🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Vitamíny a doplnky stravy

Kvalitné vitamíny, nootropiká a symbiotiká od Powerlogy

Vyskúšajte inovatívne doplnky stravy, ktoré vám pomôžu s nadpriemerným fyzickým i mentálnym výkonom. Avšak bez obety zdravia. Čisto na prírodnej báze a vhodné ako každodenné doplnky stravy, ktoré naše telo potrebuje v primeraných dávkach.

V Powerlogy sa môžete spoľahnúť na to, že všetky vitamíny a podporné doplnky sú:

  • na čisto prírodnej báze,
  • bez alergénov (bez lepku, mlieka),
  • bez kofeínu.

Okrem najdôležitejších vitamínov a minerálov naštartujete svoj organizmus kvalitnými antioxidantmi z účinných húb. Medzi najznámejšie patrí čaga sibírska, označovaná ako „hríb nesmrteľnosti“. Čistý extrakt z tejto huby podporuje imunitu, zabraňuje starnutiu a obsahuje množstvo minerálov a stopových prvkov: horčík, sodík, vápnik, železo, meď, zinok.

Cenným zázrakom z prírody je silná, duálne extrahovaná tinktúra z plodnice húb Lions Mane. Výťažky z huby sú nápomocné pri liečbe viacerých civilizačných ochorení, zlepšujú sústredenie pri práci či štúdiu.

Tradičná čínska medicína pozná silu prírody v ukrytú v hube Reishi. Bio tinktúru stačí pridať do čaju, kávy, smoothie alebo jedla a pocítite jej uvoľňujúce účinky. Taktiež sa používa na podporu imunity, čo oceníte najmä v jesenných a zimných mesiacoch, ako aj na reguláciu cholesterolu v krvi.

Duševnej a fyzickej pohode dopomáha silná, organická tinktúra z húb Shiitake. V preklade Húževnatec jedlý je mimoriadne bohatý na prospešné a dôležité látky. Je skvelým zdrojom vitamínu D, vitamínu B2 a B6.

Komplexné vitamíny doplníte vďaka výhodným baleniam, s ktorými si zabezpečíte pravidelnú dennú dávku, prospešnú pre vaše telo. Podporte fungovanie vášho organizmu vitamínom C, magnéziom v kombinácii s vitamínom B6 a esenciálnymi stopovými prvkami zinkom, selénom, meďou. Vďaka správnemu dopĺňaniu vitamínov a minerálnych látok sa vám telo odvďačí fyzickým aj duševným zdravím.

Inovatívna kombinácia vitamínov, minerálov a prospešných látok v doplnku NoordCode Circadian Boost Bundle zastrešuje štyri najdôležitejšie časti dňa. Energia a bdelosť k vám príde spolu s vitamínmi B6, B5 a C. Stabilnú mentálnu a fyzickú energiu vám počas dňa pomôžu udržať bylinky a minerály obsiahnuté v Power Day. Podporu pri večernej únave a vyčerpanosti dosiahnete s pomocou Evening Star. Záverečné uvoľnenie dňa a dokonalý oddych, ktorý vaše telo nevyhnutne potrebuje, získate vďaka vitamínu B1, vitamínu B6 a Griffonie simplicifolie – byliny zo západnej Afriky v kombinácii Optimal Sleep.

To pravé pre fungovanie vášho organizmu si rovnako vyberiete z radu produktov z Českej republiky Wild and Coco. Superhuman Probiotics zlepšia vašu imunitu a zdravie, Histabiotics regulujú prirodzenú tvorbu histamínu a Superhuman Enzymes slúžia na podporu trávenia tepelne spracovaného jedla.

Nezabúdajte ani na mozog. S nootropikami Powerlogy Brain Focus doplníte jeho komplexnú výživu, zlepšíte koncentráciu a pamäť. Sústredenie a mentálny výkon pre vás nebude zložitá úloha.

Pamätajte, každá investícia do vášho tela sa vám vráti.