🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

mandlove maslo recept

Powerlogy snickers tyčinky

Dĺžka prípravy: 1 hodina 30 minút
Počet osôb: 8

Powerlogy snickers tyčinky

Komerčná odroda tejto chuťovej bomby nás denne láka v obchodoch. Aj by ste si dali, lebo ešte z čias, keď ste neriešili výživu si pamätáte ten pocit keď ste v ústach premieľali tú zmes arašidov a čokolády a celé sa to tak naťahovalo a lepilo…hm.. ale teraz už vieme, že tento minútový pocit prinesie do tela kopu „bordelu“ , zaťaží trávenie a vyvolá výčitky svedomia. Spravili sme preto pre vás zdravého brata tejto sladkosti, ktorú si môžete naplno užiť! Na tento skvelý, rýchly recept potrebujete ak nerátame mrazenie len 30 minút a 9 základných ingrediencií. Je prírodne sladený a vďaka orechom a mandľovému maslu s prídavkom MCT oleja a kolagénu je plný zdravých tukov a dobrej energie.

Postup:

  1. Rozmixujte orechy, kakao, morskú soľ, pridajte datle a mixujte, kým nevznikne lepivá hmota.
  2. Cesto rozotrite na plech 20 × 20 cm vyložený papierom na pečenie. Pomocou papiera si vytvorte rovnomerný povrch. Odstráňte papier z povrchu koláča a dajte na cca 15 min. zamraziť.
  3. Mandľové maslo si v miske vymiešajte s javorovým sirupom, rozotrite na cesto a znova dajte do mrazničky, kým pripravíte polevu.
  4. Vo vodnom kúpeli si roztopte kokosový olej, pridajte nasekanú čokoládu a keď je čokoláda roztopená, pridajte kokosové mlieko. Zmes by mala byť tekutá, bez tuhých kúskov.
  5. Vyberte plech z mrazničky a dezert rovnomerne potrite polevou.
  6. Dajte zamraziť minimálne na hodinku, aby sa dezert lepšie krájal.

Použité produkty

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.