Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

-20%

Powerlogy Collagen Protein Bar 24 x 50 g

XXL balenie proteínovej tyčinky s kolagénom

DENNÁ DÁVKA KOLAGÉNU | 10 Gifshalal
Až 34 % obsah bielkovín a vysoký podiel prírodnej vlákniny (8 g v jednej tyčinke). Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kokosu, mandlí a cejlonskej škorice. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.
60,00  47,90  s DPH
Cena jednej tyčinky je 2,50 € 1,99 €. Ušetríte až 8,80 €.

Powerlogy Collagen Protein Bar 24 x 50 g 47,90 
Powerlogy Collagen Protein Bar 24 x 50 g 47,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu kolagénovú tyčinku môžete spoľahnúť:

 • Vysoký obsah (až 20 %) hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu.
 • Extra vysoký obsah vlákniny (8 g v jednej tyčinke).
 • Nízky obsah cukru a nízky glykemický index.
 • Lahodná chuť cejlónskej škorice, mandlí a kokosu.
 • Príjemná textúra bez sypkej konzistencie a gumeného pocitu v ústach.
 • Neobsahuje lepok, mlieko, sóju ani umelé sladidlá ako maltitol či asparatam.

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti. Cieľom je podpora nadpriemerného fyzického i mentálneho výkonu a kultivácia našej sily. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie. Preto naše produkty spracovávame len minimálne a zachovávame tak ich vysokú výživovú hodnotu.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, ktorá však musí chutiť.

V čom je Powerlogy kolagénová tyčinka iná?

Prinášame nové riešenie rýchleho zdroja bielkovín, špeciálne kolagénu, v podobe snacku. Spájame kvalitné, funkčné zloženie so skvelou chuťou. Túto tyčinku tvoríme pre udržateľnú životosprávu aktívneho človeka, ktorému záleží na zdraví.

Proteínové tyčinky sú populárnym zdrojom bielkovín a energie, dokonca zdravších sladkostí na cesty. Žiaľ, väčšina produktov na trhu nespĺňa štandardy kvalitného zloženia alebo lahodnej chuti, a tak nám neprinášajú svoj 100 % potenciál. Často sú plné sóje, nekvalitného proteínu a umelých sladidiel. Vo výsledku majú presladenú, umelú chuť a gumovú alebo sypkú konzistenciu. Taká tyčinka sa ťažko konzumuje s pôžitkom…

Preto vám prinášame tyčinku s vyladenou konzistenciou, bez pocitu lepkavosti v ústach.

Ako sme vyriešili komplexnosť zloženia

Funkčné benefity tyčinky zabezpečuje hovädzí kolagén, ryžový proteín a extra vysoký obsah vlákniny. Skvelá chuť vychádza z prírodných ingrediencií, v hlavnej roli mandle, kešu, kokos a cejlónska škorica. Na dosladenie tyčinky sme pred umelými sladidlami uprednostnili malé množstvo prírodnej stévie.

K primárnym zložkám sme pridali len nevyhnutné a nezávadné potravinárske stabilizátory vlhkosti ako je slnečnicový lecitín a glycerol v minimálnom množstve. Zabezpečujú, aby do pár týždňov tyčinka nestratila svoj tvar a čerstvosť.

Všetky tieto ingrediencie tvoria spoľahlivú tyčinku bez lepkavosti, roztápania či sypkej konzistencie. Veríme, že vám bude kolagénová tyčinka Powerlogy chutiť. A sme presvedčení, že vám poslúži ako spoľahlivý zdroj bielkovín a energie pre podporu vášho aktívneho životného štýlu.

Čo znamená, že tyčinka obsahuje 34 % bielkovín?

Percentuálne zastúpenie proteínov rátame tak, že zistíme, koľko energie tvoria bielkoviny v tejto tyčinke. Koeficient nutričnej hodnoty bielkovín je 17 a celkové množstvo energie tyčinky je 1723 kJ. Podľa jednoduchého prepočtu tak prídeme k číslu 34 %.

34 (počet gramov bielkovín v 100 g tyčinky) x 17 (koeficient nutričnej hodnoty bielkovín) / 1723 (celková hodnota energie 100 g tyčinky) x 100 ≈ 34 %

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Bielkovinová tyčinka s mandľami, kokosom a škoricou
 • Hmotnosť: 24 × 50 g
 • Zloženie: Hydrolyzované kolagénové peptidy 20%, vláknina z čakanky, drvené mandle 14%, kokosový prášok 11%, ryžová bielkovina 10%, zvlhčovadlo: glycerol; strúhaný kokos 7,1%, pasta z pražených kešu orieškov 6,3%, kakaové maslo, voda, mletá cejlónska škorica 0,7%, prírodné arómy, emulgátor: slnečnicový lecitín; antioxidant: tokoferolový extrakt; jedlá soľ, sladidlo: glykozidy steviolu. 
 • Alergény: Orechy (kešu a mandle)
 • Vyrobené na: Slovensko

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1723 kJ / 412 kcal
 • Tuky 20,0 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 8,6 g
 • Sacharidy 16,0 g
 • z toho cukry 4,3 g
 • Vláknina 16,0 g
 • Bielkoviny 34,0 g
 • Soľ 0,21 g

Powerlogy High Protein Bar 24 x 50 g

17 G PROTEÍNUifshalal
Až 32 % obsah bielkovín a vysoký obsah vlákniny (4 g v jednej tyčinke). Tyčinka v jogurtovej poleve so srvátkovým proteínom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kakaa Fino de Aroma, kešu masla, mandlí a bieleho jogurtu. Bez lepku, sóje, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.