Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Powerlogy Honey Granola 400 g

Bezlepková raňajková granola s medom, chrumkavými mandľami a jahodami

organic
Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami. Vo výberovej kvalite bez pridaného cukru, palmového oleja, či umelých konzervantov. Inšpirujte sa receptom na mrazené, jogurtové kúsky s chrumkavou granolou, ktorý nájdete nižšie.
10,90  s DPH 10,90  8,72  s DPH / mesiac
Jednotková cena 27,25 /kg

Powerlogy Honey Granola 400 g 10,90 
Powerlogy Honey Granola 400 g 10,90  s DPH

Bez lepku, mlieka a rafinovaného cukru
• Vhodné pre histaminikov
• Chrumkavé müsli sladené medom
• Balenie obsahuje cca 7 porcií (1 porcia = 55 g)
Len 4,4 g cukru na jednu porciu

Našu granolu si obľúbila aj tvár slovenskej televízie a autorka inšpiratívnych projektov venovaných ženám, Veronika Cifrová Ostrihoňová

Ľaľa, moje obľúbené letné raňajky. Jogurt s Powerlogy granolou, ktorá hladí naše srdcia, duše i nervy – je totiž chutná, zdravá a rýchla. A tiež bez lepku, laktózy, sladená medom, vhodná pri histamínovej intolerancii, aj intolerancii náročných receptov, ktorou trpím ja. 😊 Powerlogy Honey Granolu odporúča 11/10 Veroník.

Recept: Mrazené, medové, jogurtové kúsky

Leto ešte nekončí, alebo my sa s ním nechceme rozlúčiť? Minimálne s chuťou týchto sviežich, mrazených medových kúskov, so sladkou chuťou nášho kešu krému a chrumkavým posypom Powerlogy medovej granoly.

Tento rýchly dezert chutí ako domáca zmrzlina a je pripravený naozaj rýchlo, z pár ingrediecnií, ktoré máte určite doma. Príchuť je len na vás, my sme zvolili sladkú kešu-jogurtovú, BEZ pridaného cukru. Sladkosť mu dodáva prírodný med v Granole a prirodzene sladké kešu oriešky v našom kréme, bohaté na zdravé tuky.

Postup:

 • Maliny, jahody a čučoriedky si nakrájame na kúsky.
 • 2 obľúbené jogurty si vymiešame s 3 PL nášho kešu-kokos krému a zmes vylejeme na menší plech vystlaný papierom na pečenie.
 • Posypeme ovocím, 50 g Powerlogy Honey Granoly a vložíme min. na 4 hodiny do mrazničky.
 • Vychladené vyberieme a nalámeme na ľubovoľne veľké kúsky a vychutnávame, zvyšok skladujeme v mrazničke.

Čo na Powerlogy Honey Granolu vraví slovenská herečka a mama dvoch detí, Dominika Morávková ?

Powerlogy produkty sú mojimi obľúbencami a spoločníkmi v kuchyni už nejaký čas. Užívam si ich chuť ja a aj celá moja rodina. Od orieškových krémov, vegan kolagénu až po posýpku z Granoly a kurkuma korenia na obľúbenú  kašu. Táto chutná, funkčná a zložením čistá granola je plnohodnotným zdrojom všetkého, čo naše telo potrebuje. Mňam!

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu medovú granolu môžete spoľahnúť:

 • Bezlepkové ingrediencie výberovej kvality.
 • 100 % bez palmového oleja, emulzifikátorov a umelých konzervantov.
 • 100 % prírodné suroviny, bez cukru, sladené medom.
 • Optimálne zloženie a vysoký obsah vlákniny pre postupné uvoľnovanie energie.
 • Laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Powerlogy Honey Granolu sme vyvinuli a testovali v úzkej spolupráci s autorkou portálu Terapia Jedlom a odborníčkou na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov Silviou Horeckou.

Produkt tak spĺňa náročné kritériá kvality pre šetrné spracovanie surovín a jemné praženie pri nízkych teplotách. Naším cieľom je nielen sila čistej chuti, ale rovnako optimálny vplyv na organizmus a vysoká výživová hodnota. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita každého jedného produktu dôležitou investíciou. A nie iba nevyhnutným nákladom.

Ako vznikol nápad vytvoriť bezlepkovú  granolu

Na trhu nám chýbal raňajkový produkt, ktorý by spĺňal všetky náročné atribúty kvality: Obsahoval by čisté prírodné suroviny, bol by bez stopy lepku aj mlieka a zabezpečil optimálne a vyvážené zloženie makroživín.

Trápilo nás množstvo ľudí, ktorí chcú zdravo žiť, ale v mnozštve konvenčných cerálnych produktov vyberajú presladené alebo zložením priemerné produkty. Na trhu je množstvo konvenčných presladených cereálnych produktov a zároveň veľký nedostatok naozaj garantovaných bezlepkových a bezmliečnych potravín, na ktoré sa dá spoľahnúť. A ktoré chutia, bez kompromisov.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva.

Využitie bezlepkovej Powerlogy Honey Granoly

Hlavným cieľom Powerlogy Honey Granoly je pomôcť vám zlepšiť raňajky vo vašich rodinách a ponúknuť deťom zdravú alternatívu k rôznym komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Sme presvedční, že aj táto granola pre vás bude skvelým chuťovým zážitkom, ktorý vám dodá energiu.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Granolu

 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti.

Vyberte si balíček, ktorý vám najviac vyhovuje

1x TÝŽDENNÉ BALENIE 3x TÝŽDENNÉ BALENIE 6x TÝŽDENNÉ BALENIE
Powerlogy Honey Granola Powerlogy Honey Granola Triple Pack Powerlogy Honey Granola Six Pack
10,90 € 32,70 €  29,90 € 65,40 €  57,90 €
1,56 € na porciu 1,42 € na porciu 1,38 € na porciu
+ doprava zadarmo
KÚPIŤ KÚPIŤ KÚPIŤ

Odpovede na časté otázky

V čom je Powerlogy Honey Granola iná ako klasické müsli a iné vločky?

Hlavným rozdielom je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu obsahuje granola menej rýchlych cukrov a uvoňovanie energie je naozaj postupné.
Ďalším dôležitým faktorom je 100% čistota prírodného zloženia, kde používame na jemné doladenie trocha medu. Môžete si však byť istí, že produkt neobsahuje dochucovadlá, konzervanty a hlavne palmový a iný lacnejší olej, ktorý sa väčšinou používa pri týchto produktoch.
Finálnym faktorom našej konkurenčnej výhody je originálna a čistá chuť, ktorú vieme dosiahnuť na základe detailného testovania a znalosti zakladateľa a špecialistu na funkčné potraviny Dušana Plichtu s konzultačným tímom. Keď má byť totiž zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, tak to musí aj chutiť.

Prečo je cena Powerlogy Honey Granola vyššia ako bežné müsli?

Prvou odpoveďou je náš prístup – nechceme byť priemer. V konvenčnom a masovom prístupe vidíme viacero nedostatkov, a tak chceme tvoriť a prinášať na trh nadpriemerné produkty, ktoré spĺňajú v prvom rade naše náročné kritéria kvality. Všetky produkty konzumujeme prakticky denne my aj naše rodiny.

Ďalším faktorom je cena výberových a kvalitných ingrediencií. Preferujeme BIO a výberovú kvalitu. Vieme, ako sa plodiny pestujú, a máme garantovanú kvalitu. Vysoká kvalita sa pretaví do ceny, hlavne ak ide o výživné potraviny ako mandle, quinoa či lyofilizované jahody.

Je vaša granola vhodná aj pre vegánov? A čo ľudia s intoleranciou na lepok, laktózu a kazeín?

Pokiaľ sa ako vegán vyhýbate aj konzumácii medu, tak granola vhodná nie je. V opačnom prípade ju môžu konzumovať úplne všetci, to je práve benefit, ktorý vám vieme na 100 % garantovať.

Bez kompromisov v chuti a s jasným cieľom ponúknuť istotu a spoľahlivosť práve pre ľudí so špecifickými obmedzeniami alebo pre všetkých, ktorí riešia svoju životosprávu na pokročilejšej úrovni.

Obal Powerlogy Honey Granola nevyzerá papierovo, ako je to s recyklovateľnosťou?

Pri obaloch hľadáme win-win pre všetky strany. Máme preto moderný, nezávadný a recyklovateľný obal.

Zatiaľ nepoužívame kompostovateľné obaly. Je to hlavne z dôvodu, že takéto obaly sú v súčasnosti pridrahé a značne by predražili finálny výrobok. Zároveň pri kompostovateľých obaloch sa potýkame s horšou expiráciou potravín (produkt v obale nevydrží tak dlho čerstvý).

Ako skladovať Granolu, aby vydržala dlho chrumkavá a čerstvá?

Granola je v obale, ktorý udrží jej čerstvosť pri izbovej teplote. Dôležité je vždy Granolu zatvoriť a ostane čerstvá a chrumkavá aj niekoľko mesiacov.

Pomôže mi vaša Granola schudnúť?

