Juraj Bednár o biohackingu, slobode a podnikaní

The Powerlogy Podcast: Juraj Bednár o biohackingu, slobode v myslení a podnikaní

  • čítanie na 3 min.

The Powerlogy Podcast: Juraj Bednár o biohackingu, slobode v myslení a podnikaní

Téma: Prečo je zamestnanecký prístup rizikovejší ako podnikateľský, Paralelní Polis ako ostrov slobody a prečo sa oplatí riešiť Biohacking ako nový prístup k svojmu zdraviu a výkonu. Juraj je pre mňa jedným z prvých ambasádorov Biohackingu.

Pokojný mierumilovný bojovník, organizátor prvého “Biohacking day na Slovensku“, podnikateľ a zakladateľ Paralelná Polis v Bratislave, ktorá reprezentuje priestor slobody, nových technológií, nových prístupov, decentralizácie a cryptomien.

V Podcaste som debatoval s Jurajom tak, aby som čo najviac spoznal jeho mentálne modely, pohľad na podnikanie, biohacking a celkovo na výzvy súčasného pracovného prostredia. Detailnejšie sme hlavne adresovali zmenu potrebnú paradigmy z manažmentu času na manažment energie.

Lepšie som aj do hĺbky zistil o čom je Paralelní Polis a ako si tam predstavujú slobodu jednotlivca.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hello there We are the factory to wholesale LV, Guess, Nike, Adidas, Moncler, Canada Goose, Coach, Armani, Chanel, Burberry, Dior and CL products at wholesale prices. Please check our site: xpresswholesale.store Cheers, The Powerlogy Podcast: Juraj Bednár o biohackingu, slobode v myslení a podnikaní • POWERLOGY - powerlogy.com

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup