-6%

Powerlogy Vegan Recovery Pack

Výživný vegánsky balíček na podporu regenerácie

Ak preferujete vegánsku stravu, je potrebné pracovať na tom, aby vám nechýbali dôležité živiny. Treba prijímať správny pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Zároveň však zabezpečiť aj plnohodnotný prísun vitamínov, minerálov a ďalších stopových látok, ktoré sú pre telo kľúčové. Ak stojíte pred podobnou výzvou, pomôže vám tento balíček s rastlinným proteínom, multivitamínom a magnéziom.
No soy
74,70 69,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.
No soy
Powerlogy Vegan Recovery Pack 69,90 
Powerlogy Vegan Recovery Pack 69,90  s DPH

Hlavnou zložkou rastlinného Powerlogy Complete Proteinu sú proteíny z BIO žltého hrachu, ryže a surového konope, ktoré sú obohatené o kyselinu hyalurónovú, zdroj síry, vitamíny B12, D2 a vanilkový extrakt. Prirodzene sa rozpúšťa v teplých i studených nápojoch a neobsahuje žiadny pridaný cukor, umelé arómy či umelé konzervanty. Je výborným riešením ako doplniť nedostatok bielkovín v čisto rastlinnej strave.

Druhým významným doplnkom je NoordCode Master Formula Multivitamin. Tento komplexný multivitamín obsahuje až 45 vitamínov, minerálov, bylín, aminokyselín a ďalších užitočných látok. Jeho pravidelné užívanie posilňuje imunitný systém, spomaľuje starnutie, zlepšuje regeneráciu svalov, zdravie pokožky, nechtov a vlasov. Výborná voľba nielen pri vegánskej strave.

Na záver vám dennú dávku magnézia doplní NoordCode Mag Six. Obsahuje až 6 druhov horčíka a vitamín B6. Vďaka komplexnému zloženiu naše telo horčík ľahko vstrebe. Mag Six pomáha nie len s pocitom väčšej energie a s duševnou výkonnosťou, ale hlavne s duševnou pohodou, regeneráciou svalov a zaspávaním. Vzájomné pôsobenie horčíka a vitamínu B6 zosilňuje pozitívny efekt.

Ak sa chcete o produktoch dozvedieť viac, kliknite na nasledujúce odkazy:

Powerlogy Organic MCT Oil 500 ml

organicvegan
Špeciálne extrahovaný MCT olej zabezpečí rýchlu energiu pre telo i mozog. Obsahuje len najefektívnejšie triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10. Čistý olej v BIO kvalite, bez umelých konzervantov. 100 % kokosový pôvod. Nahraďte klasický olej naším MCT v zdravom recepte na svieži, citrónovo-makový koláčik. Recept nájdete nižšie.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.