Asi vás sklameme, ale žiaden konkrétny produkt vám nepomôže zázračne schudnúť. Pomôže zmena prístupu a postupné zlepšovanie životosprávy. A práve tuto vám pomôžu Powerlogy potraviny. Základom dobrej stravy je kvalita, menej cukru a viac dobrých tukov. A to je niečo, na čo sa špecializujeme.

Keď teda zameníte klasické vločky s mliekom za plnotučný jogurt s Granolou a orieškovým krémom, vplyv jedla na váš metabolizmus bude výrazne iný. Budete dlhšie sýtejší, za celý deň pravdepodobne zjete menej než pri veľmi sacharidových raňajkách a pri správnom množstve pohybu a spánku sa časom dopracujete k svojej optimálnej hmotnosti.

S čím odporúčate Granolu konzumovať?

Ak nemáte intoleranciu alebo problémy s inzulínovou citlivosťou, priberaním a podobne, tak môžete Granolu konzumovať aj s obyčajným mliekom. Ideálne však odporúčame kombináciu s plnotučným bielym alebo kokosovým jogurtom.

Dôležité je, aby ste vaše jedlo nepresladzovali a opreli sa o postupné uvoľňovanie energie z vyváženej kombinácie polysacharidov, ľahko stráviteľného proteínu a dobrých tukov.

Chutné a rýchle recepty nájdete na našom Powerlogy blogu.

Kde môžem najprv ochutnať produkt a presvedčiť sa o kvalite?

Na ochutnanie máte 2 možnosti.

 • Kúpite si produkt online. Ak vám nebude chutiť alebo jednoducho nenaplní vaše očakávania, tak vám na 100 % vrátime peniaze.
 • Zastavíte sa u nás v Powerlogy space&coffee. Tam môžete otestovať ktorýkoľvek produkt a rovno nakúpiť za e-shopové ceny.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Jemne pražené granola müsli s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a jahodami.
 • Dodatočné info: Prírodné zloženie, bez lepku, mlieka a umelých konzervantov.
 • Hmotnosť: 400 g
 • Zloženie: BIO ryžové, pohánkové a quinoa vločky 60 %, chrumkavé mandle, med, strúhaný kokos, kokosový olej, kokosové lupienky, lyofilizované jahody.
 • Alergény: Orechy
 • Vyrobené v: Česká republika

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1866 kJ/ 446 kcal
 • Tuky 20,09 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 13,76 g
 • Sacharidy 57,0 g
 • z toho cukry 8,79 g
 • Vláknina 5,6 g
 • Bielkoviny 8,38 g
 • Soľ 0,1 g

Powerlogy Organic Nougat Cream 330 g

organicifsvegan
Chrumkavý a čerstvý lieskovoorieškový krém s pravým kakaom v BIO kvalite. Neobsahuje lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty. Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov, vyrobený na Slovensku. Vyskúšajte, ako dobre chutí náš nugát v zdravom obľúbenom dezerte banán v čokoláde. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt 54

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Su v nej velke tevde hrudy ktore sa nedaju rozhryzt

Spokojnost

Výborné

Vyborna

Výborná raňovajková zmes. Doplňujem čerstvé alebo rozmrazené ovocie, jogurt a domáci džem (jahoda, nektarínka, slivka, marhuľa). Sušené jahody sú dobrý nápad.

standardne dobra kvalita

Chutné

Veľmi chutné raňajky ☺️

Niektoré kúsky veľmi tvrdé. Pozor na zuby. Kokos je v nej najlepší.

V baleni boli strasne velke kusy akoby zlepene do 1 celku

Super produkt. Kombinácia ovocia a jogurtu, hladny niesom aj 5 hodín. Citim sa plný energie.

Pre mna topka, len tie kokosove lupienmy by mohlu byt mensie, tensie...

Výborná

Pri prvej objednávke ma granola až tak neoslovila ale postupne ako som začala uberať cukry zo stravy som tejto granole úplne prepadla. V spojení s bielym jogurtom a trochou orechového masla sú to moje najobľúbenejšie raňajky

najlepsia

Výborná, chrumkavá

Toto je moja dlhoročná topka

super chuť,rýchle zasýtenie obzvlášť teraz s akýmkolvek ovocím

Fajne, super do bieleho jogurtu alebo do mlieka.

super

Vynikajúca chuť ľahko straviteľná aj pre nás histaminikov

veľké sklamanie, vylamujem si na tom zuby, také je to tvrdé, celý zážitok z jedenia je fuč, pretože je to strašne tvrdé, za mňa ďalší Váš síce možno zdravý produkt, ale nejedlý

Úžasná chuť. Brutal kombo na ráno.

Vynikajuca! Urcite ju budem kupovat pravidelne, ja si ju davam do rastlinneho mlieka, velmi mi chuti, jahody bravurne, cela kombinacia je perfektna.

