Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Rúško od drobne store

Ochranné rúško šité na Slovensku.

Ide o spojenie symbolickosti a praktickosti. Sme radi, že sme schopní podporiť odvetvie slovenského podnikania, ktoré je aktuálnou situáciou výraznejšie zasiahnuté. Buďme spolu zodpovední a zvládneme to.

Rúško od drobne store 0,00 
Rúško od drobne store 0,00  s DPH

Symbolickosť a praktickosť

Tento produkt je na Powerlogy síce netradičný, ale je úprimným vyjadrením našich hodnôt. Nie sme odborníci v oblasti zdravotníctva, farmácie, epidemiológie alebo krízových situácií. Ani oblasť módy a textilu nemáme všetci v tíme pod kožou. No pojmy zodpovednosť, solidarita a spoločné dobro máme v Powerlogy DNA. A aktuálna situácia si vyžaduje podporu a pomoc ostatným, pokiaľ je to možné.

Predstavujeme vám preto našu spoluprácu s drobne store. Tri sestry založili koncept pomalej a udržateľnej módy na Slovensku. Nejedná sa o priemyselne vyrábané tony oblečenia alebo obrovského medzinárodného giganta. drobne store je slovenská firmička, ktorá dáva príležitosti mladým dizajnérom ukázať, čo v nich je. My v Powerlogy máme talenty radi, nehovoriac o tom, že ekologický a lokálny rozmer tejto značky s našou filozofiou rezonuje. Preto sme sa rozhodli podporiť ich v krízovej situácii a prinášame vám ochranné rúško ušité na Slovensku.

Ako môžete prispieť k podpore drobne store cez Powerlogy?

Kúpou ochranných rúšok aj cez Powerlogy zabezpečíte objednávky pre dielňu slovenskej módnej značky.

  • Kúpte si balíček Immunity Pack s rúškom.
  • Nakúpte nad 80 eur na Powerlogy.com a môžete ho v košíku pribaliť k nákupu ako darček.

Sila nech je s vami

Výnimočné časy vyžadujú výnimočný prístup. A sme radi, že vám od dnes poskytujeme v Powerlogy obe formy podpory zdravia – vnútornú cez čisté produkty a externú vďaka rúšku. Náročná situácia sa niekedy môže javiť ako neprekonateľná prekážka. Veríme, že práve prekážky sú dôležitou súčasťou každej cesty. A na ich zdolanie je najvyšší čas kultivovať našu ľudskú silu. Čeliť výzvam a adaptovať sa v záujme ekologickejšej a uvedomelejšej budúcnosti.

Darujte teda silu sebe a svojmu telu alebo svojim blízkym, o ktorých sa možno aj práve vďaka dnešným okolnostiam viac staráte. Pomôžme si najvzájom a podporme svoje zdravie. My v Powerlogy sme pripravení, za prvotriednu kvalitu, funkčnosť a čistú chuť našich potravín sa môžeme postaviť. Spojte podporu zdravia s gurmánskym zážitkom. A ak vám dochádzajú nápady, energetické a imunitu podporujúce recepty nájdete priamo na našom blogu.

Sila nech je s vami, priatelia.

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.