🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g

Multikolagénový komplex s extra glycínom a vitamínom C

Základ tvoria 4 klinicky overené1-4 zdroje kolagénu: hovädzí, rybací, vajíčkový a morský. Vďaka nim získate až 5 typov kolagénu I, II, III, V a X. Najnovšie vedecké štúdie dokazujú, že pridaním protizápalového5-6 glycínu a vitamínu C sa tvorba kolagénu môže zvýšiť až o 153 %.7 Rovnaká kombinácia má dokonca potenciál zrýchliť hojenie rán7 a pomáha prevencii osteoartrózy.8 S týmito poznatkami sme receptúru vylepšili o extra dávku L-glycínu a vitamín C z aceroly a vytvorili tak najúčinnejší kolagén na trhu. Podporte regeneráciu svojich šliach, kĺbov, kostí, svalov, pokožky, vlasov aj nechtov.
39,90  s DPH 39,90  31,92  s DPH / mesiac
Jednotková cena 133,00 /kg

Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g 39,90 
Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g 39,90  s DPH

Bez lepku, mlieka a sóje
• Zvyšuje tvorbu kolagénu v tele
• Balenie obsahuje cca 20 porcií (1 porcia = 15 g)
• Neobsahuje žiadny cukor ani sladidlá

Toto je vysoko funkčný produkt. Ak preferujete kolagén s neutrálnou chuťou, odporúčame vám Powerlogy Natural Collagen.

V čom je vylepšený kolagén unikátny?

Nová línia Powerlogy produktov s označením Upgraded je unikátna svojou receptúrou. Každý Powerlogy produkt v sebe spája skvelú chuť a vysokú výživovú hodnotu. Upgraded línia ide ešte ďalej. Receptúra týchto produktov je založená na moderných vedeckých poznatkoch a je vyladená do posledného detailu. Dodá vám extra energiu a je priamou posilou konkrétnych funkcií tela.

V prípade Upgraded Collagen Complex ide najmä o vysokú podporu regenerácie bunkových tkanív. Kolagén je najzastúpenejším proteínom v ľudskom tele, tvorí približne 30 % všetkých bielkovín. Skladá sa z neho koža, vlasy, nechty, zuby, orgány, tepny, chrupavky, kosti, šľachy a väzy. Kolagén je preto kľúčovou látkou v boji proti starnutiu. Navyše strata kolagénu môže začať celé desaťročie pred stratou svalovej hmoty. Počnúc 20. rokom života strácate každých 10 rokov približne 10 % kolagénu v koži. Prečo vekom strácame toľko kolagénu? Jedným z hlavných dôvodov je, že nemáme dostatok glycínu.

Kľúčová rola glycínu

Dôležitosť kolagénu je jasná, no glycínu sa zďaleka nedostala potrebná pozornosť. Preto sme sa ponorili do veľkej analýzy vedeckých štúdií s cieľom pochopiť vplyv tejto aminokyseliny na využiteľnosť kolagénu. Nové objavy z odbornej knihy The Collagen Cure: The Forgotten Role of Glycine and Collagen for Optimal Health and Longevity sme spojili s dôležitými poznatkami o kolagéne a vytvorili najúčinnejší kolagén na trhu: 4 zdroje kolagénu obohatené o EXTRA 5 gramov glycínu.

Je dokázané, že bez prítomnosti vitamínu C v organizme celý proces využitia kolagénu nebude fungovať. Nie je však definitívne jasné, či je nutné prijať vitamín C spolu s kolagénom, alebo stačí, ak ho máme dlhodobo v tele dostatok. A keďže cieľom nášho Upgraded Collagen Complexu je čo najväčšia istota účinku u čo najväčšieho počtu ľudí, vylepšili sme ho aj o prírodný zdroj vitamínu C – acerolu. Navyše štúdie, ktoré sa zaoberali obohacovaním kolagénu glycínom, preukázali, že v kombinácii s vitamínom C sa dostavili najlepšie výsledky.7

Účinky tejto funkčnej receptúry sú potvrdené značným počtom vedeckých štúdií. Ich efekt sme konzultovali aj s odbornou vedeckou radou, s ktorou v Powerlogy spolupracujeme. Upgraded Collagen Complex je maximálne inovatívny a 100 % prírodný superfood.

