Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

Juraj Bednár o biohackingu, slobode a podnikaní

The Powerlogy Podcast: Juraj Bednár o biohackingu, slobode v myslení a podnikaní

  • čítanie na 2 min.

The Powerlogy Podcast: Juraj Bednár o biohackingu, slobode v myslení a podnikaní

TÉMA: Prečo je zamestnanecký prístup rizikovejší ako podnikateľský, Paralelná Polis ako ostrov slobody a prečo sa oplatí riešiť Biohacking ako nový prístup k svojmu zdraviu a výkonu. Juraj je pre mňa jedným z prvých ambasádorov Biohackingu.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Pokojný mierumilovný bojovník, organizátor prvého “Biohacking day na Slovensku“, podnikateľ a zakladateľ Paralelná Polis v Bratislave, ktorá reprezentuje priestor slobody, nových technológií, nových prístupov, decentralizácie a cryptomien.

V Podcaste som debatoval s Jurajom tak, aby som čo najviac spoznal jeho mentálne modely, pohľad na podnikanie, biohacking a celkovo na výzvy súčasného pracovného prostredia. Detailnejšie sme hlavne adresovali zmenu potrebnú paradigmy z manažmentu času na manažment energie.

Lepšie som aj do hĺbky zistil o čom je Paralelní Polis a ako si tam predstavujú slobodu jednotlivca.

Prečítajte si viac o Jurajovi a jeho príbehu

Toto ho naozaj vystihuje: „Podnikateľ a hacker so superschopnosťou spoznávať rôzne oblasti, prepájať ich a integrovať. Jeden z tých šialencov, ktorí tak trochu špŕtajú do rôznych oblastí a hľadajú nové možnosti a prepojenia technológií, umenia, vedy a podnikateľských plánov.“

ODKAZY Z PODCASTU:

Juraj Bednár Blog

Paralelní Polis

Článok o podnikaní a riziku, ktorý by som ako prvý dal preštudovať svojim deťom

Aký je to hackerský Mindset a prečo je v živote prospešný

Biohackers Handbook

Meditácia ako tréning pozornosti a tipy ako začať

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hello there We are the factory to wholesale LV, Guess, Nike, Adidas, Moncler, Canada Goose, Coach, Armani, Chanel, Burberry, Dior and CL products at wholesale prices. Please check our site: xpresswholesale.store Cheers, The Powerlogy Podcast: Juraj Bednár o biohackingu, slobode v myslení a podnikaní • POWERLOGY - powerlogy.com

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.