Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Banánové nanuky

Dĺžka prípravy: 1h 10 minút
Počet osôb: 4

Banánové nanuky

Aj keď ešte oficiálne nemáme leto, pri týchto teplotách by sa už mnohí určite radi schladili.
Tento jednoduchý a rýchly dezert zaručuje nielen instantné osvieženie, ale aj dlhotrvajúcu energiu. Vďaka našim krémom lieskovoorieškovému Power Nougat a kokosovému Power Cream získate dlhšie udržateľnú energiu, keďže pochádzajú z kvalitných orechov a obsahujú minimum alebo žiaden cukor.

Lahodné nanukové polevy z Power krémov

Power Cream je vďaka lahodnej receptúre, ktorá okrem iného obsahuje aj kešu orechy a vanilku, prirodzene sladký aj bez akéhokoľvek obsahu pridaného cukru. Pre čokoládové typy je tu Power Nougat, ktorý je trochu sladší. Stále však ide o prírodnú, nerafinovanú sladkosť, sladenú len kokosovým cukrom, ktorý má nižší glykemický index a obsahuje nižšie percento sacharózy ako bežný cukor. Okrem toho kokosový cukor prirodzene obsahuje dôležité minerály – draslík, dusík, fosfor, vápnik, horčík, sodík a stopové množstvo zinku, mangánu, železa a medi. Čo sa týka vitamínov, nájdeme v ňom najmä vysoký podiel vitamínov skupiny B a vitamín C, 16 aminokyselín a vlákninu.

Nič nechutí lepšie ako čistá kombinácia týchto krémov s čerstvým ovocím. Za pár minút je na svete vynikajúci, zdravý a nezaťažujúci dezert. Čerstvé ovocie obsahuje okrem fruktózy hlavne vlákninu, vitamíny, minerály a enzýmy. Vláknina v ovocí sa postará o pomalšie vstrebávanie glukózy do krvi a vyhneme sa rýchlemu pádu energie.

Postup:

  1. Rozkrojte banány na polovicu a napichnite ich na paličku.
  2. Vyberte si svoj obľúbený Power krém a ponorte doň banán.
  3. Obalené banány poukladajte na tanier a nechajte zmraziť cca 1 hodinu.
  4. Po hodine sa môžete do nanukov smelo pustiť.

Tak, ktorý je váš obľúbený? Power Nougat BIO alebo Power Cream?

Podeľte sa s nami o vaše kreácie na instagrame #mypowerlogy

Použité produkty

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.