Maximálnu účinnosť produktu zabezpečuje týchto 6 vlastností:

 • Štúdiami overená kombinácia hovädzieho, rybacieho, škrupinovo-vajíčkového a morského kolagénu.
 • Inovatívna receptúra obohatená o dávku EXTRA 5 g glycínu a prírodného vitamínu C pre ešte rýchlejšiu regeneráciu.
 • Vysoká vstrebateľnosť a najvyššia efektivita tvorby kolagénu.
 • Bez pridaného cukru, sladidiel a umelých konzervantov.
 • 100 % prémiové suroviny bez lepku, mlieka, sóje a GMO.
 • Klinické testy účinkov suplementácie a laboratórne testy kontroly kvality.

Powerlogy Upgraded Collagen Complex spĺňa náročné nemecké a francúzske štandardy kvality. Naším cieľom je komplexná výživová hodnota s klinicky overeným vplyvom na vybrané orgány a funkcie nášho tela.

Čo znamenajú typy kolagénu I, II, III, V a X?

Pri výskumnej praxi bolo identifikovaných približne 28 typov kolagénu. Líšia sa spôsobom zostavenia molekúl a miestom použitia kolagénu v tele.

S Upgraded Collagen Complexom získate týchto 5 dôležitých typov kolagénu:

 • Typ I: Tvorí 90 % kolagénu vo vašom tele. Typ I je husto uložený a používa sa na zabezpečenie štruktúry vašej kože, kostí, šliach a väzov.
 • Typ II: Nachádza sa v elastickej chrupavke, ktorá poskytuje oporu kĺbom.
 • Typ III: Tento typ sa nachádza vo svaloch, tepnách a orgánoch.
 • Typ V: Nájdete ho hlavne v rohovke očí, niektorých vrstvách kože, vlasoch a u žien v tkanive placenty.
 • Typ X: Zohráva kľúčovú úlohu pri tvorbe kostí.

Využitie produktu Upgraded Collagen Complex

Cieľom každého Powerlogy produktu je zdravie, skvelá chuť a praktickosť. Naše produkty preto veľmi ľahko použijete na dlhodobé zlepšovanie životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Popri všetkých ostatných benefitoch je náš kolagén rozpustný v studených aj teplých nápojoch (avšak neprekračujte 60 °C kvôli zachovaniu vysokej výživovej hodnoty). Môžete si ho pridať do smoothies alebo kaše. Drvivá väčšina zákazníkov si Upgraded Collagen Complex najviac pochvaľuje rozmiešaný v čerstvej vode s citrónom. 🍋

Pre čo najlepšie rozpustenie prášku dodržte poradie krokov:

 1. Najprv nasypte dennú dávku prášku do pohára.
 2. Pridajte trochu vody a prášok poriadne premiešajte. Ak chcete kyslejší nápoj, pridajte si extra citrónovú šťavu.
 3. Dolejte zvyšok vody, aby ste mali toľko nápoja, koľko potrebujete.

Balenie obsahuje 20 dávok (1 dávka = 15 g).

Odporúčané dávkovanie: 1 odmerka (15 g) denne.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy po konzultácii s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zhlukovanie obsahu nie je závada.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Odkazy na vedecké štúdie

 1. Fish collagen peptides for Joint health
 2. Skin beauty: Well-aging benefits of collagen 
 3. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Study Trial to Evaluate the Potential Effects of Naticol®, Fish Collagen Peptides on Symptoms of Sarcopenia in the Elderly
 4. Short-Term Effects of Ovomet®, Eggshell Membrane, in Joint Pain: A
  Double-Blind and Placebo Study
 5. Glycine: a new anti-inflammatory immunonutrient
 6. L-Glycine: a novel antiinflammatory, immunomodulatory, and cytoprotective agent
 7. Combination of Glycinamide and Ascorbic Acid Synergistically Promotes Collagen Production and Wound Healing in Human Dermal Fibroblasts
 8. High glycine concentration increases collagen synthesis by articular chondrocytes in vitro: acute glycine deficiency could be an important cause of osteoarthritis

