Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Prednáška: Suplementy pre podporu imunity

Ako sa zorientovať vo výbere a v kvalite.

Predstavujeme Vám ďalšiu zo série edukatívnych prednášok. Tentokrát o doplnkoch výživy, ich význame a účinnosti v kontexte životného štýlu mestského človeka a rodiny 21.storočia.

VIAC informácií

   
10,00  s DPH

Nie je na sklade

Prednáška: Suplementy pre podporu imunity 10,00 
Prednáška: Suplementy pre podporu imunity 10,00  s DPH

Prednášku povedie Dušan Plichta, kde porozpráva o svojich poznatkoch v oblasti doplnkov výživy. Najmä, ktoré doplnky výživy majú zmysel, ktoré nie a hlavne na čo si dať pozor pri výbere a používaní.

Na prednáške sa dozviete komplexné informácie o:

 • najväčších nedostatkoch výživy a funkčných látok v slovenských rodinách
 • tom prečo a kedy zvážiť suplementáciu
 • ako kriticky pristúpiť k výberu doplnkov
 • čo sú to adaptogény a na čo nám vedia poslúžiť
 • aké nástroje, merania a testy nám vedia pomôcť určiť individuálne potreby
 • mýty a konvenčné názory na vybrané látky verzus veda a kritické argumenty
 • top doplnky výživy a prírodné jedlá pre imunitu

Pôjdeme viac do hĺbky v týchto 4 doplnkoch:

 • Vitamín D3 a K2
 • Glutathión a detoxikácia v organizme
 • Omega – 3 a ďalšie mastné kyseliny pre boj proti zápalom
 • Aswangandha a funkčné adaptogény

Všetky informácie sú zdieľané pre kritické myslenie a lepšie rozhodnutie optimalizácie životosprávy. Dušan si ako biohacker zakladá na kritickom myslení a vyhodnocovaní signifikantnosti štúdií s prepojením na prax vlastného experimentovania a merania dát svojho zdravia.

AVITA - Prírodne doplnky výživyEvent je organizovaný v spolupráci s firmou AVITA, ktorá prináša na trh inovatívne lipozomálne formy vybraných výživových doplnkov a adaptogénov.

Nebojte sa, nejde o žiadny multilevel a môžete sa len dozvedieť nové veci a vytestovať ich prístup.

V Powerlogy garantujeme serióznosť bez tlaku a pre event sme vybavili 15 % zľavu na nákup vybraných doplnkov, ktoré aj Dušan sám užíva a považuje za hodnotné.

Kde a kedy sa uvidíme :

 • Termín: 27. 11. 2019 o 18:00
 • Miesto konania: Powerlogy space&coffee – Lamačská cesta 3A, Patrónka – pozri facebook
 • Cena: 10 EUR / osoba
 • Počet osôb: maximálne 45

AVITA - Prírodne doplnky výživyViac info o Avite:
Staráme sa o tých, ktorí sa o seba starajú

Sme spoločnosťou, ktorej záleží na kvalite života každého človeka. Vieme, aké dôležité sú v tomto kontexte zdravie, kondícia a entuziazmus, preto prinášame doplnky výživy, ktoré pomáhajú podporiť a udržať si fyzickú aj psychickú pohodu a odolnosť. Samozrejme, doplnky nenahradia plnohodnotnú životosprávu, ale pomáhajú udržiavať rovnováhu – dnes takmer neznámu veličinu. Veď stačí, aby sme raz kvôli starostlivosti o svojich blízkych alebo kvôli pracovným povinnostiam zanedbali pravidelnú stravu, dostatočný pitný režim, spánok alebo šport a už je rovnováha narušená.

AVITA ponúka riešenie vo forme jedinečných doplnkov výživy. Ich výnimočnosť tkvie v kombinácii vzácnych darov prírody a vedeckého pokroku. Všetky naše produkty na podporu a udržanie dobrého života sú vyrobené výhradne z prírodných surovín, pričom dbáme na to, aby neboli zaťažené nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Samozrejme, aj pri ich spracovaní kladieme dôraz na kvalitu, aby si aktívne látky z prírody udržali svoju silu a ich efekt znásobujeme na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti medicíny, nutričných doplnkov a prírodného liečiteľstva.

Pre zachovanie sily prírody, znásobenej poznaním ľudstva, nie sú naše doplnky výživy zaťažené prídavnými látkami ako sú dochucovadlá alebo farbivá a sú zabalené v recyklovateľných obaloch.

Zvlášť sme hrdí na naše lipozomálne doplnky výživy, ktoré fungujú na báze nanotechnológie a na rozdiel od väčšiny iných doplnkov sa takmer stopercentne vstrebávajú v čreve a odtiaľ putujú na to miesto v organizme, kde sú reálne užitočné.

Na všetky naše produkty poskytujeme 100 percentnú záruku, pretože vieme, že sú bezpečné, fungujú a pomôžu zlepšiť život vám aj ľuďom, na ktorých vám záleží. Výživové doplnky AVITA sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (DFA) a sú certifikované v celej Európskej únii.

Starajte sa o svoje telo, vaše telo vám to vráti!

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.