Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

The Powerlogy Podcast: Boris Bajer, Z vedeckých poznatkov do praxe bežného života

The Powerlogy Podcast: Boris Bajer, Z vedeckých poznatkov do praxe bežného života

TÉMA: Podnetný rozhovor o pokračovaní bestselleru Medicína výživy, v rámci našej zdravej cesty kuchyňou, obchodom a výživou v bežnej praxi.

Koho dnes počúvam?

Boris Bajer je absolvent medicíny, lekár, fyziológ a výživový špecialista, ktorý pracoval vo vede a výskume, venoval sa výžive, pohybu a s tým spojenej životospráve. Ako sám tvrdí, sám si v minulosti prešiel obdobím obezity, poruchami príjmu potravy, diétami a psychickým trápením.

Aj to ho viedlo k napísaniu bestselleru Medicína výživy, v ktorom zhrnul praktické poznatky o výžive. Rozhovor o samotnej knihe si môžete vypočuť na tomto linku.

Nemenej úspešným pokračovaním je publikácia Medicína výživy 2, ktorá je viac zameraná na praktické rady, inšpirácie a vedomosti v oblasti zdravej životosprávy a obsahuje viac než 60 chutných a rýchlych receptov. Tie sú spísané do kreatívne spracovaných stránok plných rád v oblasti výživy a tipov na konkrétne jedlá, či produkty.

Kniha bola tvorená v spolupráci s mnohými odborníkmi, ako je napríklad Silva Horecká (Terapia jedlom), Kristína Suchánková (The Tolerant Cook), rovnako aj naša značka Powerlogy. Naše chutné raňajkové produkty nájdete v Borisových receptoch.

Ak aj vás zaujal rozhovor a chcete svoju cestu za optimálnym životným štýlom a zdravím spestriť chuťou skutočných potravín, navštívte Powerlogy.com. Nezabudnite pritom v košíku použiť kód VYKON10 pre -10% na všetko, a doprajte sebe aj blízkym rozprávkovo chutné Vianoce. Navyše vám garantujeme doručenie do Vianoc, ak si objednávky vytvoríte do 20. 12. v rámci celého Slovenska.

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame. Ďalšie zaujímavé podcasty s inšpiratívnymi hosťami, nájdete na našom blogu.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.