Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Powerlogy wrap výzva

Powerlogy wrap výzva

Možno ste sa už stretli s wrap challenge, ktorá teraz koluje a virálne sa šíri na sociálnych sieťach. Zapojte sa aj vy a vyhrajte orieškové krémy Powerlogy.

Wrap hack alebo wrap challenge je v podstate najchytrejší spôsob, ako môžete zvinúť či poskladať kukuričnú placku (tortillu, lavaš, lokšu). Jednoducho spravíte rez od polovice placky po jej okraj, poukladáte rôzne plnky na pomyselné štvrtiny placky a nakoniec ju celú prehnete do úhľadného trojuholníka, Takto pripravený wrap môžete rovno zjesť alebo ešte na chvíľu zapiecť.

Možno to znie komplikovane, ale v praxi je príprava veľmi jednoduchá a rýchla. Aj preto sa táto výzva tak rýchlo šíri po internete. Ľudia skúšajú rôzne formy plnky, sladké aj slané, a my sme tejto výzve podľahli tiež. Pre názornú ukážku sme pre vás s Paťou HITjeZdravoŽiť pripravili recept.

Spolu s našimi ambasádormi už experimentujeme spojením rôznych chutí a ingrediencií. Chceme však zapojiť aj vás, a tak sme si pripravili súťaž: Spravte si svoju vlastnú verziu Powerlogy Wrapu s akýmkoľvek naším produktom a pridajte ju na svoj Instagram vo forme IGTV alebo Reels (filmový pás) s hashtagom #PowerlogyWrap. Ak sa vám nechce trápiť s videom, postačí aj fotka vo vašom profile. Dôležité je pridať hashtag #PowerlogyWrap do popisu, aby sme si váš výtvor našli. 😊

Namiesto tortilly, môžete použiť lavaš, mexickú tortillu, lokšu alebo si pripraviť vlastné cesto. V Powerlogy sme pšeničnú tortillu zamenili za doma pripravenú bezlepkovú tortillu z kvalitných jednodruhových múk – môžete sa inšpirovať naším receptom.

Súťaž alebo inými slovami výzva potrvá do 15. 4. 2021. V závere vyžrebujeme troch víťazov, ktorí dostanú štedrú odmenu v podobe tohto Powerlogy Wrap Packu.

AKTUALIZÁCIA | 20.4.

Víťazi Powerlogy wrap výzvy sú: 1. Lenka Rišová, 2. Vlado Benčaj, 3. Ivana Melichová

Okrem hlavnej výhry na konci súťaže budeme odmeňovať aj priebežne. Tie najzaujímavejšie wrapy odmeníme vybraným orieškovým krémom.

Tešíme sa na vaše výtvory! Sila čistej chuti nech je s Vami každý deň.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.