Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

The Powerlogy Podcast: Stanislav Ličko, ako porozumieť mužskému svetu

The Powerlogy Podcast: Stanislav Ličko, ako porozumieť mužskému svetu

TÉMA: Prečo muži potláčajú svoje city a prežívajú rôzne krízy či už vo vzťahu k sebe, rodine a spoločnosti? Čo je pod povrchom statusu a čo muži často vnútorne naozaj prežívajú? Ako začať viac vnímať a cítiť svoje potreby?

Koho dnes počúvam?

Stanislav Ličko je manželom, otcom, spisovateľom a tvorcom transformačných programov. Už ako 8-ročné dieťa ho bavila technika a IT. Príchod internetu považuje za otvorenie dverí a už ako 15 ročný sa naučil programovať webové stránky.

Venoval sa príprave online kurzov, videám, digitálnym knihám, webinárom a množstvu podcastov. Počas tohto obdobia, ako sám tvrdí, pochopil, že všetky tieto náročné momenty v našich životoch sú pre nás skutočne zlatom. S projektom Novymuz.sk okúsil, aké to je byť „slávnym“.

Navštívte Martinus.sk a zistite viac o jednej z autorových úspešných kníh Pravda o mužoch.

Všetky zdravé sladkosti a balíčky s čistým a prírodným zložením pre ešte chutnejšie rána nájdete TU.

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame. Ďalšie zaujímavé podcasty s inšpiratívnymi hosťami, nájdete na našom blogu.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Toto bol zas ďalší zo skvelých vydarených podcastov, doporučujem ako mužom tak i ženám. Dušan, vybral si skvelého hosťa, ktorý dokáže inšpirovať. A napriek tomu, že Stanove knihy mám prečítané a kráčam svojou cestou sebarozvoja, boli v tomto podcaste nové myšlienky, inšpirujúce ma isť ešte viac do hĺbky vecí v mojom živote. Ďakujem!

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.