🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-19%

Powerlogy Coffee Trio 3 x 250 g

Tri zrnkové kávy na espresso aj filter

Lahodné Organic Espresso posunie chuťový zážitok z vašej kávy na inú úroveň. Balíček Extra Strong je zase vďaka vyššiemu obsahu kofeínu výborný zdroj prírodnej energie. A elegantná Woman Coffee spája oba tieto faktory do jemne pražených zŕn na karamelovo-orieškový filter.
36,70 29,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

Powerlogy Coffee Trio 3 x 250 g 29,90 
Powerlogy Coffee Trio 3 x 250 g 29,90  s DPH

Powerlogy Organic Espresso | 250 g

Trúfame si povedať, že až 80 % kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak všetok skvelý potenciál bezchybnej kávy. Či už je to nekvalitným výberom zŕn, spracovaním, alebo rýchlym pražením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre.

Cieľom Organic Espressa je vyvážená, silná a stabilná chuť. Ani horká, ani kyslá, no s trvalou kvalitou potvrdenou oficiálnymi laboratórnymi testami.

Powerlogy Extra Strong | 250 g

Cieľom Power Coffee Extra Strong je ponúknuť vám najsilnejšie espresso na trhu, ktoré však má čistú chuť.

Výnimočná indická cherry robusta dodáva tejto káve extra kofeínovú silu, ale aj komplexné a intenzívne telo. Pri domácej príprave espressa na pákovom stroji či automate sa môžete tešiť z extra cremy.

Táto zmes spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka. Extra Strong reprezentuje jemne horkú a plnú chuť s extra silným telom.

Powerlogy Woman Coffee Beans | 250 g

Kvalitná jemnejšie pražená zrnková káva z Brazílie, štátu Norte Pioneiro. Ide o selektívny zber, zrná pochádzajú od lokálnej farmárky Eloir Nogueira de Souza.

Čistota a kvalita zŕn je garantovaná rodným listom kávy a certifikátom kvality.

Vďaka vybranej metóde spracovania a praženia dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo.

Pre maximálny pôžitok odporúčame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Táto káva sekne milovníkom filtrovanej kávy (V60 a Chemex), zalievania, AeroPressu či Moka (koťogo).

Vychutnajte si karamelovo-orieškové tóny a sladkosť naturálne spracovanej a čerstvo praženej kávy.

POWERLOGY odporúča

V prvom rade, pre maximálny pôžitok odporúčame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Neváhajte investovať do mlynčeka alebo kávovaru a nameľte si kávu tesne pred prípravou tak, aby ste 100 % využili jej potenciál.

A ak vás omrzeli štandardné aj alternatívne prípravy kávy alebo túžite po ešte silnejšej energii, máme pre vás unikátny recept – Nápoj Power Coffee.

Na prípravu Power Coffee potrebujete:

  • pripravenú kávu (espresso/filter podľa typu kávy) z nášho Coffee Trio
  • kvalitné maslo alebo Ghee
  • MCT olej
  • prípadne škoricu pre malú zmenu chute
  • tyčový mixér na poriadne vymixovanie (mimoriadne dôležité)

Pozrite si celý recept a vychutnajte si energickú Power Coffee vo svojej obľúbenej šálke s nami.

Powerlogy Organic MCT Oil 500 ml

organicvegan
Špeciálne extrahovaný MCT olej zabezpečí rýchlu energiu pre telo i mozog. Obsahuje len najefektívnejšie triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10. Čistý olej v BIO kvalite, bez umelých konzervantov. 100 % kokosový pôvod. Vyskúšajte naše raňajkové energy kakao s MCT olejom. Recept nájdete nižšie.

objaviť MCT olej

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.