Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Umenie byť zdravý – videozáznam

Videozáznam z prednášky a diskusie 22. 9. 2022.

🎤 MuDr. Ján Vojáček | Dušan Plichta | Maroš Vago

 

MuDr. Ján Vojáček

Je vyštudovaný lekár, ktorý vo svojej praxi pomocou funkčnej medicíny pomáha prinavrátiť svojim klientom ich fyzické i psychické zdravie. Verí, že v ľudských životoch sa nedeje nič náhodne a všetko so všetkým súvisí. Aj preto sa sústreďuje nielen na fyzické prejavy ochorení, ale zohľadňuje aj genetické predpoklady, biochemické podmienky či náš životný štýl.

Zakladám si na dôvernom vzťahu, ku každému z klientov pristupujem individuálne. Zaujíma ma, čo klienta trápi a čo chce vyriešiť. Považujem za dôležité príjemné prostredie, vďaka ktorému sa klient necíti len ako „pacient“. Ale ako človek, ktorý chce pochopiť sám seba a nájsť správnu zdravú cestu.

Dušan Plichta

Zakladateľ inovatívneho konceptu zdravých a funkčných potravín Powerlogy. Manžel, otec 2 detí. 36-ročný biohacker, kuchár a srdcom dobrodruh. Autor mnohých podcastov, článkov a motivačných prednášok z oblasti zdravej a športovej výživy aj zdravého varenia.

Po vyše 10 rokoch skúseností z vývoja a produkcie zdravých potravín a prírodných doplnkov výživy, verí, že nový prístup k vedomejšiemu vnímaniu nášho tela a výberu jedla je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a nášho životného prostredia.

Maroš Vago

Maroš Vago je CEO spoločnosti CBDium, ktorá svoju činnosť začala v roku 2012. V súčasnom pretlaku informácií sa snažia o rozšírenie overených informácií o užívaní CBD, ktorého účinky ľudstvo využíva už viac než 5000 rokov. Jeho víziou v projekte CBDium je priniesť nový pohľad na liečebné procesy v organizme z hľadiska psychosomatiky, synergickej podpory vnútorných systémov a bunkovej komunikácie.

Profesionálne skúsenosti a príbehy ich dlhoročných zákazníkov ho každý deň utvrdzujú v tom, že telo má mimoriadnu samoliečebnú schopnosť a veľmi podceňovanú inteligenciu.

Maroš Vago je ale aj vyštudovaným psychológom. Počas štúdia psychológie na Univerzite Komenského vycestoval za výskumom šamanskej kultúry v Peru a v Austrálii. Tu sa prvýkrát stretol s nenávykovým konopným extraktom CBD a kanabinoidnou liečbou, ktorú miestni šamani používajú ako prvý krok k ďalšej liečbe – nástroj na prebudenie endokanabinoidného systému ľudského tela.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.