Detaily produktu

 • Popis výrobku: Bielkovinový prášok z hovädzieho, rybacieho a kolagénu zo stien vaječných škrupín
 • Hmotnosť: 300 g
 • Zloženie: bielkovina z kolagénového komplexu a L-glycín.
 • Alergény: vajcia a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany
 • Vyrobené na: Slovensko

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola 350 g

organicvegan
Toto sú raňajkové cereálie pre náročných. Výskumy potvrdzujú, že vysoký obsah vlákniny v raňajkách podporuje mikrobióm1-2 a chráni pred obezitou.1 Zároveň zabezpečí zdravú sýtosť3 a stabilnú hladinu cukru v krvi.4 Navyše prebiotická čakanková vláknina v našej granole pomáha s významným znížením celkového aj LDL cholesterolu.4-5 Zažite ľahké trávenie vďaka čistému zloženiu bez pridaného cukru, lepku, mlieka a umelých sladidiel. Vychutnajte si skvelú chuť pravej čokolády, višní, lieskovcov a sezamu. Ochutnajte našu granolu v čokoládových tyčinkách. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt 64

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Verím špičkovemu zloženiu tohto produktu, preto som ho chcela vyskúšať. Bohužiaľ ta chuť aj vôňa bola neznesiteľná, a aj keď som si chcela "zvyknúť " nakoľko je to jedno z naj zloženi kolagénu na trhu, nedokázala som to. Pri opakovanej konzumácii, jedno ci v káve, stave, s citrónom, ma začalo napínat na zvracanie. Pomarančová verzia ma zachránila🙏

No teda to bolo obrovske sklamanie. Ta "vona"... je cista katasrofa, aj chut, aj tie hrudky ktore nie je vzdy rozmiesa ani mixer. No neviem. Zvikla som si dat kolagen do kavy a teraz to neviem ani si ako davat. Musim to maskovat do nejakej stiavy aby sa aspon to dalo vypit. Darmo tie vsetke druhy kolagenov. A neviem ci ta pomarancova prichut to zahrani.

Mila natalia rspektujem vasu subjektivnu spatnu vazbu k voni, ale jedine co mozem uznat je konzistacia a rozpustitelnost. Dovolte mi situaciu objasnit s tym, ze ked Vam nasa aroma a chut naozaj prekaza , tak budete potrebovat hladat dochutene kolageny a nie ciste, pretoze lepsi standard som este nedegustoval a nevieme vam dorucit. Najprv vás chcem uistiť, že sa snažíme pre vás zabezpečiť ten najlepší a najčistejší hovädzí kolagén v najvyššej možnej kvalite. Náš kolagén je produkovaný s kráv kŕmených výlučne trávou na európskych pastvinách, prevažne v alpských krajinách. Máme certifikovanú výrobu, ktorá spĺňa prísne kritéria FSSC 22000 (Food Safety System Certification), Kosher, Halal. Natural Collagen je iba čistý hydrolizovaný kolagén, nepridávame tam žiadne aditíva, umelé konzervanty ani príchute. 95% kritických šťažností nie je na arómu ani chuť , ale na jemnejšiu konzistanciu a rozpustnosť. Koncom leta tohto roku sme začali používať kolagén, ktorý je spracovaný inou technológiou. Táto, veríme vylepšená technológia, dáva produktu jemnejšiu štruktúru, produkt má lepšiu vstrebatelnosť a po rozpustení je krémovejší. Stále má neutrálnu chuť aj vôňu aj keď profil chute a vône je mierne odlišný od predchádzajúceho spracovania produktu. Niekomu vyhovuje viacej súčasný profil, niekomu predchádzajúci. Tým, že je produkt jemnejší, tak je aj prašnejší po otvorení obalu. Tiež jeho jemnosť spôsobuje mierne horšie rozpúšťanie a prípadnú hrudkovitosť. Preto odporúčame najprv nasypať kolagén do pohára a potom zaliať tekutinou a premiešať, takto by sa mala zabezpečiť dokonalá rozpustnosť. Na základe recenzií vnímame, že vyššia prašnosť a nižšia rozpustnosť produktu je pre viacerých z našich zákazníkov negatívnou skúsenosťou. Je to pre nás cenná spätná väzba pre prácu s produktom do budúcna a hľadám spôsoby ako balansovať všetky aspekty produktu pre čo najlepší možný účinok a zážitok z produktu. Tiež dostávame kritiku za naše odmerky, hlavne že sú väčšie a majú krátku rúčku. Chceme vás uistiť, že naša odmerka má 25ml, zmestí sa do nej 10-12g Natural Collagenu, čo je na úrovni odporúčanej dávky. Odmerky sú vyrábané v štandardizovaných rozmeroch a je prakticky nemožné sa trafiť presne na gram do žiadnej odmerky. Vybrali sme preto takú, ktorá najviac spĺňa parametre odporúčaného dávkovania. Tiež reagujeme na kritiku ku krátkej rúčke a hľadáme novú vhodnú odmerku, ktorá by zaručila väčší komfort dávkovania. Ponuka na trhu pre vhodnú odmerku pre náš produkt nie je až tak široká, tak chvíľku nám to môže trvať. Prosíme o strpenie. Ak vám súčasná odmerka nevyhovuje, odporúčame pre dávkovanie použiť polievkovú lyžicu, ktorá pojme približne 10g kolagénu. Ďakujeme vám za vašu priazeň, vaše recenzie, kritiku i podporu. Usilovne pracujeme na tom, aby sme vám prinášali len tie najlepšie potraviny, ktoré vás povzbudia v bežnom dni i chvíľach, ktoré vyžadujú zvýšené nasadenie a výkon. Dušan Plichta, zakladateľ a 100% zodpovedný za receptúry a kvalitu produktu, ktorú pravidelne testujeme a vyhodnocujeme.

