Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Happy Baby kufrík s Powerlogy čokoládou

  • čítanie na 3 min.

Happy Baby kufrík s Powerlogy čokoládou

Obsah kakaa by mal byť základným kritériom pri výbere čokolády. A ak hovoríme o kvalitnej čokoláde, tak má určite minimálne 70 %-ný obsah kakaa. Presne takáto výberová Powerlogy čokoláda je súčasťou Happy Baby kufríkov, ktoré dostávajú mamičky vo vybraných pôrodniciach na Slovensku.

Čo nájdu mamičky v Happy Baby kufríku?

Je v ňom niekoľko kozmetických, hygienických a potravinových produktov. Novinky a vzorky pre bábätká aj mamičky, ktoré dostanú úplne zdarma. Takto ich bez rizika vyskúšajú a zistia, čo sa im najviac hodí, prípadne čo im najviac chutí.

Na Slovensku tešia darčekové Happy baby kufríky čerstvé mamičky už od roku 1993. Novinkou je, že v roku 2021 vo vybraných slovenských pôrodniciach nájdu aj Powerlogy Chocobar 70 %. Obsahuje 70 % kakaa, lieskové orechy a trstinový cukor. Žiaden palmový olej, mlieko, lepok, ani umelé konzervanty. Veľmi kvalitná, ale aj výnimočne chutná čokoláda s vysokou výživovou hodnotou mamičkám určite padne vhod a urobí radosť.

V kufríku majú mamičky aj špeciálne kupóny na výhodné nákupy, ale aj náučné materiály, odbornú publikáciu Ja a moje dieťatko.

Aké Happy Baby balíčky na Slovensku mamičky dostávajú?

S Happy Baby sa ženy na Slovensku stretávajú už krátko po tom, ako sa dozvedia, že sú v očakávaní. Sestrička u gynekológa im odovzdá Happy Baby tehotenský preukaz a balíček „A vnútri to žije“. V pôrodnici dostanú kufrík a na prehliadke u vybraných pediatrov balíček „A sme komplet“. Happy Baby tím tieto darčekové balíčky doručuje až do rúk mamičiek prostredníctvom siete zmluvných gynekológov, pôrodníc a pediatrov.

Súťažte a testujte zadarmo s Happy Baby

Chcete sa dozvedieť viac o projektoch na podporu mamičiek a detí? Odporúčame vám sledovať stránky vypísané nižšie. Môžete sa vďaka nim podeliť o vaše skúsenosti, zdieľať spoločné pocity s Happy Baby mamičkami, skúšať zadarmo nové produkty, súťažiť či čítať zaujímavé aj odborné články na tému tehotenstva a rodičovstva.

Odporúčame:

Želáme všetkým terajším a budúcim mamičkám veľa síl na zvládanie krásneho, ale aj náročného materstva. Sme radi, že vďaka Happy Baby môžeme byť s vami v tak nezabudnuteľnom momente, akým je pôrod.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.