Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Powerlogy Woman Coffee Beans 250 g

Zrnková káva arabica pražená na filter

Kvalitná jemnejšie pražená zrnková káva z Brazílie, štátu Norte Pioneiro. Ide o selektívny zber, zrná pochádzajú od lokálnej farmárky Eloir Nogueira de Souza. Vychutnajte si karamelovo-orieškové tóny a sladkosť naturálne spracovanej a čerstvo praženej kávy.
12,90  s DPH
Jednotková cena 51,60 /kg
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

Powerlogy Woman Coffee Beans 250 g 12,90 
Powerlogy Woman Coffee Beans 250 g 12,90  s DPH

• Neobsahuje alergény 
• Vhodné pre vegánov aj vegetariánov
• Balenie obsahuje cca 27 porcií (1 porcia = 9 g)

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu kávu môžete spoľahnúť:

 • Pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.
 • Pomalé a šetrné praženie na stupeň Omni roast pre jemnú a sladkú chuť.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.
 • Eliminácia prepraženia a minimalizácia AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Čerstvosť a stabilná energia bez negatívnych vplyvov na žalúdok.

V Powerlogy sa snažíme urobiť maximum pre vývoj produktov, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti pre extra energiu a nadpriemerný fyzický i mentálny výkon. Veríme, že kvalitné potraviny menia myslenie, a preto majú všetky naše produkty vysokú výživovú hodnotu.

Powerlogy Woman Coffee vznikla ako naša odpoveď na problém väčšiny komerčných káv, ktoré si ľudia doma zalievajú alebo pripravujú ako filtrovanú kávu či moka. Spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

V čom je ukryté tajomstvo energeticky spoľahlivej a zdravej kávy s čistou chuťou?

Trúfame si povedať, že až 80 % kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak všetok skvelý potenciál bezchybnej kávy. Či už je to nekvalitným výberom zŕn, spracovaním alebo rýchlym pražením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre.

A tak sme sa pustili do výskumu kritérií naozaj spoľahlivej filtrovanej kávy pre ženy a alchymistického prístupu výberu zŕn aj praženia tak, aby sme sa čo najviac priblížili k 100 % potenciálu, ktorý sa v káve skrýva.

Čistota a kvalita zŕn je garantovaná rodným listom kávy a certifikátom kvality.

Následne vďaka vybranej metóde spracovania a praženia dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťovéstimulačné bohatstvo.

Chuť je subjektívna preferencia

Cieľom Women Coffee je priniesť alternatívu k silnej chuti nášho Strong espressa. Priniesť filtrovanú kávu od farmárok s jemným charakterom, kde dominuje sladkosť, chuť karamelu a orieškov. Ani horká, ani kyslá, ale lahodná vysoko kvalitná káva s oficiálnymi laboratórnymi testami.

Pre maximálny pôžitok odporúčame kávu pomlieť až tesne pred prípravou. Táto káva sekne milovníkom filtrovanej kávy (V60 a Chemex), zalievania, AeroPressu či Moka (koťogo). Neváhajte investovať do mlynčeka aj alternatívnej prípravy kávy. Nameľte si kávu tesne pred prípravou a využiteje 100 % jej potenciálu.

Z našej kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie bez podráždenia žalúdka. Samozrejme, denná dávka je pre každého individuálna. Odporúčame sa pohybovať v intervale 1 až 4 kávy denne, pričom záleží na tom, či to bude zalievaná káva alebo silný filter.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: 100 % kávové zrná z Brazílie.
 • Zloženie: 100 % arabica, zrnková káva.
 • Odroda: Yellow Catuai
 • Praženie: Omni roast
 • Chuťový profil: Karamel, med, hnedý cukor.
 • Hmotnosť: 250 g
 • Alergény: Neobsahuje.
 • Krajina pôvodu: Brazília
 • Vyrobené na: Slovensko

Powerlogy Woman Coffee Pack

Kvalitná zrnková arabika dopestovaná jedinečnou farmárkou Eloir Nogueira de Souza a prvotriedny kolagén z hovädzieho dobytka pasúceho sa na tráve. Ako si pripraviť kávu s kolagénom? Pozrite si v našom videu nižšie.

objaviť balíček

Recenzie na produkt 5

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Ako vášnivá kavopička 🤭☕ , ktorá si nevie predstaviť ráno bez kávičky ,môžem napísať, že toto je moja nová srdcovka. Vynikajúca, jemná ,voňavá , , kvalitná kávička ☕🖤🤎🤍 Vrelo odporúčam.

Vyborna kava, mam rada 100% arabicu a tato mi sadla uplne, skvela chut aj vona.

Chvíľku som si zvykala, kedže to súvisí s momentálnym nastavením a návyk tiež robí svoje, ale dnes hodnotím celkový dojem a chuť na výbornú.

Vyborna kava, vynikajúca chut a uzasne lahko sa melie.

Táto káva je fantastická. Za mňa - úplne najlepšia káva, akú som mala.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.