Workshop: Vianočné dobroty so Silviou Horeckou

Vianoce sú za rohom a preto sme si pre Vás pripravili workshop plný vianočných dobrôt, na ktorom Vás bude sprevádzať Silvia Horecká.

VIAC informácií

   
75,00  s DPH

Nie je na sklade

Workshop: Vianočné dobroty so Silviou Horeckou 75,00 
Workshop: Vianočné dobroty so Silviou Horeckou 75,00  s DPH

Workshop Vianočné dobroty so Silviou HoreckouUkážeme si ako pripraviť zdravé vianočné pochúťky v podobe ružových čokoládových praliniek či šťavnatých pšenových guliek z kvalitných surovín a Powerlogy produktov.

Pridajte sa k nám a prežime spolu krásny vianočný večer v príjemnej atmosfére. Všetky pochúťky, ktoré si na workshope so Silviou pripravíte, si odnesiete domov aj s vianočnou pozornosťou od Powerlogy.

Kde a kedy sa vidíme:

V cene lístka sú zahrnuté kávy, čaj a vybrané nápoje ako aj vianočná pozornosť od Powerlogy.

Kto je Silvia Horecká

Silvia patrí medzi popredných špecialistov na vedu o jedle a varení na Slovensku. Vyštudovala biochémiu, tovaroznalectvo a jej výber je inšpirovaný názormi aj ďalších odborníkov v oblasti potravinárstva, klinickej výživy, nutričnej genomiky, biochémie, ale aj tradičnou ázijskou, mediteránskou a stredoeurópskou terapiou stravovaním. Súčasne sa Silvia venuje osvete, publikačnej a prednáškovej činnosti. Viac o Silvii si môžete pozrieť na www.terapiajedlom.sk

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.