Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

NoordCode Power Day 60 kapsúl

Inovatívny doplnok na povzbudenie v polovici dňa

Udržte si popoludní stabilnú mentálnu aj fyzickú energiu. Na poludnie ste v polovici pracovného dňa. Približne v tomto čase množstvo vašej energia prirodzene klesá. Ranná káva už vyprchala a ste trochu ospalí z obeda. Je teda čas na podporu mysle. Pomôžu vám bylinky a minerály v prípravku Power Day. Doplnok je bez lepku, bez mlieka, bez cukru a vhodný pre vegánov.
39,90  s DPH

NoordCode Power Day 60 kapsúl 39,90 
NoordCode Power Day 60 kapsúl 39,90  s DPH

Cirkadiánny rytmus a fázy dňa

To, čo sa deje vo vašom tele, sa počas dňa mení. Vaša energia, fyzická a duševná výkonnosť sa riadi prirodzeným denno-nočným rytmom. Nazývame ich cirkadiánne rytmy.

Neexistuje jeden doplnok, ktorý by vás podržal a povzbudzoval počas celého dňa. Podpora, ktorá je dobrá ráno, môže večer pôsobiť proti vám a naopak. Najlepšie je užívať doplnok pre konkrétny moment. Ak si však všetko vyberiete sami, skončíte s viacerými samostatnými prípravkami, ktoré sa pravdepodobne nebudú navzájom dopĺňať.

Línia 4 doplnkov od Noordcode je navrhnutá tak, aby vám poskytla vhodnú podporu počas celého dňa. Každý z nich je určený na jednu časť dňa, a tak poskytujú správnu podporu v správnom čase.

Vyvinuté odborníkmi

Zloženie týchto inovatívnych doplnkov vyvinuli holandskí odborníci. Na základe poznatkov z biochémie a vedeckých štúdií bol pre každý doplnok vybraný obmedzený počet zložiek. Cieľom receptúr je podporiť fyzickú aj mentálnu výkonnosť. Veľká skupina osobných trénerov tento doplnkov testovala a reagovali veľmi pozitívne.

Žiadna iná značka nemá štvorzložkovú receptúru. Tieto štyri doplnky sú úzko prepojené a spoločne poskytujú celodennú podporu. Každý doplnok zodpovedá vášmu prirodzenému dennému a nočnému rytmu a fáze, v ktorej sa vaše telo práve nachádza.

Celkové dávkovanie sa pohybuje presne v bezpečných medziach. V prípravkoch sú použité zložky a dávky, ktoré sú podľa vedeckých výskumov účinné. Presne viete, čo dostanete, a môžete veriť, že to funguje.

2. zo série doplnkov je NoordCode Power Day

Dodá Vám energiu a podporí rovnováhu pri popoludňajšom strese.

Chróm pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi v norme. Spolu s Panax ženšenom zvyšuje množstvo vašej energie. Zinok, rodiola a Panax ženšen prispievajú k psychickej odolnosti a normálnym kognitívnym funkciám. Zinok a rodiola vám pomáhajú udržať si rovnováhu v stresových situáciách.

Balenie obsahuje 60 dávok (60 kapsúl).

Užívanie: 1 kapsula denne skoro popoludní, s jedlom alebo bez jedla.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nepoužívajte, ak je vonkajší uzáver porušený alebo poškodený.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Inovatívny doplnok na povzbudenie v polovici dňa
 • Počet kapsúl: 60 ks
 • Zloženie: bylinné extrakty, aminokyseliny, minerálne látky, plnidlo (celulóza), protihrudkujúce látky (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý), rastlinná kapsula HPMC (vegetariánska).
 • Alergény: Neobsahuje
 • Vyrobené na: Holandsko

Výživové údaje na 1 kapsulu

 • Chróm (pikolinát) 100 mcg (250%)*
 • Zinok (citrát) 15 mg (150%)*
 • Rhodiola rosea (3% salidrozid) 100 mg**
 • N-acetyl L-tyrozín 120 mg**
 • L-theanín 100 mg**
 • Extrakt z kórejského ženšenu (Panax ginseng) (20 % ginsenozidov) 140 mg**
 • Extrakt z aksamietnice (Mucuna pruriens) (20 % L-dopa) 100 mg**
 • * RI = referenčný príjem
 • ** RI neznámy

NoordCode Evening Star 60 kapsúl

Dostatok energie aj podvečer s Evening Star. Produkcia energie je funkciou mitochondrií. Tento doplnok preto obsahuje živiny, ktoré podporujú mitochondrie a tým pádom produkciu energie. Koenzým Q10 a vitamín B12 vám pomáhajú eliminovať únavu, podporujú imunitný systém, tvorbu červených krviniek a prispeivajú k normálnej činnosti nervov. Doplnok je bez lepku, bez mlieka, bez cukru a vhodný pre vegánov.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.