Powerlogy Kids Power Pack

Zdravší a chutnejší balíček pre vaše deti

Kombinácia, ktorú si vaše deti zamilujú. Nová bezlepková granola s výberovým kakaom, lieskovcami a lyofilizovanými čučoriedkami. Silu čistej chuti dotvára jemný BIO nugát s pravým kakaom. Bez lepku, rafinovaného cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.
17,80 15,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.
Powerlogy Kids Power Pack 15,90 
Powerlogy Kids Power Pack 15,90  s DPH

Powerlogy Kids BIO Nougat Cream | 200 g

V Powerlogy chceme pomôcť zlepšovať stravovacie návyky rodín. Určite poznáte slávnu orieškovú nátierku začínajúcu sa písmenom N a končiacu na TELLA. Mnohí vedia, že je nezdravá, no napriek jej slabému zloženiu ju každodenne konzumujú. Nám to nedalo a vytvorili sme zdravú alternatívu tejto slávnej nátierky, ktorú môžete pokojne dopriať sebe aj svojim deťom.

Náš nugát je jednoduchý zložením, no komplexný chuťou. Nájdete v ňom len prvotriedne lieskovce, výberové kakao a prijateľné množstvo trstinového cukru. Všetky suroviny sú v BIO kvalite. Používame BIO ingrediencie, pretože zaručujú vysoké štandardy kvality, skvelú chuť aj energiu. Viac informácií o detskom nugáte nájdete tu.

Ako najlepšie využiť Kids Nougat Cream

  • Rovnako ako konvenčnú N-tellu na priamu konzumáciu s kváskovým poctivým pečivom
  • Pridať do kaše, klasickej granoly alebo novej kakaovej granoly.
  • Len tak na lyžicu, prípadne s banánom, jahodami a broskyňami.
  • Zakomponovať do lahodných smoothies, shakeov alebo pudingov.
  • Zakomponovať do domáceho pečenia napríklad týchto keksíkov ako zdroj zdravých a kvalitných tukov.

Powerlogy Kids Granola Cacao | 400 g

Bezlepková Kids Granola Cacao je silným chuťovým aj energetickým zážitkom. Jej zloženie je jednoduché. Kvalitné lieskovce si vás získajú svojou čerstvosťou a chrumkavosťou. Kakao sme vyberali tak, aby sme naplnili jeho antioxidačný potenciál. Použili sme nealkalizované pravé kakao, ktoré obohacuje a tiež ochucuje celú granolu. Lyofilizované (mrazom sušené) čučoriedky podčiarkujú celú receptúru. Jednak je kombinácia kakaa a čučoriedok chuťovo lákavá a zároveň samotné čučoriedky vnímame ako jedno z najhodnotnejších ovocí.

Vďaka novej Granole získajú vaše deti komplexnú výživovú hodnotu. Detské chute si túto kombináciu určite zamilujú a vy máte istotu, že raňajky alebo desiata vášho dieťata sú zdravo energetické.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Kids Granolu Cacao

  • Na raňajky ako nutrične vylepšenú a bezlepkovú alternatívu ku konvenčným vločkám.
  • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
  • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
  • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti.

Nová Kids línia

Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a to najmä vďaka zlepšovaniu výživy mozgu, výživy mikrobiómu a optimalizácie trávenia. Práve výživa mozgu, podpora zdravého vývoja a učenia je podľa nás najdôležitejšia už u detí. Preto prinášame novú KIDS líniu optimalizovaných produktov, ako alternatívu k bežným raňajkovým presladeným krémom, maslám či cereáliam.

Vytvorili sme zdravšie a chutnejšie produkty pre deti, ktoré perfektne reprezentujú silu čistej chuti. Vyskúšajte a presvedčte sa sami.

Dobrú chuť a tešíme sa na reakcie vašich detí.

Powerlogy Collagen 350 g

Prečo si vybrať práve Powerlogy kolagén? Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadné aditíva, umelé konzervanty ani príchute. Zároveň je však chutný a lahodne krémový. Dá sa použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca ako náhrada smotany do kávy. A na koniec - jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu. Ochutnajte náš prírodný kolagén, v letnom kokosovom smoothie drinku. Recept nájdete nižšie.

pridať kolagén

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.