Super chut, vona, zlozenie avsak na mna trochu tvrdsia aj po pridani do jogurtu, mlieka..

Som na nej závislá ..nikdy nechýba u mňa na raňajky

Najlepšia vec, akú som jedla. S jogurtom a čerstvým ovocím úplná bomba. Zloženie je radosť čítať.

Výborná granola špičkovej kvality, odporúčam všetkými desiatimi.

Najlepšia granola, vynikajúca chuť, čerstvosť, je bezlepkova,na kasu, s bananom alebo iba tak chrumkať . Odporúčam všetkým!

Kvalita na prvom mieste, dobrá chut

Výborný produkt, ideálne raňajky. Chrumkavá, nepresladená.

Výborná chuť, skvelá konzistencia a v neposlednom rade aj priaznivá cena ! Veľmi chutí ráno a nastrúhaným či nakrájaným ovocím a škoricou. Doporučujem všetkým !

Ľahká, chutná ... niet čo dodať : )

Je výborná, jedávam ju s mandľovým maslom a banánom.

Ako nova celiaticka :) som z tohto produktu nadsena, chuti to, zasyti to, da sa to brat vsade so sebou aj pri cestovani, vyborna kombinacia!

Velmi chutná, chrumkavá a spolu s ovocím, jogurtom a mandlovým maslom tvoria dokonalé raňajkové kombo! Objednávam znova! 👌

Skvelé plnohodnotné raňajky s jogurtom. Páči sa mi to Dušanové odporúčanie dať viac jogurtu a granolou to zasypať jemne, nie naopak ako by jeden asi intuitívne spravil. Dobrý hack!

Vynikajúce na raňajky. Ja si granolu dávam do nízkotučného jogurtu a pridám k tomu čerstvé ovocie, skrátka mňamka.

Odkedy sme ju vyskusali nekupujeme inu! Chrumkava, nepresladena, bezlepkova - skratka ranajkova TOPka!

Skvelá chuť, veľmi praktické na zdravé raňajky, dlhodobá energetická hodnota a nie su presladené, určite odporúčam!

Vyborny produkt, kupujem pravidelne. Len posledna bola “trochu” viac prepecena. Verim, ze len jednorazova chyba.

Vyborny produkt. Sice je ho pomerne malo vydrzi mi iba tyzden no pridavam si donho susene figy oriesky ci ine aby vydrzal. Ale vyborna chut a aj v tehotenstve vyborna volba na ranajky :)

Výborná! voňavá, chrumkavá, nepresladená, lahodná ... konečne kvalitný a chutný doplnok k raňajšiemu jogurtu či kaši alebo pár lyžičiek ako poobedný "dezert" ...

Granolu najdeme téměř všude, ale ne takovou jako nabízíte ! Jednoduše unikátní jak slozenim, tak chuti a stála se nejoblíbenější snídani mých dvou dcer. Diky

Velmi mi chuti

Je fajn, ale ja by som predsa len radsej brala vobec nesladenu lebo na mna je stale dost sladka, kazdy si osladi cim chce, bez ovocia, kto chce da si cerstve alebo ziadne a menej kokosovych lupenov, lebo mam pocit, ze zujem len tie. ;)

Najlepšia granola akú som kedy jedla, a to som už vyskúšala všeličo :D aj akože "kvalitné" ale tejto sa nič nevyrovná ! :) Jediné čo by sa dalo zmeniť (z môjho uhla pohľadu) sú tie lyofilizované jahody, mne všeobecne nevyhovujú jahody, lebo po nich zvyknem mať pachuť, neviem prečo, z hocijakých jahôd, možno by boli lepšie maliny :)

Výborný produkt, ideálne na raňajky, ľahko stráviteľné, kvalitné, bez zbytočnej chémie, plné energie a chuťovo výborné. Určite odporúčam ako vhodnú formu raňajok pre športovcov ale aj bežnú populáciu :)

Výborný produkt, nepresladený a predsa veľmi chutný! Samozrejme o kvalitnom zložení nehovoriac. Neskutočná vôňa, ráno sa vždy teším na raňajky :-) Určite odporúčam!

Má vynikajúcu chuť, chrumkavá, výborná do raňajkových kaší :)

Výborná chuť, skvelá konzistencia a v neposlednom rade aj priaznivá cena ! Veľmi chutí ráno celej našej rodine, či s jogurtom alebo len tak s medom a nastrúhaným či nakrájaným jablkom a škoricou. Doporučujem všetkým !!!

Veľmi mi chutí. Je nepresladená, neobsahuje cukor, chrumkavá, voňavá. A pre mňa veľmi dôležité, že je naozaj bezlepková ?

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.