Pre mna kvalitny kolagen, verim znacke a ich kvalite. Tym ze je bez chuti, tak je velmi pestro vyuzitelny :)

Nemilo ma prekvapilo, že táto Upgraded verzia ráta s dennou dávkou 15 g (pôvodná verzia mala dennú dávku 10g) tých 15 g je už skutočne dosť aj pre 3dcl nápoja na rozpustenie. A v neposlednom rade, balenie tým pádom vydrží na 20 dní.

Zakúpené napriek niektorým negatívnym recenziám a skutočne im nerozumiem :) necítim žiadnu pachuť ani prílišnú sladkosť, nasypala som do pohára a zaliala vodou. Zamiešala som normálne lyžičkou ostali asi tri malinké hrudky, ktoré som rozpučila o pohár a rozpustili sa. Osobne neriešim nejak extra príchute výživových doplnkov, keďže tu ide hlavne o efekt, čiže sa teším na benefity. Určite sa nenechajte odradiť, je možné, že sem-tam sa niečo niekomu nepáči, ale taký je svet. 100 ľudí, 100 chutí. Do kávy by som ho nedávala, keďže v popise sa uvádza, aby zachoval všetky benefity, je to skôr do nápoja normálnej teploty.

Kolagen od Powerlogy uzivam roky. Tentokrat som vyskusala upgraded verziu a jedna katastrofa. Prasok sa vobec nerozpusti (ani sposobom,ze najprv nasypem prasok a potom zalejem vodou), vytvaraju sa hnusne hrudky,ktore sa nedaju ani rozmiesat. Uplne sklamanie,ze po rokoch uvazujem o zmene kolagenu.

Vynikajúce.

Po dobrych skusenostiach s Natural colagenom, som si aj tento dal do kavy. Ale bolo to hnusne a kava aj s kolagenom isla do vylevky. Vyhodil som za to 40 EUR a teaz neviem co s tym. Uz druhy Upgraded produkt, ktory je horsi ako povodny. Radsej uz nic neupgradujte.

Vynikajúce! Citala som recenzie ohľadne chuti, z môjho pohladu je chut úplne normálna:-) pojem to s citrónovou šťavou:-)

Bohuzial tiež nemám nič pozitívne k tomuto produktu. Tak isto som bola zvyknutá piť kolagén v káve. Chutí po rybách, je to dosť nepiteľné a strašne to "práši", len otvoríte obal už sa "odpráši" jedna odmerka kolagénu. Takisto mi nepríde ani vhodné, ani zdravé piť to s niečim sladkým, to je potom viac-menej kontraproduktívne.

chuť nie je až tak dobrá

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Manželovi chutí

strasne zle to chuti

Som zvyknuta pit vas kolagen v kave, toto je nepitelne, extremne sladke a hrudkovite. Vo vode - sladke.

