Prednáška: Suplementy pre podporu imunity

Ako sa zorientovať vo výbere a v kvalite.

Predstavujeme Vám ďalšiu zo série edukatívnych prednášok. Tentokrát o doplnkoch výživy, ich význame a účinnosti v kontexte životného štýlu mestského človeka a rodiny 21.storočia.

VIAC informácií

   
10,00  s DPH

Nie je na sklade

Prednáška: Suplementy pre podporu imunity 10,00 
Prednáška: Suplementy pre podporu imunity 10,00  s DPH

Prednášku povedie Dušan Plichta, kde porozpráva o svojich poznatkoch v oblasti doplnkov výživy. Najmä, ktoré doplnky výživy majú zmysel, ktoré nie a hlavne na čo si dať pozor pri výbere a používaní.

Na prednáške sa dozviete komplexné informácie o:

 • najväčších nedostatkoch výživy a funkčných látok v slovenských rodinách
 • tom prečo a kedy zvážiť suplementáciu
 • ako kriticky pristúpiť k výberu doplnkov
 • čo sú to adaptogény a na čo nám vedia poslúžiť
 • aké nástroje, merania a testy nám vedia pomôcť určiť individuálne potreby
 • mýty a konvenčné názory na vybrané látky verzus veda a kritické argumenty
 • top doplnky výživy a prírodné jedlá pre imunitu

Pôjdeme viac do hĺbky v týchto 4 doplnkoch:

 • Vitamín D3 a K2
 • Glutathión a detoxikácia v organizme
 • Omega – 3 a ďalšie mastné kyseliny pre boj proti zápalom
 • Aswangandha a funkčné adaptogény

Všetky informácie sú zdieľané pre kritické myslenie a lepšie rozhodnutie optimalizácie životosprávy. Dušan si ako biohacker zakladá na kritickom myslení a vyhodnocovaní signifikantnosti štúdií s prepojením na prax vlastného experimentovania a merania dát svojho zdravia.

AVITA - Prírodne doplnky výživyEvent je organizovaný v spolupráci s firmou AVITA, ktorá prináša na trh inovatívne lipozomálne formy vybraných výživových doplnkov a adaptogénov.

Nebojte sa, nejde o žiadny multilevel a môžete sa len dozvedieť nové veci a vytestovať ich prístup.

V Powerlogy garantujeme serióznosť bez tlaku a pre event sme vybavili 15 % zľavu na nákup vybraných doplnkov, ktoré aj Dušan sám užíva a považuje za hodnotné.

Kde a kedy sa uvidíme :

 • Termín: 27. 11. 2019 o 18:00
 • Miesto konania: Powerlogy space&coffee – Lamačská cesta 3A, Patrónka – pozri facebook
 • Cena: 10 EUR / osoba
 • Počet osôb: maximálne 45

AVITA - Prírodne doplnky výživyViac info o Avite:
Staráme sa o tých, ktorí sa o seba starajú

Sme spoločnosťou, ktorej záleží na kvalite života každého človeka. Vieme, aké dôležité sú v tomto kontexte zdravie, kondícia a entuziazmus, preto prinášame doplnky výživy, ktoré pomáhajú podporiť a udržať si fyzickú aj psychickú pohodu a odolnosť. Samozrejme, doplnky nenahradia plnohodnotnú životosprávu, ale pomáhajú udržiavať rovnováhu – dnes takmer neznámu veličinu. Veď stačí, aby sme raz kvôli starostlivosti o svojich blízkych alebo kvôli pracovným povinnostiam zanedbali pravidelnú stravu, dostatočný pitný režim, spánok alebo šport a už je rovnováha narušená.

AVITA ponúka riešenie vo forme jedinečných doplnkov výživy. Ich výnimočnosť tkvie v kombinácii vzácnych darov prírody a vedeckého pokroku. Všetky naše produkty na podporu a udržanie dobrého života sú vyrobené výhradne z prírodných surovín, pričom dbáme na to, aby neboli zaťažené nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Samozrejme, aj pri ich spracovaní kladieme dôraz na kvalitu, aby si aktívne látky z prírody udržali svoju silu a ich efekt znásobujeme na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti medicíny, nutričných doplnkov a prírodného liečiteľstva.

Pre zachovanie sily prírody, znásobenej poznaním ľudstva, nie sú naše doplnky výživy zaťažené prídavnými látkami ako sú dochucovadlá alebo farbivá a sú zabalené v recyklovateľných obaloch.

Zvlášť sme hrdí na naše lipozomálne doplnky výživy, ktoré fungujú na báze nanotechnológie a na rozdiel od väčšiny iných doplnkov sa takmer stopercentne vstrebávajú v čreve a odtiaľ putujú na to miesto v organizme, kde sú reálne užitočné.

Na všetky naše produkty poskytujeme 100 percentnú záruku, pretože vieme, že sú bezpečné, fungujú a pomôžu zlepšiť život vám aj ľuďom, na ktorých vám záleží. Výživové doplnky AVITA sa vyrábajú pod kontrolou Štátnej agentúry pre výživu a liečivá (DFA) a sú certifikované v celej Európskej únii.

Starajte sa o svoje telo, vaše telo vám to vráti!

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.