Rúško od drobne store

Ochranné rúško šité na Slovensku.

Ide o spojenie symbolickosti a praktickosti. Sme radi, že sme schopní podporiť odvetvie slovenského podnikania, ktoré je aktuálnou situáciou výraznejšie zasiahnuté. Buďme spolu zodpovední a zvládneme to.
Rúško od drobne store 0,00 
Rúško od drobne store 0,00  s DPH

Symbolickosť a praktickosť

Tento produkt je na Powerlogy síce netradičný, ale je úprimným vyjadrením našich hodnôt. Nie sme odborníci v oblasti zdravotníctva, farmácie, epidemiológie alebo krízových situácií. Ani oblasť módy a textilu nemáme všetci v tíme pod kožou. No pojmy zodpovednosť, solidarita a spoločné dobro máme v Powerlogy DNA. A aktuálna situácia si vyžaduje podporu a pomoc ostatným, pokiaľ je to možné.

Predstavujeme vám preto našu spoluprácu s drobne store. Tri sestry založili koncept pomalej a udržateľnej módy na Slovensku. Nejedná sa o priemyselne vyrábané tony oblečenia alebo obrovského medzinárodného giganta. drobne store je slovenská firmička, ktorá dáva príležitosti mladým dizajnérom ukázať, čo v nich je. My v Powerlogy máme talenty radi, nehovoriac o tom, že ekologický a lokálny rozmer tejto značky s našou filozofiou rezonuje. Preto sme sa rozhodli podporiť ich v krízovej situácii a prinášame vám ochranné rúško ušité na Slovensku.

Ako môžete prispieť k podpore drobne store cez Powerlogy?

Kúpou ochranných rúšok aj cez Powerlogy zabezpečíte objednávky pre dielňu slovenskej módnej značky.

  • Kúpte si balíček Immunity Pack s rúškom.
  • Nakúpte nad 80 eur na Powerlogy.com a môžete ho v košíku pribaliť k nákupu ako darček.

Sila nech je s vami

Výnimočné časy vyžadujú výnimočný prístup. A sme radi, že vám od dnes poskytujeme v Powerlogy obe formy podpory zdravia – vnútornú cez čisté produkty a externú vďaka rúšku. Náročná situácia sa niekedy môže javiť ako neprekonateľná prekážka. Veríme, že práve prekážky sú dôležitou súčasťou každej cesty. A na ich zdolanie je najvyšší čas kultivovať našu ľudskú silu. Čeliť výzvam a adaptovať sa v záujme ekologickejšej a uvedomelejšej budúcnosti.

Darujte teda silu sebe a svojmu telu alebo svojim blízkym, o ktorých sa možno aj práve vďaka dnešným okolnostiam viac staráte. Pomôžme si najvzájom a podporme svoje zdravie. My v Powerlogy sme pripravení, za prvotriednu kvalitu, funkčnosť a čistú chuť našich potravín sa môžeme postaviť. Spojte podporu zdravia s gurmánskym zážitkom. A ak vám dochádzajú nápady, energetické a imunitu podporujúce recepty nájdete priamo na našom blogu.

Sila nech je s vami, priatelia.

Powerlogy Immunity Pack s rúškom

Zmes BIO korenia a rýchla energia z MCT tuku. Táto dvojica Powerlogy produktov vás podrží aj v náročnejších časoch. Pomôžte svojmu telu a podporte imunitu čistými potravinami spolu s ochranným rúškom šitým na Slovensku.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Najnovšie informácie zo sveta funkčných potravín

Odoberajte Powerlogy newsletter a získajte -7 % na prvý nákup.