Dosť aromatické

účinky ohodnotiť neviem, užívam krátko. pijem to rozmiešané v čistej vode a celú odmerku nedávam kvôli chuti, cítim tam rybaciu vôňu, tak to ide ťažšie dole hrdlom-ale ja som citlivá práve na rybacie vône. chuť je napodiv sladká.

Na základe predchádzajúcich recenzií som bola nastavená na menej príjemnú chuť a preto sa mi tento kolagén nezdal až taký "hrozný". Vo vode s trochou bio malinovej šťavy a vytlačeným citrónom akurát znesiteľný drink. Pri jeho pití myslím na benefity a ide to!

mohol by byť trochu chutnejší/lahodnejší pre chuť a vôňu

Snažím sa ho užívať keď som hladnejší a Normálne cítim ako ma zasýti, je to kvalitka. Badám aj zlepšenie v ramene ktoré sa snažím dať do 100% stavu. Iné firmy ani nevyhľadávam verím všetkým produktom. C8 mct, granola, orieškove krémy. Chcem aj kávu vyskúšať no nejde to naraz. Každá objednávka je pre mna ako keby darček na ktorý musím odložiť keďže za kvalitu na pripláca. Škoda že niektore produkty vidieť aj lacnejsie na niektorom webe ako tu aj z kupónom. Verného zákazníka by potešil o niečo lepší servis a koniec koncom by nakupoval aj častejšie. ☺️

vynikajúci produkt

Ucinky upgrade kolagenu neviem potvrdit, no pit sa to neda. Je to velmi sladke a v kave nepitelne. Velke sklamanie.

Chutné, len sa viac práši.

Trochu som bojovala s chuťou, ale v kombinácii s citrónovou šťavou sa to da. O benefitoch nemam pochybnosti.

Sice je chuťovo poznačený rybím kolagénom, takže nebude chutiť ĺuďom, ktorí nemajú radi túto špecifickú chuť, ale zloženie je jednoznačne obohacujúce a hlavne prospešné

Dávam si ho do kávy, a ma takú nasladlu chuť, takze kava chuti jemne nasladko.

Pre mňa veľmi sladké, nejde to prekryť ničím. Škoda, že nerobíte vzorky. Neviem teraz čo s celým balením za vyše 30 euro.

Zatial testujem a neviem posudit efekt. Chut ma ale az tak nezaujala

Splnilo očakávanie

Používam ho ako súčasť tréningovej výživy. Pripravujem si ho v šejkri spolu s proteínom. Bola som upozornená na zvýšené "hrudkovanie", môžem však podotknúť, že použitím šejkra je to vyriešené. Som spokojná.

Celkom fajn chuť,po čítaní hodnotení som čakala niečo zlé,aj rozpúšťa sa v pohode,tak uvidíme aké budú účinky po mesiaci ,dvoch

Rannú Kávičku bez kolagenu si už ani neviem predstaviť Nový Kolagén Upgraded ešte nemám otvorený nakoľko doberam Kolagén Natural, no teším sa naň a novú skúsenosť.

Užívam zatiaľ len 1 mesiac, takže o výsledkoch ešte toho veľa povedať neviem. No chuť je otasná. Každý deň bojujem už len pri predstave, že ma čaká ďalšia dávka

Som spokojná, len veľmi smrdí , ale riešim to zamiešaním do pomarančovej štavy.

15.6. jsem napsala negativní komentář co se týče chuti, jelikož se mi z kolagenu dělalo špatně. Pak jsem ale přišla na to, jak ho vypít, aniž by se mi zvedal žaludek... :) Můj recept je tedy: 900 ml vody, 1 celý citron, 1 odměrka kolagenu. Úžasné účinky na pleti vidím už po prvním balení. Jdu si objednat další. Moc doporučuji.

Som spokojný s Vašimi produktami, objednávam si viac produktov od Vás . Veľká vdaka

Som veľmi spokojná.

Pre mňa skvelá kombinácia kolagénov v jednom balení. Dávam si ho s čerstvou pomarančovou šťavou, vsypem do fľaše so šťavou a preptrepem. Dobre sa rozpustí.

