🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-7%

Powerlogy Specialty Microlot Coffee 3 x 250 g Limited Edition

Trojbalenie ručne zbieranej kávy z limitovanej edície

IBA 500 KS
Výberová plantážna káva 100 % arabika z malej brazílskej farmy, ktorá získala ocenenia Great Taste. V chuti sladkosť pomaranča, lesné ovocie a mandľová dochuť. Zrná sú pomaly pražené na úroveň omniroast s laboratórnymi testami kvality. Káva s cupping skóre až 90 bodov je pestovaná na farmách Santa Rita a Barra dos Coqueiros, v regióne Cerrado v Minas Gerais. Pochádza z produkcie 3 sestier, ktoré pestujú limitované microlot kávy bez používania chemických látok a hnojív.
53,70 49,90  s DPH

98 % zákazníkov nás odporúča
Doprava ZADARMO v rámci SR
Darček k nákupu nad 55 €
Doručujeme do 3 pracovných dní
Powerlogy Specialty Microlot Coffee 3 x 250 g Limited Edition 49,90 
Powerlogy Specialty Microlot Coffee 3 x 250 g Limited Edition 49,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu výberovú kávu môžete spoľahnúť:

 • 100 % Direct Trade a osobný kontakt s farmou.
 • Ekologické pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.
 • Pomalé a šetrné praženie omniroast pre univerzálne využitie na rôzne metódy prípravy.
 • Eliminácia prepraženia a minimalizácia AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Stabilná energia bez negatívnych vplyvov a kyselín na žalúdok.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.

V Powerlogy sa snažíme urobiť maximum pre vývoj produktov, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti pre extra energiu a nadpriemerný fyzický i mentálny výkon. Veríme, že kvalitné potraviny menia myslenie, a preto majú všetky naše produkty vysokú výživovú hodnotu.

Táto kávová limitka spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre poriadnu podporu organizmu aj potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

Unikátna chuť bez podráždenia žalúdka

Vďaka vybranej limitovanej edícii microlot kávy, metóde spracovania a šetrného praženia dokážeme plne rozložiť nežiadúce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo.

Farmárka Leda de Oliveira Nunes, inšpirovaná rodinnými skúsenosťami s pestovaním kávy po viac ako tri desaťročia na farmách Santa Rita a Barra dos Coqueiros, v regióne Cerrado v Minas Gerais zrealizovala spoločne so svojimi sestrami agronomický projekt zameraný na pestovanie výberových druhov kávovníkových zŕn Microlot. Rozhodnutie pôsobiť na trhu vysoko kvalitných výberových káv, s certifikátom udržateľného poľnohospodárstva od Aliancie “Rainforest Alliance” od roku 2017, umožnilo Lede a Vere účasť na svetovo uznávaných súťažiach a v roku 2022 ich kávovníkové zrná získali aj prestížne ocenenie Great Taste.

Aj vďaka tomuto príbehu môžete z našej limitovanej edície kávy načerpať synergiu komplexnej chuti pomaranča a mandlí a čistej energie, ktorá vás nakopne zdravým spôsobom bez podráždenia žalúdka.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Limitovaná edícia praženej zrnkovej kávy Arabika
 • Hmotnosť / objem: 3 × 250 g
 • Alergény: Neobsahuje
 • Krajina pôvodu: Brazília
 • Vyrobené na: Slovensko

Powerlogy Upgraded Organic Greens 300 g

organicvegan
Chutný spôsob, ako dodať telu vitamíny, minerály aj enzýmy a naštartovať trávenie hneď ráno. Vytvorili sme inovatívnu zmes 7 účinných zelených rastlín + prebiotickej vlákniny z jabĺk a čakanky. Výskumy potvrdzujú, že vysoký príjem vlákniny podporuje mikrobióm1-2 a pomáha so stabilnou hladinou cukru v krvi.3 Zelená listová zelenina je tiež bohatá na bioaktívne látky ako luteín, ktoré pomáhajú znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení aj mŕtvice4 a spomaliť úpadok kognitívnych funkcií vplyvom starnutia.5 Doprajte si zdravý nápoj s dochuťou pomaranča.

Objavte viac

Recenzie na produkt 2

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Vyššia cena, ale chuťovo veľmi zaujímavá káva. Odporúčam, ak máte radi svieže, pritom nie prehnane kyslé espresso. 👍

Bohužiaľ, táto káva nám vôbec nechutí. Očakávali sme, aj kvôli cene, že bude top, ale veľké sklamanie. Neidentifikovateľná chuť, skôr pripomína kávu III. cenovej skupiny.

MArtina tak so Specialty Coffee je to asi BUD /ALEBO. A tak je mi luto, ze sme nanaplnili vase ocakavania a len prosim napiste na [email protected] a radi vam vratime peniaze, alebo posleme iny produkt podla vasho vyberu.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.