podcast: Vlado Zlatoš o nastavení zdravého metabolizmu

  • čítanie na 3 min.

The Powerlogy Podcast: Vlado Zlatoš o nastavení zdravého metabolizmu

TÉMA: Prečo je zdravý metabolizmus základom nášho zdravia a produktivity, a aká je udržateľná realita a formy Low Carb a Keto stravovania v praxi.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Vlado Zlatoš je jedným z popredných expertov na Low Carb&Movement Lifestyle v strednej Európe. To čo hlása, to aj žije a otvorene publikuje vlastné poznatky, experimenty, zdravotné biomarkeri, data a poznatky pre zlepšenie zdravia a výkonu ľudí na Slovensku.

Spoločne s manželkou Tinou Turner Zlatošovou sú aj rodičia, športovci, tréneri i experti na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu. Sú autormi mnohých vlastných produktov a stovák bezplatných článkov na našom blogu, ktorý patrí k jedným z najčítanejších i najvýživnejších na slovenskom internete. Ich celoživotná filozofia sa točí okolo hesla: „Staň sa lepšou verziou samého seba“. Obaja veria, že lepší, zdravší a úspešnejší život náš čaká ak kvalitné informácie premeníme na znalosti a myšlienky na konanie. Ich poslaním je formovať kultúru výživného pohybu a kultúru funkčného stravovania v celej našej krajine. Pomáhame ľuďom pochopiť, že zdravé, pekné a hlavne funkčné telo plné životnej energie nie je cieľ, ale nástroj ktorý nám pomáha žiť krajší a naplňujúcejší život. Ak chcete vedieť viac o ich osobnom príbehu tak čitajte ďalej na ich blogu.

ODKAZY Z PODCASTU:

Vlado Zlatoš – Začnite tu

Vladova filozofia

Vladov Instagram

TOP príspevok na zamyslenie

Vladov obed v aute

Je Low Carb nebezpečný?

Náš spoločný projekt – 90% čokoláda

Prof. Tim Noakes

Prednáška o výzve pre nabúranie konvenčných odporúčaní do životosprávy

SKILL LAB – pohybová evolúcia deti, mládeže ale aj dospelých

Kvantifikácia metabolizmu a meranie využívania tukov v záťaži

Ako som na základe aplikácie Low Carb stravovania vytrénoval metabolizmus

Ako olympionik Matej Tóth pracoval s Low Carb a Vladom

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.