Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

-8 %

Powerlogy Trio Granola Pack

Trojica raňajkových cereálií: medová, BIO mandľová a čokoládová Upgraded granola

Vďaka tomuto balíčku môžete za zvýhodnenú cenu ochutnať všetky tri druhy Powerlogy raňajkového müsli. Nájdete v ňom overenú klasiku v podobe medovej granoly, chrumkavú mandľovú granolu v BIO kvalite a horúcu novinku – čokoládovú granolu z línie Upgraded.
34,70 31,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Trio Granola Pack 31,90 
Powerlogy Trio Granola Pack 31,90  s DPH

V našej raňajkovej ponuke nájdete až tri druhy granoly. Každá je chuťou jedinečná, no všetky spájajú prvotriedne vlastnosti. Powerlogy Honey Granola obsahuje chrumkavé mandle, quinou, med, kokos a lyofilizované jahody. Má prírodné optimálne zloženie bez cukru či mlieka a vysoký obsah vlákniny. Vytvorili sme ju spoločne s odborníčkou na tovaroznalectvo a nutričné zloženie, Silviou Horeckou. Výsledkom je spojenie silnej čistej chuti a vysokej výživovej hodnoty.

Powerlogy Organic Almond Granola vás očarí jedinečnou kombináciou jemne pečených bezlepkových vločiek, mandlí, brusníc a kokosového cukru. Toto chrumkavé müsli zo 100% prírodných surovín neobsahuje žiadny palmový olej, emulzifikátory či umelé konzervanty. Je vhodná aj pre vegánov.

S novou Upgraded líniou prichádza aj nová vylepšená granola pre náročných. Ponúka 60 % čokoládu s čakankovou prebiotickou vlákninou, sušené višne, lieskovce a sezamové semienka, ktoré sa v spoločnej kombinácii postarajú o prirodzenú sladkosť. Nenájdete v nej mlieko, lepok ani žiadny pridaný cukor či umelé sladidlá. Vytvorili sme produkt, ktorý má extra výživovú hodnotu, nezaťažuje trávenie a výborne chutí.

Ak sa chcete o produktoch dozvedieť viac, kliknite na nasledujúce odkazy:

Powerlogy Organic Nougat Cream 330 g

organicifsvegan
Chrumkavý a čerstvý lieskovoorieškový krém s pravým kakaom v BIO kvalite. Neobsahuje lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty. Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov, vyrobený na Slovensku. Vyskúšajte, ako dobre chutí náš nugát v zdravom obľúbenom dezerte banán v čokoláde. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.