🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Kolagén a proteíny

Kvalitný čistý kolagén s vlastnou Powerlogy receptúrou. Vyrábaný podľa vysokých štandardov kvality, pre podporu mentálneho a fyzického výkonu.

Powerlogy kolagén vyvíjame podľa vlastnej receptúry tak, aby sme v produkte spojili zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy. Kolagén je pre každého aktívneho človeka dnes už priam nevyhnutnou doplnkovou výživou na podporenie regenerácie.

Opierame sa o najvyššie štandardy kvality a suroviny nakupujeme iba od poctivých dodávateľov s transparentnými technickými listami a znalosťou procesu spracovania ingrediencií. Vďaka tomu sa nám podarilo dosiahnuť výživný funkčný kolagén čistej chuti.

Kolagény

Kolagén je dôležitý na regeneráciu svalov, výživu tkanív a podporu kvality vlasov a nechtov. Náš 100 % prírodný Powerlogy kolagén obsahuje hydrolyzovaný hovädzí kolagén a má príjemnú krémovú chuť. Môžete ho použiť aj na zahustenie jedál alebo namiesto smotany do našej Powerlogy kávy! Máme pre vás aj výhodné trojbalenie a šesťbalenie.

Pre vegánov a rastlinne sa stravujúcich ľudí máme v ponuke chutný vanilkový Powerlogy Complete Protein – obsahuje zmes účinných bielkovín (tzv. kolagénových prekurzorov), podporujúcich tvorbu kolagénu v tele.

Chcete si zamaškrtiť a zároveň dodať svojmu telu potrebnú zdravú výživu? Powerlogy Cacaollagen je jedinečnou kombináciou peruánskeho kakaa a prírodného kolagénu. Môžete ho použiť na prípravu zdravého kakaového nápoja alebo do pečenia sladkých koláčikov. V ponuke nájdete aj výhodné trojbalenie.

Nestíhate si pripraviť kolagénový nápoj? Nevadí. Vezmite si na cesty so sebou naše Powerlogy Collagen Protein tyčinky, ktoré vás zasýtia a dodajú telu potrebné bielkoviny a kolagén.

Proteíny

Proteíny v BIO kvalite sú potrebné pre výživu svalov a podporu regenerácie. Dosiahnuť potrebné denné množstvo bielkovín iba z bežnej stravy je veľmi ťažké, preto je vhodné dopĺňať ich proteínovými doplnkami výživy. V našej ponuke si vyberie naozaj každý:

  • Powerlogy Organic Whey Protein: srvátkový proteín, vyrobený z mlieka od kráv, pasených na tráve, obsahuje komplexný profil aminokyselín.
  • Powerlogy Superior Protein: z hovädzieho proteínu a kolagénu vysokej kvality, s pridaním MCT tukov a polysacharidu SuperStarch, zabezpečí poriadnu výživu každému aktívnemu športovcovi.
  • Powerlogy Complete Protein: vegánsky – 100% rastlinný proteín, z unikátnej zmesi BIO bielkovín zo žltého hrachu, ryže a surového konope, obohatený o kyselinu hyalurónovú a vitamíny D2 a B12 vám doplní dostatok bielkovín, každý deň!
  • Powerlogy High Protein Bar: praktické a chutné tyčinky s obsahom srvátkového proteínu a kolagénu, ideálne na cesty ako zdravý snack a pre každého nadšeného športovca.