Vypijem a zjem cokolvek co je pre moje telo blahodarne a ucinne. Produkty od powerlogy su velmi chutne a ich kvalite verim uz odkedy prisli na trh. Novy upgraded collagen nie je vabnej chuti,ale vylepsila som si ho pridanim cistej ananasovej stavy a je to dokonaly ranajkovy drink. Za mna zasa dokonaly produkt ako vsetko od powerlogy. Zelam im co najviac mudrych klientov,ktori sa o svoje zdravie staraju. Dakujem vam.

rozpustnosť vraj horšia, nevadí, v tekutine sa dá rozmixovať skvelo, v jedle rozmiešať bez problémov vôňa nepríjemná, ale v nápoji/jedle sa stratí (veľmi dôležité) chuť najhoršia z vlastností produktu pre mňa, vyskúšala som rôzne kombinácie a spotrebovala skoro celý balíček, zvyšok nedokončím, príliš výrazná a dlho trvajúca a mnohé prebíjajúca chuť ostrej sladkosti, ktorá človeku typu, aký sa vyžíva v plnosti chutí prirodzených potravín a nepoužíva akúkoľvek koncentrovanú sladkú príchuť, ani nekonzumuje akokoľvek dosladzované potraviny, a predovšetkým, má citlivo vytrénované chuťové poháriky, zhoršuje pôžitok z jedla/pitia, a to i na niekoľko nasledujúcich hodín (dnes som skúsila opäť klasický kolagén a rozplývala sa blahom aká je neutrálna chuť kolagénu príjemná :))

s nový collagenom som veľmi spokojná chuťovo mne je lepši zda sa mierne nasladlí použivam : obilninovú kavu zaliat troškou vriacej vody ,dolejem obilninové mlieko,collagen,MCT 8 olej turmelin rozmixujem.mňam.

V studenej vode s citronom sa to za mna vypit da a chut mi nevadi. V pripade doplnku vyzivy preferujem lepsie zlozenie pred chutovym pozitkom...Vadi mi ale dost zla rozpustnost

Mala som vela kolagenov, ktore chutili ako vyvonana sladka malinovka co bolo pre chut sice fajn, ale to asi nie je prave ten ciel kolagenu.. priznavam, ze chut je ina a rozpustnost tiez ale za mna to je vyriesene mixerikom a sumivym multivitaminom. 🙂

pre mna sklamanie.. kolagen som si daval rano do kavy, ale s tymto kolagenom je nepitna. vyrazne meni jej chut nepitnym smerom. cize toto sa chutovo nepodarilo. zbytocne je tam 5 druhov kolagenov, ked si to nemam do coho dat. radsej povodny pitny kolagen, ako tento, ktory viem, ze si do nicoho nedam a zrejme ho po case vyhodim..

Fantastický a zdravý! Sme tým, čo jeme!

Vyrobky Powerlogy kupujem sice nie velmi casto, ale uz nejaky ten rok, a boli sme spokojni, ale Upgraded Kolagen je bohuzial velmi zly produkt, a ako citam nemyslim si to len ja. Velmi zla vona, velmi slaba rozpustnost a sladka chut. Na posudenie jeho vlastnosti je este velmi skoro. Ak este kolagen, tak len ten original - v jednoduchosti je krasa.

Zloženie výborne, účinok zatiaľ neviem,používam krátko. Musela som si nájsť spôsob ktorý mi najviac vyhovuje aby sa prekryla chuť a vôňa - rozmixovat s kakaom, rastlinným mliekom a banánom.

keď si chytím nos,vypijem ho,potom nemôžem nič jesť cca hodiny aby sa mi tá pachuť nevrátila,ale je to OK,nikdy mi nebolo nevoľno ako pri iných kolagénoch

Aj napriek nevábnej vôni a nízkej rozpustnosti verím v silu tohto mixu

Za mňa je tento kolagén žiaľ veľkým sklamaním. Mám skúsenosti s rôznymi kolagénmi, preferujem dobrú rozpustnost a žiadnu príchuť. Keď som uvidela tento Upgrade kolagen, verila som firme Powerlogy , že by nepustili na trh "nejakú blbosť ", ale tento kolagen sa im nepodaril. Keď som si zvykla piť chlorellu , tak si hovorím ze si zvyknem už asi na všetko, ale toto veru nie. Kolagen: - smrdí - zle sa rozpúšťa - chuti sladko a chvíľami cítim zmes sladkej chuti a maštale Idem okamžite zrušiť predplatné, na toto si ozaj nezvyknem. Žiaľ.

