-23%

Powerlogy Choco Pack s rúškom

Výberová čokoláda a ochranné rúško šité na Slovensku

Výberová čokoláda Bean-to-Bar, kakao odrody Criollo. Doladená lieskovými orechmi a trstinovým cukrom. Bez palmového oleja, mlieka a umelých konzervantov. V špeciálnom balení spolu s rúškom, obe vyrobené na Slovensku.
bez chemie
12,80 9,90  s DPH
Tento Pack vám ušetrí 2,90 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Doručujeme do 48 hodín
bez chemie
Powerlogy Choco Pack s rúškom 9,90 
Powerlogy Choco Pack s rúškom 9,90  s DPH

Powerlogy Choco Bar 70 %

Čokoláda je jednou z najobľúbenejších sladkostí, no bohužiaľ nie v kvalite a štandardoch, ktorými by mohla naozaj prispieť k vylepšenej životospráve. Po dlhom vývoji a testovaní napokon vznikla nová receptúra unikátnej čokolády s celými lieskovcami a trstinovým cukrom.

Množstvo orechov a kakaa, ktoré je bežne dostupné na trhu, totiž podlieha oxidácii a často obsahuje aflatoxíny. My sme sa však rozhodli pre najvyššiu kvalitu.

Výberová čokoláda Bean-to-Bar, kakao odrody Criollo. Tento kvalitný základ 70 %-nej čokolády dopĺňajú lieskové orechy a trstinový cukor. Naša čokoláda je vyrobená na Slovensku, hmotnosť jednej tyčinky je 50 g. Poskytne vám chuť pravej a silnej čokolády, ktorá prispeje k serióznej výžive tela a mozgu.

Rúško od drobne store

Rúško je na Powerlogy síce netradičný produkt, ale je úprimným vyjadrením našich hodnôt. Nie sme odborníci v oblasti zdravotníctva, farmácie, epidemiológie alebo krízových situácií. Ani oblasť módy a textilu nemáme všetci v tíme pod kožou. No pojmy zodpovednosťsolidarita a spoločné dobro máme v Powerlogy DNA. A aktuálna situácia si vyžaduje podporu a pomoc ostatným, pokiaľ je to možné.

Preto sme sa rozhodli podporiť drobne store. Tri sestry založili koncept pomalej a udržateľnej módy na Slovensku. Nejedná sa o priemyselne vyrábané tony oblečenia alebo obrovského medzinárodného giganta. drobne store je slovenská firmička, ktorá dáva príležitosti mladým dizajnérom ukázať, čo v nich je.

Výnimočné časy vyžadujú výnimočný prístup. A sme radi, že vám od dnes poskytujeme v Powerlogy obe formy podpory zdravia – vnútornú cez čisté produkty a externú vďaka rúšku.

Viac informácií o našej spolupráci a rúšku nájdete na tomto odkaze.

Powerlogy Immunity Pack s rúškom

Zmes BIO korenia a rýchla energia z MCT tuku. Táto dvojica Powerlogy produktov vás podrží aj v náročnejších časoch. Pomôžte svojmu telu a podporte imunitu čistými potravinami spolu s ochranným rúškom šitým na Slovensku.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup