Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Green Power wrap s avokádovou mayo

Dĺžka prípravy: 15 minút
Počet osôb: 2

Green Power wrap s avokádovou mayo

Pečené batáty a grilovaný syr halloumi

Batát umyjeme a nakrájame na menšie kúsky. Rúru si vyhrejeme na 200 stupňov. Nakrájané batáty si v miske zmiešame s olivovým olejom, soľou a korením, presypeme na plech, a necháme piecť približne 20 až 25 minút. Na rozohriatej panvici s olivovým olejom si opečieme nakrájaný syr halloumi z oboch strán do chrumkava. Trvá to približne 2 minúty, dávajte pozor, aby ste syr neprepiekli a nevysušili. Medzitým si ideme pripraviť našu probiotickú avokádovú mayo.

Avokádová mayo

Jednu lyžicu probiotickej CocoMayo si v miske zmiešame s rozpučeným, zrelým avokádom, pridáme prelisovaný cesnak, soľ, korenie, chilli a mletú červenú papriku a poriadne spolu vymiešame.

Plnenie nášho wrapu

Na väčšiu plochu si rozprestrieme lavaš. Neplňte wrap od úplného kraja, mohli by vám suroviny vypadnúť pri rolovaní a ťažšie by sa vám s ním pracovalo. Začnite šalátom a zeleninou. Následne potrite wrap avokádovou mayo, navrch poukladajte halloumi a pečené batáty, a pokračujte zase šalátom. Všetko posypte obľúbenými orieškami alebo semienkami. My sme použili slnečnicové a na vrch sme poukladali čerstvú bazalku. Wrap opatrne zrolujte a ak chcete, môžete ho opiecť na panvici na olivovom oleji do chrumkava.

Recept pre nás pripravila @didisbaking. Navyše, ak si objednáte od Wild & Coco (tvorcovia použitej majonézy) a použijete kupón Powerlogy, získate jedinú prebiotickú vegan majonézu na svete – CocoMayo k objednávke zadarmo.

Použité produkty

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.