RIEŠENIE NA CESTY

Powerlogy Travel Pack

Balíček prémiových produktov na cestovanie

Vyriešili sme častý problém - chutné jedlo na cestách, ktoré vás nezradí. Z bezlepkovej granoly a kešu krému bez cukru si môžete pripraviť tyčinky na cesty podľa nášho receptu. Brazílska Woman Coffee vám zaručene dodá rýchlu energiu. A náš favorit, 70 % čokoláda, je praktickým snackom, nech ste kdekoľvek. Celý balíček je bez laktózy, lepku, sóje, umelých konzervantov a palmového oleja.
bez chemie
No soy
40,50 38,90  s DPH
Tento Pack vám ušetrí 1,6 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Doručujeme do 48 hodín
bez chemie
No soy
Powerlogy Travel Pack 38,90 
Powerlogy Travel Pack 38,90  s DPH

Powerlogy Granola | 400 g

Dôvod vývoja našej Granoly bol jasný: na trhu nám chýbal raňajkový produkt, ktorý by spĺňal všetky náročné atribúty kvality. Čiže by obsahoval čisté prírodné suroviny, bol by bez stopy lepku aj mlieka a zabezpečil optimálne a vyvážené zloženie makroživín.

Hlavným cieľom Powerlogy Granoly je pomôcť vám zlepšiť raňajky vo vašich rodinách a ponúknuť deťom zdravú alternatívu k rôznym komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Po roku vývoja sme zloženie a chuť vyladili tak, aby sme si boli istí, že pre vás bude nová Powerlogy Granola silným zážitkom. A to nie len chuťovým, ale hlavne zdravo energetickým. Viac informácií ohľadom Granoly máme tu.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Granolu

 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti.

Powerlogy BIO Cashew Cream | 330 g

 • 100 % kešu a kokos výberovej kvality.
 • Prirodzená sladkosť bez pridaného cukru, bez mlieka a lepku, palmového oleja a umelých konzervantov.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.

Pôvodne sme na Slovensku okrem arašidových masiel s prídavkom cukru a umelých konzervantov nenašli produkt, ktorý by nás oslovil svojou chuťou a zároveň by spĺňal náročné kritériá kvality. A rozhodli sme sa to zmeniť.

Výsledkom je unikátne orechové maslo z kešu orechov v top kvalite a bez pridaného cukru. Jedinou ingredienciou, ktorá zvýrazňuje chuť a pozdvihuje prirodzenú sladkosť je kokos. Kešu orechy majú nielen skvelý profil mononasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre telo ideálnym zdrojom energie, ale obsahujú aj proteínymnožstvo vitamínu E a vlákniny.

Vyskúšajte iný štandard snackingu. Po vychutnaní lahodného kešu masla s ovocím sa v porovnaní s klasickými sladkosťami budete cítiť úplne inak. Detaily o našom kešu masle sa dozviete tu.

Ako najlepšie využiť BIO Cashew Cream

 • Rovnako ako klasické maslo na priamu konzumáciu alebo pridať ku granole.
 • Len tak na lyžicu a podľa chuti s banánom, jahodami alebo broskyňami.
 • Zakomponovať do smoothies, shakeov a pudingov.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia ako zdroj zdravých a kvalitných tukov.
 • Výroba vlastných snackov v low carb až keto štýle, keďže produkt obsahuje minimum sacharidov.

Woman Coffee | 250 g

Cieľom Women Coffee je priniesť kávu od farmárky s jemným charakterom, v ktorej dominuje sladkosť, chuť karamelu a orieškov. Ani horká, ani kyslá, ale lahodná a vysoko kvalitná káva s oficiálnymi laboratórnymi testami.

Čistota a kvalita zŕn je garantovaná rodným listom kávy a certifikátom kvality.

Ide o selektívny zber, zrná pochádzajú od lokálnej brazílskej farmárky Eloir Nogueira de Souza. Vďaka vybranej metóde spracovania a praženia dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo.

Pre maximálny pôžitok odporúčame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Táto káva sekne milovníkom filtrovanej kávy (V60 a Chemex), zalievania, AeroPressu či Moka (koťogo).

Vychutnajte si karamelovo-orieškové tóny a sladkosť naturálne spracovanej a čerstvo praženej kávy.

Powerlogy Choco Bar 70 % | 2×50 g

 • Výroba Bean-to-Bar, čo znamená, že kakaové bôby sa pražia, melú a spracovávajú priamo na Slovensku.
 • Bez mlieka, bez lepku, bez lecitínu, bez arašidov, palmového oleja či umelých konzervantov.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Čokoláda je jednou z najobľúbenejších sladkostí, no bohužiaľ nie v kvalite, v ktorej by mohla naozaj prispieť k vylepšenej životospráve. Po dlhom vývoji a testovaní napokon vznikla nová receptúra unikátnej čokolády s celými lieskovcami a trstinovým cukrom.

Množstvo orechov a kakaa, ktoré je bežne dostupné na trhu, totiž podlieha oxidácii a často obsahuje aflatoxíny. My sme sa však rozhodli pre najvyššiu kvalitu.

Výberová čokoláda Bean-to-Bar, kakao odrody Criollo. Tento kvalitný základ 70 %-nej čokolády dopĺňajú lieskové orechy a trstinový cukor. Naša čokoláda je vyrobená na Slovensku, hmotnosť jednej tyčinky je 50 g. Poskytne vám chuť pravej a silnej čokolády, ktorá prispeje k serióznej výžive tela a mozgu.

Veríme, že vám Powerlogy Travel Pack bude prinášať ešte väčšiu silu čistej chuti.

Powerlogy Hiking Pack

Turistický balíček vás na horách zaručene podrží - regeneráciu, energiu a výživu pre telo vám zabezpečí prvotriedny hrachový proteín s MCT tukmi. BIO Trail Mix zase spája zdravé tuky a dôležitú morskú soľ - ideálna kombinácia na športovanie v teple. Celý turistický balíček dopĺňajú naše prvotriedne čokolády. Všetky produkty sú bez laktózy, lepku, sóje, palmového oleja a umelých konzervantov.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup