-10%

Powerlogy Woman Coffee Ground 3 x 250 g

Výhodné balenie mletej kávy praženej na filter

Kvalitná jemnejšie pražená zrnková káva z Brazílie, štátu Norte Pioneiro. Ide o selektívny zber, zrná pochádzajú od lokálnej farmárky Eloir Nogueira de Souza. Vychutnajte si karamelovo-orieškové tóny a sladkosť naturálne spracovanej a čerstvo praženej kávy. Kávu sme pre vás vopred namleli a precízne zabalili.
bez chemie
no sugar icon
38,70 34,90  s DPH
11,63  s DPH

Na sklade

Tento pack vám ušetrí 3,80 €.
97 % zákazníkov nás odporúča
Doprava zadarmo
nad 50 € (SR a ČR)
Počas Black Friday akcie môže doručenie trvať dlhšie ako štandardné 2 pracovné dni
bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Woman Coffee Ground 3 x 250 g 34,90 
Powerlogy Woman Coffee Ground 3 x 250 g 34,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu kávu môžete spoľahnúť:

 • Pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.
 • Pomalé a šetrné praženie na stupeň Omni roast pre jemnú a sladkú chuť.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.
 • Eliminácia prepraženia a minimalizácia AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Čerstvosť a stabilná energia bez negatívnych vplyvov na žalúdok.

V Powerlogy sa snažíme urobiť maximum pre vývoj produktov, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti pre extra energiu a nadpriemerný fyzický i mentálny výkon. Veríme, že kvalitné potraviny menia myslenie, a preto majú všetky naše produkty vysokú výživovú hodnotu.

Powerlogy Woman Coffee Ground vznikla ako naša odpoveď na problém väčšiny komerčných káv, ktoré si ľudia doma zalievajú alebo pripravujú ako filtrovanú kávu či moka. Spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka. A keďže nemá každá v domácnosť kvalitný mlynček, uľahčili sme vám to. Priniesli sme vám kvalitnú kávu, ktoré je namletá a precízne zabalená.

V čom je ukryté tajomstvo energeticky spoľahlivej a zdravej kávy s čistou chuťou?

Trúfame si povedať, že až 80 % kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak všetok skvelý potenciál bezchybnej kávy. Či už je to nekvalitným výberom zŕn, spracovaním alebo rýchlym pražením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre.

A tak sme sa pustili do výskumu kritérií naozaj spoľahlivej kávy a alchymistického prístupu výberu zŕn aj praženia tak, aby sme sa čo najviac priblížili k 100 % potenciálu, ktorý sa v káve skrýva.

Čistota a kvalita zŕn je garantovaná rodným listom kávy a certifikátom kvality.

Následne vďaka vybranej metóde spracovania a praženia dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťovéstimulačné bohatstvo.

Chuť je subjektívna preferencia

Cieľom Women Coffee Ground je priniesť alternatívu k silnej chuti nášho espressa. Priniesť kávu od farmárok s jemným charakterom, kde dominuje sladkosť, chuť karamelu a orieškov. Ani horká, ani kyslá, ale lahodná vysoko kvalitná káva s oficiálnymi laboratórnymi testami.

Táto káva sekne milovníkom filtrovanej kávy (V60 a Chemex), zalievania, AeroPressu či Moka (koťogo). Neváhajte investovať do alternatívnej prípravy, nový pôžitok z kávy stojí za to.

Z našej kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie bez podráždenia žalúdka. Samozrejme, denná dávka je pre každého individuálna. Odporúčame sa pohybovať v intervale 1 až 4 kávy denne, pričom záleží na tom, či to bude zalievaná káva alebo silný filter.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: 100 % mleté kávové zrná z Brazílie.
 • Zloženie: 100 % arabica, mletá káva.
 • Odroda: Yellow Catuai
 • Praženie: Omni roast
 • Chuťový profil: Karamel, med, hnedý cukor.
 • Hmotnosť: 3 × 250 g
 • Alergény: Neobsahuje.
 • Krajina pôvodu: Brazília
 • Vyrobené na: Slovensko

Powerlogy Cream Trio 3 x 200 g

Unikáta ponuka lieskovoorieškového krému, 100 % mandľového krému (tzv. masla) a lahodného kešu krému. Všetky tri vďaka novej receptúre obsahujú extra MCT olej. Vyrobené na Slovensku, neobsahujú lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty.

Objaviť viac

Recenzie na produkt 1

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Kúpila som ju na skúšku pre manžela (ja kávu nepijem) a nevedel si vynachváliť chuť. Tak mu zachutila, že inú mletú kávu už veľmi nechce a vypýtal si ju aj ako darček, keď bude mať sviatok alebo keby som mu chcela niečím urobiť radosť. Dokonca si začal brávať do práce aj termosku s kávou.

Každý týždeň sa posuňte o krok vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.