🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

BIO produkty

Kvalitné BIO produkty.

Biologické poľnohospodárstvo znamená, že sa používajú iba prírodné metódy pestovania a žiadne syntetické chemikálie, pesticídy alebo hnojivá. Naše produkty s označením BIO sú certifikované a spĺňajú prísne normy kvality.

Na každodenné použitie do studenej kuchyne sú tu pre vás extra virgin olivové oleje, ktoré sa vyznačujú nízkou kyslosťou a vysokým obsahom funkčných polyfenolov. Deortegas Organic Extra Virgin Olive Oil Hojiblanca je španielsky extra panenský BIO olivový olej ocenený na svetových súťažiach. Spĺňa tie najprísnejšie kritériá výnimočnej chuti a kvality. Nobleza Del Sur Organic Extra Virgin Olive Oil Day pochádza takisto zo Španielska, z rodinnej farmy Nobleza Del Sur. Vonia po banánoch a jablkovej kôre, so sviežou chuťou a jemne korenistým záverom. Svetovú chuť a kvalitu podčiarkuje ocenenie Najlepší olivový olej roka vo Flos Olei 2021.

Čo na raňajky alebo počas dňa ako snack? Jednoznačná voľba – naše BIO orieškové krémy. Natrite si ich na pečivo alebo ich vmiešajte do kaše či do jogurtu. Ak ste na cestách alebo v práci, môžete si tieto lahôdky pripraviť do uzatvárateľných nádob, napríklad aj do práznych pohárikov od Powerlogy krémov. Okrem tradičného lieskovoorieškového krému Powerlogy Organic Nougat Cream vyskúšajte aj sladkú makovo-orieškovú nátierku so štipkou soli Powerlogy Mak a Mandle Krém alebo extra jemný pistáciový krém Powerlogy Pistacchio Cream. Krémy môžete skombinovať napríklad s chrumkavou granolou Powerlogy Honey Granola, ktorá obsahuje mandle, quinou, med, kokos a lyofilizované jahody.

Starostlivosť o svoje telo zvnútra ide ruka v ruke s fyzickou aktivitou. Preto ak radi cvičíte a potrebujete si po tréningu doplniť bielkoviny, stavte na srvátkový proteín v BIO kvalite Powerlogy Organic Whey Protein.