Na kolagén od Powerlogy som zvyknutá, je super. Potešila som sa opäť niečomu novému, lepšiemu. Bohužiaľ chuť UPGRADED kolagénu je pre mňa veľmi "príznačná" . Preráža všetko, do čoho si ho dám. Asi najlepšie čistá voda + sebazaprenie.

Veľmi nepríjemná chuť (pachuť) a aj vôňa. Zle sa rozpúšťa. Zostávajú hrčky. Efekt neviem vyhodnotiť pre krátkosť času užívania.

S manzelom sme vyskusali uz rozne kolageny, aj klasika hovadzi od Vas ale tento sa nam zda byt najucinejsi. Kedze sme mali aj morske kolageny a chutili rozne tak pri tomto nam absolutne neprekaza chut ani vona... Ano, nevoni ani nechuti ako jahodovy shake ale radsej chceme mat cisty a "bezumelinkovy" produkt, ktory je ucinny.

zle sa rozpúšťa

Prvýkrat za tie roky sa stalo, že v práškovom kolagéne bola mola ( alebo iný blanokridli hmyz). Balenie skončilo v smetnom koši. Žiaĺ odteraz budem musiesť všetko prezerať s veĺkou obozretnosťou. Škoda, doteraz ste boli skoro dokonalí. Katarína tóthová

Dobrý deň, Katarína. Veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Pred aj po výrobe sa sanituje plnička a celá miestnosť. Je nám úprimne ľúto, že sa napriek týmto prísnym hygienickým pravidlám mohlo niečo také stať. Ihneď vykonáme námatkovú kontrolu obalov a výrobu produktu budeme v budúcnosti monitorovať. Za produkt Vám, samozrejme, refundujeme peniaze späť na účet.

Váš hovädzí kolagén používam roky, odkedy je na trhu, a nedám naň dopustiť. Pijem ho každý deň výlučne ráno v mojej power coffee. Keď som zbadala, že máte nový upgradovaný kolagén, neváhala som a hneď som si ho objednala - našťastie iba 1 balenie. Ráno som si ho opäť rozmiešala v power coffee, ale keď som sa napila, nastalo veľké sklamanie. V porovnaní s hovädzím má oveľa horšiu rozpustnosť (a to si vždy kávu vymiešam malým mixérom na kávu), ale to by som ešte ako-tak zvládla. Cez čo sa ale neviem preniesť, je jeho vyslovene sladká chuť - tá káva s ním chutila, akoby som si do nej nasypala pár lyžičiek cukru, a to ja nesladím vôbec! Totálne to zmenilo chuť kávy a takáto káva mi žiaľ nechutí :( Za mňa teda tento upgrade nie, vraciam sa k čisto hovädziemu a Powerlogy zostávam samozrejme verná naďalej, len bez tohto upgradu:)

Ucinok este neviem posudit,uzivam ho este len chvilu.No mozem povedat,ze s chutou bojujem,lebo oproti predoslemu Collagenu z Powerlogy pach a chut su vyrazne.Ale verim,ze to ma vyznam

Nový kolagén od Powerlogy vnímam ako veľmi silný a účinný produkt najmä pre moje šľachy a kĺby keďže aktívne športujem. Pijem ho každé ráno s polovicou citróna a pomocou ručného šľahača docielim požadovanú konzistenciu. Na chuti nemám čo vytknúť, čistá kolagénová, čo mi potvrdzuje, že neobsahuje žiadne umeliny a prísady, navyše je prirodzene nasladlý. Za mňa rozhodne spĺňa všetko, čo v popise deklarujú. Kto pozná aj ich klasický kolagén, nemôže očakávať chutné prevedenie, len 100% zloženie kombinácie až 4 účinných typov a tomu zodpovedajúcu chuť aj konzistenciu. Top produkt v top kvalite. Ďakujem nesklamali ste.

