Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Nugátový HIT wrap

Dĺžka prípravy: 15 minút
Počet osôb: 1

Nugátový HIT wrap

Možno ste už počuli o wrap challenge, ktorý teraz koluje po zahraničných portáloch. Rozhodli sme sa, že ho vyskúšame aj my, samozrejme, v trošku odlišnej verzii, vhodnej aj pre alergikov a všetkých zdravo sa stravujúcich ľudí.

Prečo je náš wrap lepšou voľbou?

Pšeničnú tortillu sme totižto zamenili za doma pripravenú bezlepkovú tortillu z kvalitných jednodruhových múk. Na plnku sme zase využili naše prémiové čokoládové produkty v kombinácii s ovocím.

Prečo nemusíte robiť kompromis v chuti?

Naše krémy sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí sa snažia udržať vo forme, zdravo sa stravovať, no napriek tomu si radi doprajú sladké. To, čo si do tortilly naplníte, je úplne na vás. Môžete použiť sezónne ovocie (jablká v kombinácii so škoricou fungujú výborne) a tak isto niektorý z našich ďalších krémov (pistáciový krásne ladí s mixom lesného ovocia).

Postup:

  • Zmiešame múky, pridáme k nim trochu prášku do pečiva, štipku soli a prilejeme vodu. Vypracujeme cesto.
  • Pracovnú dosku si zakaždým poriadne pomúčime ryžovou múkou a rozvaľkáme na nej čo najtenšie tortilly. Z tejto dávky nám vyjdú 2 väčšie alebo 3 menšie (podľa toho akú máte palacinkovú panvicu).
  • Panvicu poriadne rozohrejeme, štetčekom potrieme ghee maslom a vypečieme na nej tortilly (z každej strany pár minút). Necháme vychladnúť.
  • Tortillu následne rozprestrieme, spravíme zárez v polovici (viď. video) a naplníme jahodami, banánom, nasekanou čokoládou a nugátom. Poprekladáme a wrap zapečieme na panvici z každej strany pár sekúnd.

Recept pre nás pripravila Patrícia z blogu Hit je zdravo žiť.

Použité produkty

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.