Power Coffee & hrnček 1

3.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 review)

Ručne vyrábaný keramický hrnček POWER COFFEE s Organic Espressom 250g ako ideálna dvojica pre prípravu rannej kávy power coffee special.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

18,90  s DPH

Organic Espresso BIO 250g

Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100% arabiky z 3 kontinentov s laboratórnymi testami čistoty zloženia. (39,60 €/kg)

Keramický hrnček ÁNO, PIJEM KÁVU S MASLOM

Ručne vyrábaný hrnček s obrázkami masla, kokosového orecha, či loga Power Coffee v kombinácii s jasným odkazom: “ÁNO, PIJEM KÁVU S MASLOM”.

Svoj ranný rituál s Power Coffee teraz môžete začať štýlovo, v originálnom a ručne vyrábanom hrnčeku. Ako stvorený na vašu POWER COFFEE SPECIAL. Je ideálny darčekom pre všetkých biohackerov a milovníkov kávy s maslom, či MCT v kombinácii s Oganic Espressom 250g.

Na hrnčeku nájdete obrázky masla, kokosového orecha, či logo Power Coffee v kombinácii s jasným odkazom: „ÁNO, PIJEM KÁVU S MASLOM“.

Na zdravie!

1 recenzia k Power Coffee & hrnček 1

  1. Dominika
    Hodnotenie 3 z 5

    (overený zákazník)

    Hrnček je fakt vydarený, top dizajn, len fakt škoda, že kvalita „potlače“ tých nápisov je taká aká je. Stačí skutočne málo a kúsky nápisu budú pomaly zoškrabané, veľmi ľahko to ide dole. Pokiaľ by boli nápisy robené takou istou formou ako znak Power Coffee, nebol by tento problém. Ale keďže sa do výroby hrnčekov nerozumiem, neviem či je to vôbec možné urobiť nejak inak. Škoda tohto detajlu, inak by bolo všetko top.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *