Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Powerlogy úspechy na Great Taste Awards

Powerlogy úspechy na Great Taste Awards

Ocenenie Great Taste Award je niečo ako Oscar vo svete gurmánov. Britská asociácia Guild of Fine Food ho každoročne udeľuje najkvalitnejším a najchutnejším potravinám v príslušnej kategórii.

Great Taste je v súčasnosti najväčším a najdôveryhodnejším ocenením kvality vo svete potravín a nápojov. Udeľuje sa v Londýne a podporuje, propaguje a vzdeláva malých aj veľkých remeselných výrobcov potravín.

Od roku 1994 prešlo týmto hodnotením viac ako 120 000 výrobkov. Každý z nich bol podrobený anonymnému hodnoteniu vybraných šéfkuchárov, nákupcov, predajcov kvalitných potravín, reštauratérov, potravinových kritikov a recenzentov počas viac ako 60 dní.

Do Great Taste Awards sme sa po prvýkrát prihlásili aj my v roku 2016, a hneď sa nám podarilo dosiahnuť vynikajúci výsledok. Powerlogy BIO Almond Butter získalo zlatú hviezdu GREAT TASTE AWARDS.

V roku 2017 sme sa do Great Taste Awards prihlásili opäť a náš Powerlogy BIO Nougat Cream získal vo veľkej konkurencii rovnako zlatú hviezdu. ⭐

V roku 2018 sa potvrdilo, že naše orechové krémy si držia svoju kvalitu. Powerlogy BIO Nougat Cream si obhájil hviezdu z predošlého roka a Pistacchio cream získal dve zlaté hviezdy!

ZISTIŤ VIAC

 

V roku 2019 sme pokračovali v tradícii a výsledok sa dostavil. Dvoma hviezdami “zahviezdil” Powerlogy BIO Cashew Cream a Powerlogy BIO Nougat Cream do tretice potvrdil svoju výnimočnú chuť a chrumkavú konzistenciu jednou zlatou hviezdou.

Rok 2020 vyniesol na piedestál náš Pistacchio Cream. Produkt odmenila dvoma zlatými hviezdami pravdepodobne najprísnejšia 500-členná celosvetová porota, ktorá ochutnávala 10 000 vzoriek počas 75 dní.

Všetko sa testuje naslepo v 3-4 členných tímoch, ktoré sú vyvážené z hľadiska odborných znalostí, veku a pohlavia. Bez ohľadu na to, aké potraviny alebo nápoje sa hodnotia, platí pravidlo, že tovar sa nemá hodnotiť podľa obalu alebo značky. Preto sa každý výrobok pred začatím hodnotenia vyberie z obalu, porotcovia ho ochutnajú a ohodnotia. Potom opäť ochutnajú a rozhodnú, ktoré výrobky si zaslúžia ocenenie, a udelia jednu, dve alebo dokonca tri hviezdičky.

Ak pri nákupe potravín a nápojov narazíte na logo Great Taste, je to dobré znamenie, že ste narazili na skutočnú kvalitu, ktorej môžete dôverovať.

V priebehu tých rokov sme získali 10 zlatých hviezd a pokračujeme ďalej. Za každé jedno ocenenie sme v Powerlogy nesmierne vďační. Motivuje nás to pracovať ešte s väčším nasadením a vyvíjať produkty svetovej kvality.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.