🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Domáce Bounty z kokosového krému bez mlieka, bez lepku a zbytočného cukru

Dĺžka prípravy: 15-25 minút
Počet osôb: 8

Domáce Bounty z kokosového krému bez mlieka, bez lepku a zbytočného cukru

Určite poznáte kokosové bounty, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie tyčinky na cesty. Napadlo by vám, že si môžete doma pripraviť vlastné, bez zbytočného cukru a éčok? V priebehu 15 minút viete z jednej POWER čokolády a lahodného kokosového krému pripraviť 8 – 10 mini tyčiniek superkvalitného zloženia bez mlieka, kazeínu a lepku. Vďaka javorovému cukru v čokoláde, ktorý sa nám podarilo získať v organickej kvalite priamo od certifikovaného producenta z provincie Ontario v Kanade, nemusíte použiť ani extra sladidlo.

Kokosový krém nie je ako kokosový olej. Aj keď si to veľa ľudí mýli.

Mnoho ľudí si na prvý pohľad myslí, že POWER CREAM je kokosový olej. Hoci máme v portfóliu aj vylepšený kokosový olej pre ľahšie trávenie, v tomto prípade ide o iný produkt. Power Cream sme totiž vyvinuli podľa vlastnej receptúry pomocou lahodnej kombinácie kokosovej dužiny, kešu a pravej bourbon vanilky. Pre krásu a pomalé uvoľňovanie energie sme ešte pridali chia semiačka. Výsledkom je unikátny kokosový krém so všestranným využitím, ako ste zvyknutí pri Power nugáte a mandľovom masle. Krém ocenia aj histaminici, alergici a ľudia preferujúci čisté potraviny bez cukru a konzervantov. Okrem toho kŕem neobsahuje ani stopy arašidov, žiaden palmový olej či čokoládu. Prirodzená sladkosť je výsledkom šetrného spracovania a kombinácie kokosovej drene, kvalitných kešu orechov a sily pravej vanilky.

Postup:

  1. Zahrejte POWER kokosový krém tak, že ho vložíte  priamo do horúcej vody a vymiešate do krémova.
  2. Naberte plnú dávku na polievkovú lyžicu a pridajte kokos, POWER kolagén, alebo extra med a vyformujte si hutné tyčinky.
  3. Ak treba, tak nechajte stuhnúť v chladničke.
  4. Roztopte balenie POWER CHOCOLATE na sporáku, alebo vo vodnom kúpeli a ak treba, tak si pomôžte pridaním 1 PL kokosového oleja.
  5. Obaľte tyčinky v čokoláde.
  6. Hotové tyčinky odložte do chladničky, alebo komory, aby čokoláda dobre stuhla.
  7. Tyčinky majú v chladničke trvanlivosť 2 týždne. Aj keď sa asi tak dlho “neohrejú“

Domáce bounty odporúčame dokonca aj ako vhodné raňajky ku káve s decentnou porciou masla a MCT oleja.Avšak, len ak pripravíte verziu bez cukru, v komplexe tak dostávate lahodnú, nízko sacharidovú energiu, na ktorú sa môžete spoľahnúť a nespôsobíte si prepady energie a vlčí hlad. Táto sladkosť nám však super funguje aj ako rýchly snack pre nabitie sa pred tréningom, športovou aktivitou, alebo ako spoľahlivý zdroj energie pre outdoor aktivity ako turistika, lezenie, či horský bike.

Použité produkty

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.