🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Orieškové krémy a maslá

Aj nám sa stáva, že jeme Powerlogy orechové krémy len tak lyžicou. Niekedy sa mylne obávame, že z toho priberieme. Ale inak to proste nejde, keď nám všetkým tie orieškové krémy tak chutia!

Radi vymýšľame nové spôsoby, ako „hacknúť“ našu životosprávu. Moderná doba predsa vyžaduje moderné riešenia. Čo by ste povedali, keby sme spojili všetky tieto poznatky a vydestilovali produkt, ktorý je svojím spôsobom absolútne unikátny?

Naša nová lyžička Nevyjeda je revolúciou vo svete potravín.

Vďaka Nevyjede môžete „bágrovať“ naše orieškové krémy, ako ste zvyknutí. Berte to ako tip na servírovanie. Hlavne si však užívajte orechové krémy, koľko vám chutí.

PS: Lyžicu Nevyjeda nemáme v ponuke na našom e-shope. 😊

Orechové maslá a krémy sú obľúbenou potravinou a súčasťou jedálnička aktívnych ľudí. V kvalitných orechoch sa totiž nachádza množstvo dobrých tukov a bohatá dávka hodnotných makroživín, vitamínov a minerálov.

V Powerlogy tvoríme unikátne receptúry s vysokými štandardmi kvality. Naším cieľom je prinášať na trh inovatívne krémy skvelej chuti. Vyrábame ich z prvotriednych ingrediencií od poctivých dodávateľov, a naše maslá sú samozrejme úplne bez lepku, mlieka, sóje, arašidov a umelých konzervantov.

V našej ponuke prémiových orechových masiel a krémov nájdete iba to najlepšie. Vyskúšajte napríklad Powerlogy pistáciový krém alebo organické Powerlogy mandľové maslo BIO kvality, ktoré je také chrumkavé a chutné…že si ho radšej rovno vezmite v cenovo výhodnom balení 3 kusov!

Okrem klasických orieškových masiel máme pre vás aj chutnú a výživnú alternatívu najznámejšej čoko-orieškovej nátierky (ktorá vôbec nie je zdravá) – Organic Nougat Cream! Nugátový krém máme aj v cenovo výhodnom trojbalení. Ak máte radšej netradičné chute, siahnite po kréme Mak a mandle.

Pre zanietených športovcov a vyznávačov aktívneho životného štýlu máme naše maslá aj v praktických vytláčacích baleniach – sú ideálne na cesty! Vďaka menšiemu baleniu sa vám vôjdu do batohu aj do vrecka. Vychutnajte si škoricovo-mandľové alebo kešu maslo alebo náš obľúbený nugátový krém.