-8%

Gourmet Combo

Zvýhodnené balenie mletej kávy, pistáciového krému a mini lieskovoorieškových krémov

Tie najlahodnejšie produkty pre všetkých, ktorí ocenia kvalitu zloženia a výnimočnú chuť produktov, ktoré sme vybrali pre tých najnáročnejších.
32,50 29,90  s DPH
Osobný odber
v Bratislave
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Darček
k objednávke nad 70 Eur
Rýchle doručenie
do 48h
Gourmet Combo 29,90 
Gourmet Combo 29,90  s DPH

Výnimočné produkty pre výnimočných ľudí, ktorí vedia oceniť kvalitu. Výhodné balenie zahŕňa:

  1. Power Coffee Organic Espresso Grounded 250 g
  2. Power Pistacchio 200 g
  3. 3x Power Nougat BIO Mini 30 g

Power Coffee Organic Espresso Grounded 250 g – mletá káva, ktorá vznikla ako odpoveď na veľký dopyt zákazníkov, pomleli sme zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100 % arabiky z 3 kontinentov (Peru, Etiópia, India). Vďaka šetrnému praženiu na stupeň médium si zachováva vyváženú, silnú a stabilnú chuť – ani horká, ani kyslá. Trvalú kvalitu pravidelne kontrolujeme laboratórnym testovaním čistoty zloženia

Power Pistacchio 200 g – extra jemný pistáciový krém s olivovým olejom a kešu orechmi, bez palmového oleja a konzervantov ocenený 2 hviezdami Great Taste Award v Londýne. Sme hrdí na tento jedinečný gourmet krém v špičkovej kvalite a chuti s optimálnym vplyvom na metabolizmus a bezproblémové trávenie.  Vychutnajte si tak naozaj gurmánske chvíle so sladkosťou bez výčitiek.

Power Nougat BIO Mini 30 g – Chrumkavý a čerstvý lieskovoorieškový krém v jemnejšej konzistencii v BIO kvalite s pravou 70 % čokoládou vo forme minigélu ideálneho na desiatu či výlet do prírody. Jeho 330 g verzia získala v roku 2017 pre svoju lahodnosť a výnimočné zloženie ocenenie Great Taste Award 1 hviezdu.

nugatový krém bio

Power Nougat BIO 330 g Triple pack

Chrumkavý a čerstvý lieskovoorieškový krém v BIO kvalite s pravou 70 % čokoládou. Bez palmového oleja a konzervantov. Vyrobené na Slovensku. Ocenený zlatou hviezdou Great Taste Awards.

Objaviť viac

Recenzie na produkt1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Ďakujem Dušanovi za produkt Power Cashew a Power Nougat, ktorú som mohol vyskúšať a otestovať v najnáročnejších podmienkach na svete a to na pretekoch Majstrovstiev sveta Spartan race Ultra Island. Bol to 24h pretek s prekážkami kde sa bežalo viac menej po tme v chlade, zime, blate... Po cca 25 km som si prvý krát dzobol do tejto pochúťky ktorá obsahuje nielen kvalitné cukry a tuky v dobrom pomere ale aj kolagén a celkovo veľké množstvo proteínov. Dodalo mi to naozaj ďalšiu energiu, silu a tak som mohol spokojne odbehnúť tie najnáročnejšie preteky Spartan race. Power cashew obsahuje väčšie množstvo tukov ako aj MCT, ktoré sú vhodné najme pre dlhotrvajúce aktivity a to hlavne pred danou aktivitou. Naopak Nougat verzia obsahuje väčšie množstvo sacharidov ktorá je vhodná pre silovo rýchlostne zamerané aktivity, kde je potrebná energia ihneď ako pred krátkym šprintom alebo ako extra rýchle dodanie energie počas dlhšieho preteku. Obe verzie vrelo Odporúčam :)

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup