Powerlogy Camp Apríl 2020

Jasnosť v životospráve a inšpirácie pre komplexnú kultiváciu vlastnej HUMAN POWER.

Jasnosť v životospráve a inšpirácie pre komplexnú kultiváciu vlastnej HUMAN POWER. Pre naplnený život podľa vlastných predstáv.

349,00  s DPH

Na sklade

Powerlogy Camp Apríl 2020 349,00 
Powerlogy Camp Apríl 2020 349,00  s DPH

Môj prístup nie je o moralizácii a ponuke presného štýlu stravovania, disciplíny a motivácie pre dosahovanie cieľov a  posilňovanie EGA.  Môj prístup je o zdieľaní mojej cesty poznania a efektívnych nástrojov a princípov životosprávy vďaka ktorým si to dokážete upratať a už individualne pracovať v komplexnom zlepšovaní sa. Dôležitým prvkom je definovať si jasnú víziu vášho ideálu života a nakresliť si mapu nástrojov osobného rozvoja, ktoré môžete využiť. Každého z nás tlači topánka niekde inde…Najprv však potrebujeme kapitulovať, uznať si naše zlyhania a pozrieť sa hlbšie na príčinu.

Možno vás sklamem, ale z campu nebudete odchádzať oddýchnutí, ale skôr zdravo unavený s jasnými ďašimi krokmi a návykmi, ktoré budú vašou výzvou rastu. Ak teda už naozaj cítite, že treba zmenu a ste už zmätený z množstva odporúčaní pre zdravú stravu a silu mentálnej odolnosti, tak sa zhlboka nadýhnite a ak to v tele a intuitívne cítite, tak sa hneď prihláste a poďme na to!

  • Cena: 349€ / obmedzená kapacita 12 miest
  • Miesto: Chata na lazoch, Javorníky – Lazy pod Makytou
  • Termín: 3-5 Apríl 2020 / piatok ráno – nedeľa / 3 dni (2 noci)

Inštruktori a pozvaní hostia:
Peter Brestovanský – Ultrarunner, Skialp a horolezectvo
Martin Seker – Ultrarunner, Skialp, horolezectvo a skvelý kuchár

Inšpirujte sa

Pozrite si video z Power Campu 2019 a Instagram stories od Dušana Plichtu.

Teším sa na super partiu, ktorá bude v kempe. Prečítajte si pár reakcií účastníkov:

„Ďakujem za krásu, lásku, jedlá, smiech a skvelé zážitky. Zbavenie sa strachu, veľa smiechu a zábavy.“ Veronika, Prešov

„Chlapci Bresťo a Seko, ste úžasní kuchári a oveľa viac… Na kempe mi bolo čarovne. Ďakujem.“ Petra, Bratislava

„Dal by sa napísať román alebo zložiť ódu na radosť a vďaku za to, čo sme všetko prežili, ale vystihnúť by sa to nedalo. Bolo to totiž absolútne NEOPÍSATEĽNÉ.“ Peter, Praha

„Som veľmi vďačná, že som mohla opäť stráviť nádherný výživný čas na tomto čarovnom mieste. Ďakujem za inšpiráciu, super jedlo a perfektne strávený čas.“ Vierka, Žilina

„Ďakujem vám, že som vás stretol a že som mohol byť „pri tom” a v tom. Vážim si vašu prácu, energiu a kreativitu, ktorú vkladáte do každodennej rutiny a vytvárate tak masterpiece of powerfood. ;-)“ Peter, Liptovský Mikuláš

„Dušanove vedenie, nasmerovanie a odovzdanie skúseností bolo pre mňa fascinujúce. Páčilo sa mi, že vedel veci presne pomenovať a uviesť konkrétne príklady z reality života. Rada by som aj niečo naložila a skritizovala, ale camp bol pre mňa tak silný zážitok, že vlastne nemám čo. Ďakujem.“ Barbora, Bratislava

Čo všetko je v cene?

  • ubytovanie a plná penzia, jedlá pripravené podľa mojich princípov POWER efektívnej životosprávy (pozri foto galéria gourmet zdravých zážitkov)
  • bez mlieka, bez lepku, bez kazeínu, vegetariánske aj paleo jedlá
  • Power Coffee, ghee maslo, MCT olej a čokoláda a vlastne celé portfólio produktov neobmedzene k dispozícii
  • workshopy so mnou a s pozvanými hosťami či inštruktormi z oblastí životosprávy, funkčného pohybu, otužovania a regenerácie
  • edukačné materiály, podklady a profesionálna fotodokumentácia, ktoré dostanete na e-mail

Kemp nie je určený pre ľudí, ktorí nechcú skúšať nové veci a nie sú ochotní vystaviť sa nepohodliu! O to viac si prídu na svoje ľudia, ktorí majú otvorenú myseľ, radi skúšajú nové veci, neustále hľadajú lepšiu realizáciu vlastného potenciálu a prekonávajú vlastné obmedzenia.

Kemp je určený rovnako pre ženy, ako aj pre mužov s individuálnym prispôsobením záťaže a workshopov podľa vlastných možností a kondície.

Cieľom je odovzdať vám moje najaktuálnejšie poznatky a skúsenosti z komplexného prístupu k životospráve pre lepšiu realizáciu vlastného potenciálu. Ale tak, aby ste ich aj zažili na vlastnej koži.

PREDPOKLADANÝ ZÁŽITKOVÝ PROGRAM

Program sa bude upravovať a vylepšovať v čase príprav pre dosiahnutie toho najlepšieho zážitku pre všetkých účastníkov.

Deň 1 – piatok 

9:00 – 10:00 – príchod, ubytovanie a vybalenie, káva, snacky, občerstvenie

10:00 – 12:00 – BLOK:  Efektívna životospráva a nové poznatky pre zlepšovanie koncentrácie, metabolizmu, fyzického, ale hlavne mentálneho výkonu (Dušan Plichta)
12:30 – 13:30 – BLOK: Základy otužovania, veda a podstata metódy Wima Hofa, ľadový mrazák a prekonanie vlastných limitov (Dušan Plichta)
13:30 – 15:00 – POWER OBED, oddych, káva, networking a debatky
15:30 – 19:00 – BLOK: Dýchacie techniky, vizualizácia a práca s vlastýcm strachom. Inak povedané ako spracovať strach a prepísať mentálny vzorec.  (Dušan Plichta)
19:30 – 21:00 – POWER VEČERA, ohnisko, debaty a someliérstvo a degustácia mojich top dvoch druhov bieleho a červeného vína, ktoré nerozbíjajú telo a hlavu. Podľa počasia premietanie filmov o metóde Wima Hofa a prekonávaní vlastných limitov alebo voľná zábava. Gitary, bubny či iné nástroje sú vítané.

Na dobroveľné rozhodnutie vás rád dostanem do mrazáku s ľadovou vodou na 2 minúty a budem vám sprievodcom pri pochopení toho, ako prekonať strach a nepríjemné pocity. 

Deň 2 – sobota

6:30 – 7:00 – budíček a ranná hygiena
7:00 – 8:00 – spoločné dychové cvičenia a meditácia
8:00 – POWER RAŇAJKY podľa princípov efektívnej životosprávy (Dušan Plichta)
10:00 – AKTIVITA:  Les a potulky po Javorníkoch a lazoch. Meditácia v prírode a práca s obnovou energie.
13:30 – 15:30 – OBED, oddych, káva, networking a debatky
15:30 – 17:00 – WORKSHOP: Základy psycholológie vnútornej motivácie a práce na vedomí „mindfullness“ . DEfinícia vízie vlastnej životosprávy. (Dušan Plichta)
17:00 – 19:00 – FREESTYLE, voľný program, možné kúpanie, oddych, debatky, rolling a podobne
19:30 – 21:00 – POWER VEČERA, grilovanie, zdieľanie, ohnisko, debaty…. Možné premietanie fotiek z Power zájazdov a cestovania po svete za prírodou, poznaním a gastronómiou. (Dušan Plichta, Martin Seker)

Deň 3 – nedeľa 

8:00 – budíček a ranná hygiena
8:30 – dychové cvičenia a meditácia
9:00 – POWER RAŇAJKY podľa princípov efektívnej životosprávy (Dušan Plichta)
10:00 – AKTIVITA: SKOK ODVAHY a PREŽITIE v PRÍRODE (Peter Brestovanský a Martin Seker)
13:30 – 15:30 – POWER OBED, oddych, káva, networking a debatky, zdieľanie nadobudnutých poznatkov, zážitkov a vyhodnotenie
16:00 – odchod domov

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup