🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-17%

Powerlogy High Protein Bar 24 x 50 g

XXL balenie proteínovej tyčinky zo srvátkového proteínu a kolagénu

17 G PROTEÍNUifshalal
Až 32 % obsah bielkovín a vysoký obsah vlákniny (4 g v jednej tyčinke). Tyčinka v jogurtovej poleve so srvátkovým proteínom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kakaa Fino de Aroma, kešu masla, mandlí a bieleho jogurtu. Bez lepku, sóje, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.
60,00  49,90  s DPH
Cena jednej tyčinky je 2,50 € 2,08 €. Ušetríte až 10,10 €.

Powerlogy High Protein Bar 24 x 50 g 49,90 
Powerlogy High Protein Bar 24 x 50 g 49,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu proteínovú tyčinku môžete spoľahnúť:

 • Vysoký obsah (až 32 %) ľahko stráviteľného mliečneho proteínu.
 • Vysoký obsah prírodnej vlákniny z čakanky, orieškov a kakaa.
 • Nízky obsah cukru a nízky glykemický index.
 • Lahodná chuť prémiového Fino de Aroma kakaa, orieškového kešu masla a jogurtovej polevy.
 • Príjemná textúra bez sypkej konzistencie a gumeného pocitu v ústach.
 • Neobsahuje lepok, sóju ani umelé sladidlá ako maltitol či asparatam.

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti. Cieľom je podpora nadpriemerného fyzického i mentálneho výkonu a kultivácia našej sily. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie. Preto naše produkty spracovávame len minimálne a zachovávame tak ich vysokú výživovú hodnotu.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, ktorá však musí chutiť.

V čom je Powerlogy proteínová tyčinka iná?

Prinášame nové riešenie rýchleho zdroja bielkovín v podobe snacku. Spájame kvalitné, funkčné zloženie so skvelou chuťou. Túto tyčinku tvoríme pre udržateľnú životosprávu aktívneho človeka, ktorému záleži na zdraví.

Proteínové tyčinky sú populárnym zdrojom bielkovín a energie, dokonca zdravších sladkostí na cesty. Žiaľ, väčšina produktov na trhu nespĺňa štandardy kvalitného zloženia alebo lahodnej chuti, a tak nám neprinášajú svoj 100 % potenciál. Často sú plné sóje, nekvalitného proteínu a umelých sladidiel. Vo výsledku majú presladenú, umelú chuť a gumovú alebo sypkú konzistenciu. Taká tyčinka sa ťažko konzumuje s pôžitkom…

Preto vám prinášame tyčinku s vyladenou konzistenciou, bez pocitu lepkavosti v ústach.

Ako sme vyriešili komplexnosť zloženia

Funkčné benefity zabezpečuje srvátkový proteín, hovädzí kolagén a vysoký obsah vlákniny. Skvelá chuť vychádza z prírodných ingrediencií, v hlavnej roli kakao Fino de Aroma z Kolumbie, kešu maslo a poleva z bieleho jogurtu. Na dosladenie polevy sme pred umelými sladidlami uprednostnili malé množstvo cukru a prírodnej stévie.

Použili sme len nevyhnutné a nezávadné potravinárske stabilizátory vlhkosti a polevy ako je slnečnicový lecitín a glycerol v minimálnom množstve. Zabezpečujú, aby do pár týždňov tyčinka nestratila svoj tvar a čerstvosť.

Všetky tieto ingrediencie tvoria spoľahlivú tyčinku bez lepkavosti, roztápania či sypkej konzistencie. Veríme, že vám bude proteínová tyčinka Powerlogy chutiť. A sme presvedčení, že vám poslúži ako spoľahlivý zdroj bielkovín a energie pre podporu vášho aktívneho životného štýlu.

Čo znamená, že tyčinka obsahuje 32 % bielkovín?

Percentuálne zastúpenie proteínov rátame tak, že zistíme, koľko energie tvoria bielkoviny v tejto tyčinke. Koeficient nutričnej hodnoty bielkovín je 17 a celkové množstvo energie tyčinky je 1822 kJ. Podľa jednoduchého prepočtu tak prídeme k číslu 32 %.

34 (počet gramov bielkovín v 100 g tyčinky) x 17 (koeficient nutričnej hodnoty bielkovín) / 1822 (celková hodnota energie 100 g tyčinky) x 100 ≈ 32 %

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Bielkovinová tyčinka s kakaom a MCT tukmi v poleve s jogurtovou príchuťou
 • Hmotnosť: 24 × 50 g
 • Zloženie: Mliečny bielkovinový koncentrát 22 %, poleva s jogurtovou príchuťou 18 % (cukor, kokosový tuk, repkový olej, sušená srvátka, jogurtový prášok, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; emulgátor: slnečnicový lecitín; aróma), hydrolyzované kolagénové peptidy 13 %, pasta z kešu orieškov a kokosu 12 % (pražené mleté kešu oriešky, strúhaný kokos), zvlhčovadlo: glycerol; vláknina z čakanky, drvené mandle 6 %, MCT tuk (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom), voda, kakaový prášok 2,7 %, emulgátor: slnečnicový lecitín; antioxidant: tokoferolový extrakt.
 • Alergény: Mlieko, orechy (kešu a mandle)
 • Vyrobené na: Slovensko

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1855 kJ / 433 kcal
 • Tuky 21,0 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 14,0 g
 • Sacharidy 26,0 g
 • z toho cukry 14,0 g
 • Vláknina 8,9 g
 • Bielkoviny 34,0 g
 • Soľ 0,21 g

Powerlogy Collagen Protein Bar 24 x 50 g

DENNÁ DÁVKA KOLAGÉNU | 10 Gifshalal
Až 34 % obsah bielkovín a vysoký podiel prírodnej vlákniny (8 g v jednej tyčinke). Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kokosu, mandlí a cejlonskej škorice. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.

Objavte viac

Recenzie na produkt 3

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Tyčinka nám chutia

Proteinova tyčinka je pre mna najlepšia volba pri turistike, behu či bicyklovaní. Dodá potrebnú energiu a navyše obsahuje vysoké množstvo bielkovín. Beriem vždy výhodné balenie, nech mám doma zásobu ;-)

neviem sa ich dojest

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.