🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Ochutnajte prvú kolagénovú zmrzlinu 🍦

Ochutnajte prvú kolagénovú zmrzlinu 🍦

Máme pre vás skvelú správu! Koun a Powerlogy spojilo svoje nadšenie k unikátnym chutiam a poctivým surovinám. A výsledok nášho mrazivého vymýšľania môžete ochutnať v centre Bratislavy.

Nedávno sme s Kounom dali hlavy dohromady a vymysleli rovno 2 funkčné a chutné zmrzliny. Náš Brand Manager Martin Rajec spoluprácu nakreslil a šéfka Kounu Barbara Szalaiová ju zhmotnila do chutnej receptúry.

Prvá je jednoznačnou novinkou vo svete gelata – kolagénová zmrzlina. Tvorí ju náš prírodný Powerlogy Collagen, biela čokoláda, kurkuma a naša kurkumová čokoláda. Kombinácia smotanovej lahodnosti a kurkumovej pikantnosti poteší nejedného gurmána. A keď pridáme fakt, že zjete aj výživný kolagén, „dokonalá“ letná sladkosť možno naozaj existuje. 😋

Na fotke: Barbara Szalaiová, KOUN & Martin Rajec, Powerlogy

Je tu však aj možnosť číslo 2, ktorú uvítajú vegetariáni a vegáni. Ide o zmrzlinu s vegánskou smotanou (z kokosu a sóje), marhuľou a Powerlogy Cashew krémom. Harmónia chutí garantovaná. 😌

Ak sa neviete rozhodnúť, prídite vyskúšať obe. V Koune si môžete vypýtať legendárny kopček „na polovicu“. Tým pádom ochutnáte jeden aj druhý výsledok našej chutnej spolupráce.
Obe zmrzliny sú dostupné každý piatok až nedeľu do konca augusta. Lokácia je pravá gelateria Koun v centre Bratislavy. Prípadne si zmrzlinu môžete objednať až ku vám domov.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.