🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-6%

Nobleza Del Sur Extra Virgin Olive Oil Duo

2 olivové oleje z rodinnej farmy Nobleza Del Sur

Olivový olej „Day“ vonia po banánoch a jablkovej kôre, so sviežou chuťou a jemne korenistým záverom. Olej „for Children“ je ideálny na prvé detské príkrmy, pretože chutí ovocne, jemne a nie je veľmi horký. Oba majú nízku kyslosť a vysoký obsah funkčných polyfenolov. Svetovú chuť a kvalitu podčiarkujú ocenenia Najlepší olivový olej roka vo Flos Olei 2020 a 2021. Ochutnajte ako dobre chutí v jednoduchom slovenskom recepte na zdravé zemiaky. Recept nájdete nižšie.
31,80 29,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

Nobleza Del Sur Extra Virgin Olive Oil Duo 29,90 
Nobleza Del Sur Extra Virgin Olive Oil Duo 29,90  s DPH

Nobleza Del Sur

Tieto 2 oleje sú vyrobené z olív, ktoré sú zbierané a plnené do fliaš na rodinnom pozemku v Nobleza del Sur. Každý rok vyberajú najlepšie plody zo svojich fariem. Starostlivo ich ručne zbierajú v optimálnom čase zrelosti, aby získali najlepšiu prírodnú olivovú šťavu.

Olivy prevážajú do vlastnej lisovne, kde sa olej získava pri nízkej teplote pomocou najmodernejších strojov pod prísnou kontrolou kvality. Spoločnosť využíva trvalo udržateľné metódy a výrobu šetrnú k životnému prostrediu, výsledkom čoho je extra panenský olivový olej pre najnáročnejšie chuťové bunky.

Recept : slovenské zemiaky v šupke

Rýchly, chutný a najmä zdravý obed, nad ktorým nestrávite v kuchyni dlhé hodiny? Vyskúšajte náš tradičný, slovenský recept na pečené zemiaky v šupke, ktoré sú pripravené na kvalitnom Olivovom oleji plné zdravých tukov a funkčných sacharidov. Dochutené novým Kurkumovým korením chutia výborne.

V recepte nie je žiadny palmový tuk, umelé prísady či múčne dochucovadlá. S čerstvou zeleninou a ľahkým jogurtovým dipom máte naozaj plnohodnotný a chrumkavý obed pripravený za pár minút.

Postup :

 • 10 ks menších zemiakov uvaríme v šupke tak, aby sa nám nerozvarili.
 • Uvarené zemiaky v jednom pekáči polejeme zálievkou z Olivového oleja, byliniek, lyžicou Powerlogy kurkumy a soli.
 • Na plechu s papierom zemiaky popučíme (pomôžeme si dnom pohára) a polejeme zbytkom zálievky.
 • Zemiaky pečieme pri 190 °C cca 25-30 minút do chrumkava.
 • Podávame s čerstvou zeleninou, jogurtovým dipom alebo len tak upečené chutia výborne.

Nobleza Del Sur Organic Extra Virgin Olive Oil Day | 500 ml

 • Extra panenský olivový olej výberovej kvality s ekologickým spracovaním.
 • Pikantná, korenistá a intenzívne ovocná chuť. V chuti cítiť rukolu, korenie, bylinky a zelenú mandľu. 🫒
 • Extrémne nízka kyslosť (0,1 %) a vysoká stabilita proti oxidácii.
 • Vysoký obsah polyfenolov (513 mg/kg) – zdravotné benefity olivového oleja.

Tento olivový olej je vyrobený 100 % z olív Picual. Má vôňu banánov a jablkovej kôry, sviežu chuť, miernu horkosť a jemne korenistý záver. Výborne sa hodí k rôznym druhom mäsa, morským plodom a tvrdým syrom. Je skvelý na prípravu omáčok a dokonca aj na dochutenie dezertov (napríklad čokoládovej zmrzliny).

Nobleza Del Sur BIO olivový olej reprezentuje svetovú chuť a kvalitu, ktorá sa dá dosiahnuť vďaka rešpektu a spolupráci s prírodou. Jeho vlastnosti podčiarkuje ocenenie Najlepší olivový olej roka vo Flos Olei 2021.

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na náš BIO olivový olej pre deti môžete spoľahnúť:

 • Extra panenský olivový olej výberovej kvality s ekologickým spracovaním.
 • Sladká a ovocná chuť. Na konci môžeme vnímať jemné štípanie, čo je znak vysokého obsahu polyfenolov (513 mg/kg) – zdravotné benefity olivového oleja.
 • Nízka kyslosť (0,2 %) a vysoká stabilita proti oxidácii.

Tento extra panenský olivový olej obsahuje najmä odrodu Arbequina, ktorá je známa jemnými ovocnými tónmi. Vďaka nim je sladší pre detské chuťové bunky. Dopĺňa ju odroda Picual, ktorá poskytuje vysokú stabilitu a vysoký obsah polyfenolov. Svetovú chuť a kvalitu podčiarkuje ocenenie Najlepší extra panenský olivový olej vo Flos Olei 2020.

Má vôňu rajčín a aromatických byliniek, chutí sladko, ovocne a nie je veľmi horký. Výborná voľba na prvé detské príkrmy, na surovú, dusenú a varenú zeleninu. Takisto na ryžu, biele mäso a ryby.

Powerlogy Organic Ghee Butter 320 g

organicorganicgrass fed
Kvalitné prepustené maslo nemeckej certifikácie DEMETER vyrobené z mlieka od kráv pasúcich sa na tráve. Pri varení vydrží teploty až do 250 °C vďaka vysokému bodu zadymenia. Ghee maslo bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov. Skúste obľúbený popcorn pripraviť na ghee masle a chrumkajte zdravo. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.