Váš kolagén používam už dlho každý deň, dávam si ho ráno do kávy-powerlogy coffee. Pol šálky kávy vypijem bez kolagénu a do druhej polovice/dovtedy káva trochu ochladne/ si pridám kolagén. Vyskúšala som teraz nový kolagén, ktorý má extra výživovú hodnotu. V porovnaní s tým predchádzajúcim mi jeho chuť neprekáža, akurát sa trochu horšie rozpúšťa, tak ho treba viackrát v káve premiešať a potom je to v pohode. Mne sa zdá, že tento nový kolagén má chuť troška do sladka /samozrejme, že neobsahuje cukor ani žiadne sladidlá/, ale mne tak chutí, tak už teraz si kávu vôbec nesladím. Keďže tento nový kolagén má lepšie účinky na naše zdravie, môžeme mu nejaké to drobné negatívum prepáčiť.

Rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou s novým kolagénom. Za mňa s manželom úplne v pohode, som prekvapená negatívnymi recenziami. Sú oveľa chuťovo horšie zdravé produkty. Nám chuť vôbec neprekáža, pijeme ho len rozmixovaný vo vlažnej vode. Sme presvedčení, že jeho pozitíva mnohokrát prevýšia pre niektorých zvláštnu chuť. Nedajte sa odradiť, bola by to škoda 🙂

Složení je super, ale opravdu nezvládám tu chuť a vůni...chtělo se mi strašně zvracet když jsem to vypila... V jakém množství vody s citronem je dobré vyshakovat jednu rozměrku, aby chuť nebyla cítit ? Případně v čem je chuť kolagenu cítit nejméně ? Děkuji.

S kolagénom zloženým z viacerých zdrojov som veľmi spokojná. Najčastejšie si ho pridávam do jogurtu, ale príjemný je aj ako nápoj s citrónovou vodou

Dakujeme za spatnu vazbu a ano ide o najucinejsiu recepturu pre extra vyzivovu hodnotu a chut sa da super zladit prave vymixovanim vo vode s citronom, alebo zamiesanim do oblubeneho proteinoveho shaku s kakaom, ci jogurtom.

Vas kolagen pouzivam roky, som velmi spokojna s vysledkami, zboznujem jeho chut v kave. Rozhodla som sa vyskusat tento novy / zobrala som ich hned 6ks ako vzdy / a velke sklamanie, nerozpustny ani v teplej ani v studenej vode a ta chut, to je nieco priserne

Lenka rozumiem , ze Vase ocakavania asi neboli naplnene a napiste nam na zakaznicky servis a zamenime vam radi kolageny za tie na ktore ste zvyknuta. Doplnim len ze pre rozpustnost je potrebne produkt rozmixovat, alebo dat do shakera. Kedze nepouzivame emulsifikatori a umele sladidla a dochucovadla, tak je chut cista a mozno tam jemne citite morsky kolagen. Ten je aj v rozpustnosti od prirodzenia problematickejsi a sprava sa inak ako hovadzi kolagen. Preto je potrebne vymixovat produkt a tak sa aj chute lepsie spoja do celku. Takto sme to aj vytestovali.

Za tie roky co u vas nakupujem zatial najhorsi produkt, zapach a pachut je neskutocna ako keby som citil mastal. Za mna nie upgrade ale Downgrade.

Martin, je mi to luto, ze vam kolagenova pochut tak prekaza. My sme vo vyvoji produkt, samozrejme, testovali s focus group ludi a nechceli sme prirodzenu jemnu pachut prekryvat umelymi sladidlami a roznymi ovocnymi aromami. Spatna vazba zakaznikov bola, ze primarne preferuju cisty produkt, aj ked ma prirodzene jemnu pachut. Tak ako aj pravy kolagen vo vybranych zivocisnych produktoch, ako napriklad tlacenka niekomu vonia a inemu smrdi. Z tohto pohladu je velmi tazke vytvorit nutricne cisty a kvalitou TOP produkt bez sladidiel, aby sme vyhoveli v arome aj ludom, ktori su asi podobne ako vy citlivy na kolagenovu aromu. Ale po rozmixovani v cistej vode alebo vode s citronom sa pri konzumacii testovana skupina vyjadrila, ze jemna dochut je uplne prirodzena a neprekaza.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.