🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Oleje a ghee maslo

Extra panenské olivové oleje a zdravé tuky prvotriednej kvality.

Oleje, tuky a maslá vyvíjame podľa vlastných receptúr alebo ich selektujeme od producentov, ktorých osobne poznáme. Vďaka tomu spájame zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy.

V súčasnosti vieme, že výber kvalitných tukov je jedným z najdôležitejších pilierov optimalizácie životosprávy. Avšak len, ak sú v prvotriednej kvalite.

Aj preto je pre nás dôležité oprieť sa o tie najvyššie štandardy kvality, nakupovať od poctivých dodávateľov (výlučne z ekologického hospodárstva) a rovnako dbať na proces šetrného spracovania.

V našej ponuke nájdete len vyladené receptúry z prvotriednych ingrediencií, navyše prirodzene bez lepku, mlieka, sóje, arašidov či umelých konzervantov. Pre radosť zo zdravého varenia, pečenia či prípravy snackov a dezertov.

Pridajte do vašich smoothies, šaláty a dressingy C8 MCT olejom. Vďaka tomu, že je bez chuti a vône, môže byť súčasťou akéhokoľvek receptu. Pochutíte si s ním aj na káve s maslom, ghee alebo kolagénom. Univerzálny 100 % kokosový olej počas dňa podporí váš mentálny výkon a je skvelou náhradou krátkodobej energie z cukrov.

Za C8 MCT olejom nezaostáva ani BIO MCT kokosový olej Organic MCT Oil. Zárukou je nulový obsah umelých konzervantov a až 7-krát rýchlejšia vstrebateľnosť v porovnaní s kokosovým olejom. Vytvoríte si s ním aj tento nenáročný citrónovo-makový koláčik, navyše obohatený o polevu z našej kurkumovej čokolády.

Do slnkom zaliateho Španielska vás prenesie extra panenský olivový olej Hojiblanca. Nízka kyslosť olivového oleja vynikne v recepte na slaný letný pohár s prosciuttom. Výnimočnou bodkou letného osvieženia sa stane dávka zdravých tukov v podobe Powerlogy pistáciového pesta.

Unikátne vlastnosti v sebe spája BIO extra panenský olivový olej Nobleza Del Sur. Prémiovú kvalitu a svetovú chuť tohto španielskeho oleja podčiarkuje ocenenie Najlepší olivový olej roka vo Flos Olei 2021. Za studena lisovaný olivový olej s podmanivou vôňou banánov a jablkovej kôry sa výborne hodí k rôznym druhom mäsa, morským plodom a tvrdým syrom. Pripravíte s ním svieži olivový dip so zeleninovými plackami, ako aj čokoládovú zmrzlinu.

Všestranné využitie nemajú len oleje, ale tiež ghee maslo. Zamilujete si ho pri príprave domácich koláčikov, snackov, ako aj ľahkých obedov a večerí. Vyskúšajte namiesto hotovej omáčky vlastnú verziu bolonskej mäsovej zmesi. Doprajte si ju s obľúbenými cestovinami alebo len ako chutnú prílohu k varenej zelenine.