🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

BY MIRKA LUBERDOVÁ

Powerlogy Mirka Pack

Prémiový balíček odporúčaný Mirkou Luberdovou

„Tieto tri produkty sú moje najobľúbenejšie, lebo ako ja tak aj moje deti radi maškrtíme.“ Jemný nugát s lieskovcami v BIO kvalite, pistáciový krém s prémiovým olivovým olejom a tri 70 % čokolády pre deti aj dospelých. Funkčný a lahodný balíček, ktorý neobsahuje laktózu, lepok, sóju, umelé konzervanty ani palmový olej.
37,00 30,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Mirka Pack 30,90 
Powerlogy Mirka Pack 30,90  s DPH

Mirkinou špecializáciou je udržiavanie optimálneho, vyváženého zdravia pomocou výživy a zdravého životného štýlu. Zdravý životný štýl neodmysliteľne posledné roky patrí do jej života. Nie je len ,,prácou“, ale niečím, v čo nezvratne verí.

Tieto tri produkty sú moje najobľúbenejšie, lebo ako ja tak aj moje deti radi maškrtíme.

Poznám však stavy, ktore vyvolávajú sladkosti s vysokým obsahom cukru. Namiesto nasýtienia a užitia si dobrej chuti, príde stav, kedy sa človeku nekontrolovateľne pýta ďaľšia a ďaľšia sladkosť. Dostane sa do začarovaného kruhu.

Powerlogy BIO Kids Nougat Cream | 200 g

Nepoznám dieťa, ktoré by odolalo orieškovému krému. Preto som veľmi rada, že som našla túto možnosť v podobe Kids BIO nugátu. Môžem ho deťom dopriať na raňajky primiešaný v jogurte, natretý na lievancoch alebo len tak za lyžicu, keď majú chuť.

Powerlogy Pistacchio Cream | 200 g

Osobne nemám veľmi rada sladké jedlá, no pistáciový krém od Powerlogy je môj obľúbený. Ide o spojenie výberových pistácií s prirodzenou sladkosťou a prémiového olivového oleja. Rada si ho zjem len tak z lyžičky, prípadne ho pridám do vegánskeho proteínového nápoja.

Powerlogy Choco Bar 70 % | 3 × 50 g

Spolu s dcérkou sme obe čokoládové. 70 % čokoládu od Powerlogy si neviem vynachváliť, pretože sa rozhodli pre kvalitu najvyššej úrovne. Vie ma vyslovene vie zasýtiť a nepociťujem po nej potrebu siahnuť po ďaľšej sladkosti, prípadne dorovnávať chuť slaným.

Mirka, a prečo spolupracuješ s Powerlogy?

Snažím sa vo výžive hľadať a siahať po čo najčistejších produktoch v čo najlepšej kvalite. Rovnako ako Powerlogy verím, že kvalitné potraviny sú investicia do nás a nie vyhodené peniaze. Radšej si doprajem menej kvalitných sladkostí, ako mnoho nekvalitných. Zdravie máme len jedno a keďže výživou si ho vieme výrazne podporiť, robme to! 😊 Ako často vravím: „Buďte svojimi vlastnými alchymistami a vykúzlite si v kuchyni zdravie.“

Powerlogy Family Cream Trio 3 x 500 g

Unikáta ponuka lieskovoorieškového krému, 100 % mandľového krému (tzv. masla) a lahodného kešu krému. Všetky tri vďaka novej receptúre obsahujú extra MCT olej. Trojica Powerlogy orechových masiel v prvotriednej kvalite. Všetky tri sú vyrobené na Slovensku, neobsahujú lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.